İPhone 5S almaya değer mi?

Bu konuyu okuyanlar

scofield3599

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar,ben şu an S3 kullanıyorum 1 yıl'ını doldurdu,afedersiniz ama telefon bana göre tam bi takoz çıktı,belki bana hatalısı denk gelmiştir bilemiyorum,telefonumu hayırlısıyla değiştirmeyi düşünüyorum ve Samsung'tan uzak durmaya karar verdim,2 seçeneğim var,iPhone 5 mi almalıyım yoksa 5S mi?

bayadres

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
5S al bence ancak ilk alanlardan olacağın için çok pahalıya gelecek, para sorun değilse al gitsin :)

scofield3599

Asistan
Reaksiyon puanı
0
5S al bence ancak ilk alanlardan olacağın için çok pahalıya gelecek, para sorun değilse al gitsin :)

Pek fark yok diye biliyordum ama baya varmış 5S ile 5'in arasında,ne kadar çıkabilir ki yine 2200'ü geçmez diye ümit ediyorum..

eXen

Asistan
Reaksiyon puanı
4
al paran varsa. hiç kaçırma. parmak izi okuyucu 64 bit işlemci.

LifeStyle

Müdavim
Reaksiyon puanı
802
ben tele o kadar para vermem.. androidden sıkılmış olabilirsin belki "kapanmaya zorla" ibaretlerinden. iphone a geçebilirsin ama tercih meselesi işte, sen samsungla androide kötü başlamışsın, s4te bile android arayüzü kötü, htc one a bir bak derim, illa telefon almacaksan. iphone 2binin her türlü üzerinde olacak. dolar 2 liranın üzerinde, gümrüktü vergiydi falan derken 2300 civarı falan olabilir. zaten bizim milletimize 5bin de desen alır.. kızılay dağıtmış gibi herkeste var.. retrica camwow fln yazıo her resimde artık :D hayrına 3 lira vereyim de programı satın alsınlar..

scofield3599

Asistan
Reaksiyon puanı
0
al paran varsa. hiç kaçırma. parmak izi okuyucu 64 bit işlemci.

Gayet mantıklı.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Galaxy Note 3 ve LG G2 varken hiç gerek yok.

Samsung'tan uzak durmaya karar verdim ama bilemiyorum yinede,oyuncak gibi geliyo bana samsung'un telefonları. aynı zamanda sanırım arka kapak deriden,çok itici. Ve de LG'ye şans tanımıyorum.

ben tele o kadar para vermem.. androidden sıkılmış olabilirsin belki "kapanmaya zorla" ibaretlerinden. iphone a geçebilirsin ama tercih meselesi işte, sen samsungla androide kötü başlamışsın, s4te bile android arayüzü kötü, htc one a bir bak derim, illa telefon almacaksan. iphone 2binin her türlü üzerinde olacak. dolar 2 liranın üzerinde, gümrüktü vergiydi falan derken 2300 civarı falan olabilir. zaten bizim milletimize 5bin de desen alır.. kızılay dağıtmış gibi herkeste var.. retrica camwow fln yazıo her resimde artık :D hayrına 3 lira vereyim de programı satın alsınlar..

Evet androidle tanışmam çok kötü oldu,Htc aklıma gelmedi değil,ama bilemiyorum ondan da şüpheliyim daha önce htc'nin herhangi bir modelini elime dahi almadım,şüpheliyim :D

yigott

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Android de gonul rahatlıgıyla oyun OYNAYAMAZSIN.iPhone 5s al rahatına bak...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşım LG G2'ye şanş verebilirsin bir arkadaşım aldı LG G1'i iş arkadaşları neden lg aldın dedikten sonra hepsi lg aldı :D Ama Ne Biliyim Fiyat Sorum Değilse Htc One yada Sony Alabilirsin

Persona Grata

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
53
iOS başlı başına almak için bir sebep zaten. Güçlenen donanımıyla 5S kesinlikle alınabilecek bir cihaz. S3'te tecrübe ettiğiniz yavaşlamaları yaşamayacak olmanız sizin açınızdan önemli bir sebep olacaktır. Fiyat konusunda da zarar etmenizin en az olası olduğu cihaz Apple cihazları.

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
493
IOS olsun candan olsun.
sonyvar iphone alcam bir daha kine :)

scofield3599

Asistan
Reaksiyon puanı
0
iOS başlı başına almak için bir sebep zaten. Güçlenen donanımıyla 5S kesinlikle alınabilecek bir cihaz. S3'te tecrübe ettiğiniz yavaşlamaları yaşamayacak olmanız sizin açınızdan önemli bir sebep olacaktır. Fiyat konusunda da zarar etmenizin en az olası olduğu cihaz Apple cihazları.

