İPhone 5'in En Büyük 5 sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Mr.Nomad

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çevremde bir sürü iphone 5 var hiçbirinde böyle sorunlar yok

Teeco

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iPHONE FIFI tasarım hatalı... bükülür, çizilir... asla güvenilir değil...

Em nefret ettigim sey de plastik telefon fanboylarinin iphone bolumunde acilan konulara yorum yapmasi. S serisi kadar dandik bi ekran gordun mu sen. Git iki uc test videosu izle iphone titanyum ve metal camdan olusuyo anahtarla cizemiyorum

Aeolian

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Em nefret ettigim sey de plastik telefon fanboylarinin iphone bolumunde acilan konulara yorum yapmasi. S serisi kadar dandik bi ekran gordun mu sen. Git iki uc test videosu izle iphone titanyum ve metal camdan olusuyo anahtarla cizemiyorum
yok titanyum değil platinum ve einsteinium karşımı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kesinlikle alınmamsı gereken bir telefon... soyulmalar uyku tuşu takılması ve kamerada pembe renkler garantıye gönderdim bakalım ne yapacaklar he bırde sarj %100 uyuyorum uyanıyorum telefon kapanmış ıphone 5 cok sorunlu bir telefon bunların hepsi 5 ayda oldu beyaz alsaydım keske onlarda soyulma olmuyor...

ibo5151

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bu tezin curudugu bence dogrudur. bir gun bu telefonu kaynar suyun oldugu kazana dusurdum. kepceyle kazandan aldim ve kurusun diye mangalin altina koydum.bu seferde orada fazla kalmis ki aldigimda yaniyordu ve ekranindaki boya bir saga bir sola akiyordu :) bu seferde buz dolabinin dondurcusuna koydum bi kac saat sonra telefonu aldim ve tas gibi calisiyordu. eger bu soyledikerimde bir yalan varsa serefsizim. ben boyle muthis bi telefon gormedim. resmen dokuz aylik bile oynadim bu telefonla ya...
parayı bulursam bundan alacam i phone s4 hikayeymiş :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Pardon ama teleservıce gıden cihazlar değişim yapılıyor yazmışsınız. Ben 5s 64 gb cıhazımı teleservıe ye yolladım ses gelmemesınden ve telefonun kılıtlenmesınden dolayı. Sıteden kontrol ettıgımde ıse guncelleme yapılıp mekanık temasızlık sorunu gıderılmıştır dıye ıbare yazıyordu. Servısle yapmış oldugum gorusmelere ragmen cıhazımın hıcbır sekılde değişime tabı tutulamıyacagnı bıldırdıler. Bana gore içi açılmış ve tamır gormuş ıphone 5s değişime tabı tutulması gerekır. Cıhaz elıme ulaşır ulaşmaz tuketıcı mahkemesıne başvuru yapıp şikayette buluncam.

Son mesajlar