Iphone 5 var ama kore malı sizce nasıl ??

Bu konuyu okuyanlar

ciak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba! Çin-Kore malı telefon yerine sağlamlığı sertifikalandırılmış 2. el bir telefonu tercih de edebilirsin. benimcep'te fiziksel kontrolü yapılıp onaylanmış akıllı telefonları uygun fiyatlarla bulabiliyorsun.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Al kardeş ben aldım hiç bi sıkıntı yok harika 5s aldım ben doruk
storeden çok iyi android appstore deilde google play benc
e al :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Eğer illa alacağım diyorsan kore malıyla falan uğraşma yurt dışından kaçak getirenler var eski bir telefonun imei kodunu yapıştırıyorsun tıkır tıkır kullanıyorsun. Eskiden bir tanıdığım kullanıyordu oyun yüklemediğin sürece hiç sorun yok, gayet güzel..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:biggrin:aynn bende kore malı vr süper gerçeğin aynısı valla kasmıyoda

S

SDN Okuru

SDN Okuru
satarsan bana ulaş 100 tl weririm ona 50 tl weriolar faceden msj at emirhan bor :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
samsung ve Lg kore malı yani dünya markaları .kaçak telefonlara çin ve kore malı deniliyo televizyonda ve yolda satanlardan almayın parayı onlara vereceğinize biriktirin gerçek alın...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende aldım çakma şarj aletiyle taktım şarja şarj sembolü çıktı sonra kapandı ve birdahada açılmadı kore malı iphone 5 of acaba batarya yada şarj soketindemi sorun var :/

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeşim ben ne yapacağıma karar veremedm ya alan arkadaşlarım varsa bi ulaşın bana gözünüzü seveyim kore malı s3 mini gördüm o güzeldi normalinden hiç farkı yoktu ama Iphone bilmiyorum

kadeşim ben kore malı iphone 6 kullanıyom çokta memenunum bir eksikliğini görmedim....eğer düşünüyosan sölelnneler hiç bakama derim ben...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
70tl iphone 5c var tuş dümesi bozuk sim okumuyor sizce napmalıyım:blush::blush:

S

SDNmetin3

SDN Okuru
arkadaşlar kore malı telefonlar normalde çin mallarına nazaran bir tık öndedir. ama şöyle bir durum var. bazı kore malı telefonlar kasa olarak birebir ve içerik olarakta birebirdir. orjinali gibi olmaz ama orjinal hissini alırsınız . kore malı telefonları 1 yada 2 günlük sitelerden almayın. yeri yurda belli olan yerlerden alın . bende çok araştırdım ama sonunda adresi buldum ve yeterine bilgi sahibi oldum . bakın altını çiziyorum kasasına bakıpta aldanmayın. genelde kasası birebirse 1. kalite diyorlar. öyle bir şey yoktur . kasası kadar içerikte önemli çalışma gücü önemli programları açması önemli. ben aldım kullanıyorum telefoncuya götürdüm orjinal sandı. bunu demek istiyorum işte . anlaşılmadan orjinal gibi kullanmak. adresini sizinle paylaşacağım ordan rahat bir güvvenlikle alabilirsiniz zaten tek onlarda bu kalitede var .

Ehadii diye bi siteden mi aldin su anda en guvenilir o diye biliyorum kapida kontrollu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar sakın çakma telefon almayın sar değerleri çok yüksek bu çakma telefonu cebinizde taşırsanız sikiniz kalkmaz çocuğunuz olmaz...:(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kesinlikle foxconn üretiminden çok daha iyi kalite yüksek kesinlikle patlamıyor... sadece tümör yapar zaten onu foxconn üretimide yapıyor...

Fundikap

Asistan
Reaksiyon puanı
16
çok kötü sar değerinden dolayı bi süre cebinde taşırsan kısır bile edebilir ben s3 mini kullandım replika penisimde ağrılar başladı önermem

YereDusenAdam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonu alırsın sana dışı saçma içi saçma java yüklü telefon verirler. Kore malı bilmem ne malı diye ayrım yapmayın hepsi çakma ve sağlığa kesinlikle zararlı.