Iphone 5 Yardım . ..

Bu konuyu okuyanlar

XReisX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelıkle Merhaba arkadaslar.

Ben iphone 5 alacam oyun yüklemek ıcın jailbreak lazımmış.Araştırdım ve ıphone 5 'e jailbreak yaplmıyormus.İtunes den iphone 5 e oyun atılırmı acaba jaılbreaksız ?

Şimdiden sagolun.

pilger

Doçent
Reaksiyon puanı
11
Öncelikle yanlış ve boşa araştırma yapmışsın.Oyun yüklemek için değil "beleş oyun" yüklemek için jailbreak gerekir.iPhone 5 kutudan 6.1.3 ile çıkmaz yani kutudan çıktığı haline jailbreak yapabilirsin.

XReisX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeş şimdi ben ilk aldıgımda ne yapacam ?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

ilk kez kullanacam daha .

theking

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
25pp isimli programla bilgisayarından crackli oyun atabilirsin.

RedFalc0n

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
6.1.3 sürümü ile çıkmazsa aldığında jaliblreak yapabilirsin.Jailbreak ücretli uygulamaları ücretsiz yapar. tema ws gibi birçok şeyi yapmanı sağlar. İos 7 çıktı bildiğin üzere yakında ios 7 ye bence jb yaparlar. Ayrıca jb garantiyi fes ediyor ben kullanmıyorum pek jb ye ihtiyaç duymuyorum :)

XReisX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
25pp isimli programla bilgisayarından crackli oyun atabilirsin.

O programla (25pp) ben 10 tane felan oyun ındırdım torrent olarak .ıpa uzantılı onları telefona atabılırmym o programla?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

6.1.3 sürümü ile çıkmazsa aldığında jaliblreak yapabilirsin.Jailbreak ücretli uygulamaları ücretsiz yapar. tema ws gibi birçok şeyi yapmanı sağlar. İos 7 çıktı bildiğin üzere yakında ios 7 ye bence jb yaparlar. Ayrıca jb garantiyi fes ediyor ben kullanmıyorum pek jb ye ihtiyaç duymuyorum :)

Kardeş bu ios 7 uygulama mı nasıl yapacaz bunu ? Yani yaparsak hızlanırmı

XReisX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkürler kardeş bide telefona nasıl baglanacak 25pp ?

RedFalc0n

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dostum ios iphonelarda çıkan sürüm. Yani belirli sürelerde çıkıyor bu. cihazı güncelleme yani. telefonun herşeyi yani. ios 7 yeni çıktı internette birsürü araştırma var iphonedo youtube kanalı videolara bakarsan yararlarınsan tel hakkında.

XReisX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yani 25pp telefonda yuklmu bızmı yuklıcez?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ipon5s mesaj sesi acma nasıl oluyo mesaj geldiginde titreşimle bildiriyor sesi nasıl acarım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba daha yeni yurt disindan Iphone 5S aldim. Daha telefonu kaydettirmedim. App Storedan bir sey indirmek istedigimde alisveris yapmak istediginiz ulkeyi secin seklinde uyari cikiyor. Ama Almanya olarak kaydedersem telefonu Türkiyede actirdigimda App Storedan herhangi bir sey indiremem. Ne yapmam gerekiyor ? Yardimci olursaniz sevinirim. Ya da telefonu Türkiyede kaydettirdikten sonra mi App Storedan ülke seceyim.