Sadece iPhone düşünmemin başlıca sebebi iOS'un stabilitesi.Teşekkür ederim.

Milton Sirotta

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
5 piyasadan kalktı. 2000 leri gözünden çıkardıysan iPhone 5S derim. Parmak izi okuyucu, gelişmiş kamera, A7 işlemci ve home button tasarımında küçük değişikler (hoş duruyor) ile bütçesi yeterli kişiler için en iyi seçimlerden biri, belki de en iyi seçim.

scofield3599

Asistan
Reaksiyon puanı
0
IOS olsun candan olsun.
sonyvar iphone alcam bir daha kine :)

Evet Android'den sonra iOS benim için çölde bulunan vaha gibi gelecek :)

5 piyasadan kalktı. 2000 leri gözünden çıkardıysan iPhone 5S derim. Parmak izi okuyucu, gelişmiş kamera, A7 işlemci ve home button tasarımında küçük değişikler (hoş duruyor) ile bütçesi yeterli kişiler için en iyi seçimlerden biri, belki de en iyi seçim.

Piyasadan kalktı? Üretimi durmuştur herhalde tam anlayamadım.Bence belki'si yok,en iyi seçim. Fakat piyasadan kalkma durumunu anlayamadım biraz daha açarsan sevinirim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iPhone 5 yerine artık 5C satılıyor. Onu demek istemiş arkadaş.

Bu arada bence iPhone 5S almalısın. Çünkü 64 bit ile iPhone 5'ten 2 kat hızlı. Kamerası daha iyi. Parmak okuyucusu var.

ByTheEfsane

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşım babam LG G aldı neden aldın diyenlerin hepsi LG aldı.Param var dersen HTC One yada Sony Z alabilirsin.Biraz beklerim dersen Z1 çıkıcak

tashi 107

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bence güncelleme desteği ve donanım açısından 5S al

pumperking

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
android seviyorsan samsungu bırak xperia z serisine bak.
4s'im var 5s'e terfiyi düşünmüyorum.bu telefon beni bir sene daha çok rahat götürür.sonra 6 ya geçiş yaparız

scofield3599

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşım babam LG G aldı neden aldın diyenlerin hepsi LG aldı.Param var dersen HTC One yada Sony Z alabilirsin.Biraz beklerim dersen Z1 çıkıcak

HTC One ve Sony Z'nin arayüzlerini beğenmedim ama şu LG G'ye bi göz atayım hemen.

bence güncelleme desteği ve donanım açısından 5S al

iOS'ta donanım çok farketmez diye düşünüyorum ama 4 ve 4S'te durumlar öyle değil.

android seviyorsan samsungu bırak xperia z serisine bak.
4s'im var 5s'e terfiyi düşünmüyorum.bu telefon beni bir sene daha çok rahat götürür.sonra 6 ya geçiş yaparız

Android'i özgür bi işletim sistemi olduğu için seviyorum sadece,onun dışında çok hantal.

Da Vinci's

Doçent
Reaksiyon puanı
5
ios la android karşılaştırmak bile hata da ,Şu iphonun birde 4,7 inçlik versiyonu çıksa ben de alırım da mevcut ekran boyut olarak tam bir felaket bence.Sırf bu yüzden uzak duruyorum.

Kaya26

Müdavim
Reaksiyon puanı
550
Xperia Z1 ve LG G2 gibi cihazlar var iken İP 5S e yönelmek. --->:lol:

scofield3599

Asistan
Reaksiyon puanı
0

Hayatta inanmam 0.o

ios la android karşılaştırmak bile hata da ,Şu iphonun birde 4,7 inçlik versiyonu çıksa ben de alırım da mevcut ekran boyut olarak tam bir felaket bence.Sırf bu yüzden uzak duruyorum.

Benim tek çekincem müzik konusu,300'e yakın şarkım var S3'de ama iPhoneda bu nasıl olucak?

Xperia Z1 ve LG G2 gibi cihazlar var iken İP 5S e yönelmek. --->:lol:

Tercih meselesi,arayüzlerini beğenmiyorum :clap:

ByTheEfsane

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Benim tek çekincem müzik konusu,300'e yakın şarkım var S3'de ama iPhoneda bu nasıl olucak?

nasıl yani?direk pc'den aktarcan

S

SDN Okuru

SDN Okuru
eğer tanıdık abd felan varsa direk al. malum türkiyede iphone lar çok pahalı. ama paran varsa 5s tabi.