İphone 5s almak istiyorum

Bu konuyu okuyanlar

xxmeeminxx

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Arkadaşlar cok yakın bir zaman içinde iphone 5s 32gb alacağım ve sorularım var sizlere.
1-Hangi renk iyidir ? -Bana göre 3 renkte hoş fakat soyulma vb. sorunlar olur mu (bununla ilgili yazıalr var ama bilgi güncel olsun istiyorum)

2-Nereden alayım ? -(İnternetten almayacağım) Teknosa, MediaMarkt, Darty, Gold, Bimeks, Vatan, 3 operatör, Pupa alısveris merkezlerine ulasabilirim. (Sanırım Pupa diyeceksiniz fakat fiyat uygunluğu için baska yer düşünüyorum eğer internettki apple store fiyatı deişmişse bilemem birde MediaMarkt rta 32gb yoktu diye biliyorum)

3- Alıınca ilk hangi programlar yüklemeliyim ? (birde bir uygulama vardı bedava olan uygulamaları gösteriyomus onun adınıda unuttum söylerseniz memnun olurum)

4-Androidde İDM benzeri bir uygulama kullanıyorum peki böyle İDM benzeri önerebilceğiniz uygulama var mı ?

5-Dizi/Film izleme indirme programları var mı önereciğiniz ücretsiz olan ?

6-Türkiye içinde satılan İphone lar 4g destekli değil mi sanmsung gibi yapmıyolar

7-Son olarak İtunes kartı diye bir sey duymustum sanırım kredi kartı yerine ondan harcama yapabiliyoruz bana o olayı acıkalayabilir misiniz ?

Cevap veren vermeyen herkesin geçmiş bayramı mübarek olsun ALLAH yenisine kavuştursun.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Uzay grisi iyidir beyazda iyidir çizikleri az gösteriyor (edit:uzay grisi 16 gb kullanıyorum) ben 4 haftadır kullanıyorum soyulma falan olmadı telefonu kılıf ile kullanmalısın 2 yaşındaki kuzenim telefonu düşürdü güç tuşunun olduğu köşe darbe aldı. Turkcell'den bimeksten electro world'den alabilirsin uygulama olarak soundcloud indirebilirsin müzik dinlemek için ego cepte facebook twitter instagram tapatalk vb. sosyal ağlar indirebilirsin iphone'umu bul indir çalınması ve kaybolması gibi durumlar için dizi için tvyo indirebilirsin film ise chrome'dan safariden izleyebilirsin bir tık kasma yok İTunes gift card arkasındaki kod ile appstoredan paralı uygulamaları indirebilirsin modern combat 5 the amazing spiderman 2 vb.ve itunestan albüm alabilirsiniz iphonedo itidal gibi

xxmeeminxx

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Uzay grisi iyidir beyazda iyidir çizikleri az gösteriyor (edit:uzay grisi 16 gb kullanıyorum) ben 4 haftadır kullanıyorum soyulma falan olmadı telefonu kılıf ile kullanmalısın 2 yaşındaki kuzenim telefonu düşürdü güç tuşunun olduğu köşe darbe aldı. Turkcell'den bimeksten electro world'den alabilirsin uygulama olarak soundcloud indirebilirsin müzik dinlemek için ego cepte facebook twitter instagram tapatalk vb. sosyal ağlar indirebilirsin iphone'umu bul indir çalınması ve kaybolması gibi durumlar için dizi için tvyo indirebilirsin film ise chrome'dan safariden izleyebilirsin bir tık kasma yok İTunes gift card arkasındaki kod ile appstoredan paralı uygulamaları indirebilirsin modern combat 5 the amazing spiderman 2 vb.ve itunestan albüm alabilirsiniz iphonedo itidal gibi

peki İDM benzeri uyguklama var mı mesela chrome dan izlemek yerine indirmeyi tercih ediyorumda

emrhyldrm

Doçent
Reaksiyon puanı
89
peki İDM benzeri uyguklama var mı mesela chrome dan izlemek yerine indirmeyi tercih ediyorumda
Ben video indirmek için bu uygulamayı kullanıyorum. Tavsiye ederim.
WuxOq6J.png

bubey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1- Altın rengi al
2- Apple Store'dan al
3-Günün uygulaması
4- Bilmiyorum
5- tvyo var ama yabancı dizilerin çoğu sezonları yok..
6- hiçbir fikrim yok
7- iTunes kartı hediye etmek için(veya kendin kullanabilirsin) . Kartı alıyorsun (içinde kod var) birisine hediye ediyosun..

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Bildiğim kadarı ile 4G desteği her ülkede var ama eğer ülkede 4g yoksa ve operatör desteklemiyorsa telefonda en fazla 3gyi görebiliyoruz, yurt dışına çıktığımızda ve 4g destekleyen operatörler kullanırsak 4g seçeneği çıkıyor.

6 cı sorunuzun cevabı bu.