Iphone 5 var ama kore malı sizce nasıl ??

Bu konuyu okuyanlar

yigott

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sağlıgına zarar kardeş valla sahtelerı okadar cok radyasyon yayıyo ki...

Da Vinci's

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Yav şu tellerin yok kore malı var yok fin malı var diye ayrım yapmayın. Çakma mı çakma daha ne işletim sistemi ios mu değil .işlemcisi a6 mı değiil .kran retina değil. kamera kamera değil de değil.
Adamlar iphone kasasını içine başka tel koyuyo üstüne bide tema atıyo hepsi bu.
Aynısnı samsung içinde yapıyorlar. Dışı başka içi başka.
Sırf hava atmak için bunu alacan ,birisi telin çakma olduğunu fark edecek bu sefer ezik ezik çakma tel kullanıyo diye dalga geçecekler oturup kalacan ozaman.

windows8

Profesör
Reaksiyon puanı
3
çin mali hiç bi telefonu önermem hem honami nin dediği gibi zararli eger çok para vermiyiceksen ucuz android bak yada nokia

isveçli

Profesör
Reaksiyon puanı
9
[MENTION=366180]honami[/MENTION] arkadaşın dedikleri çok doğru

MrJuckLees

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Yav şu tellerin yok kore malı var yok fin malı var diye ayrım yapmayın. Çakma mı çakma daha ne işletim sistemi ios mu değil .işlemcisi a6 mı değiil .kran retina değil. kamera kamera değil de değil.
Adamlar iphone kasasını içine başka tel koyuyo üstüne bide tema atıyo hepsi bu.
Aynısnı samsung içinde yapıyorlar. Dışı başka içi başka.
Sırf hava atmak için bunu alacan ,birisi telin çakma olduğunu fark edecek bu sefer ezik ezik çakma tel kullanıyo diye dalga geçecekler oturup kalacan ozaman.
Bak buda çok doğru :)

MR.™

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Olayın neredeyse aynısını yaşayan arkadaşım vardı :) İşte bir gün arkadaş geldi sınıfa havalı havalı "Bakın ne aldım?" dedi. Herkes "ooo iPhone almış" dedi. Hadi bir Subway Surfers oynayalım dedik . Baktım arkadaş yok şarjım az falan diyor anladık çakma olduğunu :)

ibo5151

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Olayın neredeyse aynısını yaşayan arkadaşım vardı :) İşte bir gün arkadaş geldi sınıfa havalı havalı "Bakın ne aldım?" dedi. Herkes "ooo iPhone almış" dedi. Hadi bir Subway Surfers oynayalım dedik . Baktım arkadaş yok şarjım az falan diyor anladık çakma olduğunu :)
hhehehe

S

SDN Okuru

SDN Okuru
o zaman onunki kore değilki ya besbelli çin (sahte)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kore malı tavsiye ederim ama artık kore diye onuda çin veriolar eğer kore bulursanz pişman olmassınz

hamza5806

Profesör
Reaksiyon puanı
22
iphone 3gs al 4 al ama orjinal al

Reaksiyon puanı
16,118
http://www.sahibinden.com/ilan/alis...-5g-supr-kamera-dknmtk-499-tl-139756530/detay
bu o mu?
blank.gif

godofnight

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Alırsın dıştan herşeyi aynıdır fakat içten rami , depolama alanı v.s düşüktür , internete felan hızlı girersin ama çok oyun oynayamazsın yüksek boyutlu oyunları yüklesen bile kasar .

Mustafa655

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Çoğu gerçekten android ve 4 çekirdekli işlemci kullanıyor artık ramleri filanda iyi olabiliyor fakar SAR değerleri uçuk olduğu için sağlığınıza gerçekten zararlı oladabiliyor. Aman dikkat edin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeşim ben ne yapacağıma karar veremedm ya alan arkadaşlarım varsa bi ulaşın bana gözünüzü seveyim kore malı s3 mini gördüm o güzeldi normalinden hiç farkı yoktu ama Iphone bilmiyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar bende birkaç tane gördüm ama ios olmuyor bu telefonlar hep androidle çalışıyor ya içine .apk atıcaksınız yada play store (çoğluğunda var yoksa yandex store felan kurun) dan indiriceksin uygulamaları

obituary

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hiç tavsiye etmem bazı özellikleri çalışmıyor işini görmez.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar kore malı telefonlar normalde çin mallarına nazaran bir tık öndedir. ama şöyle bir durum var. bazı kore malı telefonlar kasa olarak birebir ve içerik olarakta birebirdir. orjinali gibi olmaz ama orjinal hissini alırsınız . kore malı telefonları 1 yada 2 günlük sitelerden almayın. yeri yurda belli olan yerlerden alın . bende çok araştırdım ama sonunda adresi buldum ve yeterine bilgi sahibi oldum . bakın altını çiziyorum kasasına bakıpta aldanmayın. genelde kasası birebirse 1. kalite diyorlar. öyle bir şey yoktur . kasası kadar içerikte önemli çalışma gücü önemli programları açması önemli. ben aldım kullanıyorum telefoncuya götürdüm orjinal sandı. bunu demek istiyorum işte . anlaşılmadan orjinal gibi kullanmak. adresini sizinle paylaşacağım ordan rahat bir güvvenlikle alabilirsiniz zaten tek onlarda bu kalitede var .

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bşkan neden aldığını bana facem den link atarmısın ıphone 5.. bende alıcam... Face: Abdurrahman Çağran ...Namık Kemal üniversitesi flen diye yaz çıkar...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardes ben aldım ıy ısla gercegiyle aynı ama özellıklerıyle alakası yok orjınal daha ıyı alcaksan ucuzda ıstıyosan kaçagını al yarı fıyata koreyle ugrasma benım kore malı olan yere düştü...1m lik mesafeden ekran patladı

aylinseher

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bence kore malını kötülemek yanlış yan sanayi ürünü olsada hiç değilse milleti enayi yerine koymuyorlar, adamlar iPhone yakın bir teknolojiyi işte bu kadar ucuza yapıp pazarlıyorlar.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben internetten android iphone 5c aldım çok hızlı hiç kasmıyor tavsiye ederim

TURKER

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Bi bitmedi gitti şu Kore malı Çin malı felan kardeşim hiçbir zaman orjinalin yerini tutmaz. Ben hayatım boyunca hiçbir zaman o tür telefon ne aldım ne kullandım sizede hiç tavsiye etmiyorum.

Parası neyse verin adam gibi kullanın. Baktın paran yetmiyor çin ve kore malına kaçma daha ucuz ama orjinal cihaz bir olsun bizim olsun.

PrinceHybrid

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gösteriş için telefon kullanımı yaygınlaştıkça böyle sorularla da çok karşılaşırız biz. Piyasada her bütçeye uygun orijinal telefonlar varken neden böyle çakma ürünler alıp sağlığınızı tehlikeye atıyorsunuz? En pahalı çakma telefondan alacağın performans en ucuz orijinal akıllı telefondan alacağın performanstan düşük olacak bundan emin ol.