İPhone 5'in En Büyük 5 sorunu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
i phonee5 drop test yazarak bulduğunuz sonuçları izleyebilirsiniz :) i phone 5 i karşılaştırdıkları bütün cihazlar parça parça oldu ama o çalışmaya devam ediyor. yani sağlamlığına diyecek yok.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende de var dış yüzeyi hep soyuluyo sanki iğneyle biri bişey batırmış gibi kalitesiz almayın

utkugncfb

Üyecik
Bende GSM bayisinden aldım iphone 5i 24 ay taahüt ile. Ama dediğiniz sorunlardan bi sarj sorunu yaşıyorum diğerlerini ne ben yaşadım ne de iphone 5 kullanan arkadaşlarım. Sanırım biraz sizin şanssızlığınıza denk gelmiş. Geçmiş olsun umarım en kısa zamanda sorunları düzeltirler.

Kadir Sekme

Profesör
En büyük sorunu yeni bir şeyler vermemesi. Panoromik fotoğrafı daha yeni çekebiliyor :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bende geçen hafta turkcell den iphone 5 aldım. Yalnız yazılan tüm sorunlar olmasa da wifi bulamama sorununu yaşıyorum. Laptop ın gördüğü wifi ağları bir görüyor bir görmüyor ve bağlanma sorunu yaşıyor. Birde arandığımda 5-6sn ses gelmiyor. Şarj problemim yok akşama kadar çok konuşan biriyim ve yatana kadar şarjım yetiyor, 3gs imden daha uzun kullanabiliyorum. Kasa çzilmesinde haklılık payı var çünkü koruyucu kılıf takarken bile -silikon değilse- köşeden ufak bir çizilme olduki çok dikkatli davranırım. Artısıyla eksisiyle yine de başka telefon kullanabileceğimi sanmıyorum. Ancak wifi işine bir el atılmalı.

Kimi yerde yazılım sıkıntısı diyorlar, yazılımı güncelledim hala düzelmedi:(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bir internet sitesinden aldım ve tel sürekli kapanıyo bazen arıyosun çalıyo ama ekranda arandığına dair birşey yok . bu sorunu yaşayan var mı. daha bir hafta oldu alalı göndereyim mi geri

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iPHONE FIFI tasarım hatalı... bükülür, çizilir... asla güvenilir değil...

thekillingroad

Profesör
iPhone5'te şu ana kadar yaşanan en önemli sıkıntı aslında telefonun biraz hafifletmek amacıyla yapılan çalışmalar nedeniyle denge unsurunu kaybetmiş olması. iPhone4'te hiç olmadığı kadar düşüyor telefon ve ekranın üzerine düşme ihtimali de çok daha yüksek hale gelmiş durumda. Haliyle de her telefonda olduğu gibi ekran çok kolay kırılabiliyor.

Bir de,

One X'in ekranı kırıldığında faturanız 300TL
iPhone 5'in kırıldığında 700TL

One X'in ekranı daha iyi bir ekran, daha büyük. Ama fiyat farkına bak. :) Bu da işin diğer boyutu tabii. Apple kendi girsin de Türkiye'ye, biraz daha düzelir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Valla ne yalan söliyim ben siyahını aldım kenarları çabuk soyuluyor kılıf almıştım kılıfa takıp çkartırken kenası soyuldu siyahlarda soyulma sorunu var beyazlarda böyle bi sorun yok ama onlarda çabuk sararır dediler çizikleri belli eder dediler almadım keşke beyaz alsaydım :angry:

Mr.Nomad

Üyecik
çevremde bir sürü iphone 5 var hiçbirinde böyle sorunlar yok

Teeco

Üyecik
iPHONE FIFI tasarım hatalı... bükülür, çizilir... asla güvenilir değil...
Em nefret ettigim sey de plastik telefon fanboylarinin iphone bolumunde acilan konulara yorum yapmasi. S serisi kadar dandik bi ekran gordun mu sen. Git iki uc test videosu izle iphone titanyum ve metal camdan olusuyo anahtarla cizemiyorum

Aeolian

Doçent
Em nefret ettigim sey de plastik telefon fanboylarinin iphone bolumunde acilan konulara yorum yapmasi. S serisi kadar dandik bi ekran gordun mu sen. Git iki uc test videosu izle iphone titanyum ve metal camdan olusuyo anahtarla cizemiyorum
yok titanyum değil platinum ve einsteinium karşımı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kesinlikle alınmamsı gereken bir telefon... soyulmalar uyku tuşu takılması ve kamerada pembe renkler garantıye gönderdim bakalım ne yapacaklar he bırde sarj %100 uyuyorum uyanıyorum telefon kapanmış ıphone 5 cok sorunlu bir telefon bunların hepsi 5 ayda oldu beyaz alsaydım keske onlarda soyulma olmuyor...

ibo5151

Asistan
bu tezin curudugu bence dogrudur. bir gun bu telefonu kaynar suyun oldugu kazana dusurdum. kepceyle kazandan aldim ve kurusun diye mangalin altina koydum.bu seferde orada fazla kalmis ki aldigimda yaniyordu ve ekranindaki boya bir saga bir sola akiyordu :) bu seferde buz dolabinin dondurcusuna koydum bi kac saat sonra telefonu aldim ve tas gibi calisiyordu. eger bu soyledikerimde bir yalan varsa serefsizim. ben boyle muthis bi telefon gormedim. resmen dokuz aylik bile oynadim bu telefonla ya...
parayı bulursam bundan alacam i phone s4 hikayeymiş :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Pardon ama teleservıce gıden cihazlar değişim yapılıyor yazmışsınız. Ben 5s 64 gb cıhazımı teleservıe ye yolladım ses gelmemesınden ve telefonun kılıtlenmesınden dolayı. Sıteden kontrol ettıgımde ıse guncelleme yapılıp mekanık temasızlık sorunu gıderılmıştır dıye ıbare yazıyordu. Servısle yapmış oldugum gorusmelere ragmen cıhazımın hıcbır sekılde değişime tabı tutulamıyacagnı bıldırdıler. Bana gore içi açılmış ve tamır gormuş ıphone 5s değişime tabı tutulması gerekır. Cıhaz elıme ulaşır ulaşmaz tuketıcı mahkemesıne başvuru yapıp şikayette buluncam.

stat counter