İphone 5 suya düstü :(yardim

Bu konuyu okuyanlar

theBUBY

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Benim iphone 5s bozuldu tuvalete dustu sabah sabah sonra cikardim, simkart cikardim sac kurutmasiyla en fazla 1 dakka kurutum ama sonra pirince koydum pek caliscana sanmiyorum telefon kapalirken renkli ekran geldi sonra kapaldi ltfn yardim edin ................

Abi gelip üfleyelim mi telefonu? "Lütfen yardım edin" nedir ya? Zaten üstte arkadaslar anlatmış nasıl olması gerektiğini. Daha neyin pesindesin?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynen suan pirince koydum ama gec okudum malesef tuvalate düstü iki kere arka arkasina öküzün biri atti :( acmaya calisdim sonra pirince koydum gece 12den sabah 8 e kadar sonra acilmayinca sarja taktim sarjda isik yandi ekrenda sondü durdu sonra aldim simdi simdi yine pirince koyup kaloriferin üzerinde cok mutzusum yaaa :((((((

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende an itibari ile telefon düştü - 1-2 sn kadar durdu suda telefon calısır durumda sadece arayınca ses gelmeyıor konusama ıslemı dısında calısyordu kapadım sımdı kuruttum sım hafızasını cıkardım su an pırınc ıcınde yarın tekrar bakıcam =)

lollipop

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
saç kurutma makinasıyla kurutmak da yanlış telefon sırf ondan da zarar görmüş olabilir. telefon suya düşünce hiç açmadan pirince koymak gerek

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben telefonu AÇMADIM AMA TELEFON AÇIKTI SUYA DÜŞTÜKTEN SONRADA HEMEN PİRİNCE KOYDUM SONRA TELEFONUN KAPANDIĞINI GÖRDÜM
SİZCE DURUM NE OLUR BEKLİYORUM HALA

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonum okul tuvaletine düştü 5dk durdu aldım eve gelince sim kartı cıkardım ıslanmıştı pirinçte 1 gün durdu telefoncuya götürdüm olmaz dedi hiç olur yanı yokmu yardım ediin!!

Alperen Atalay

Asistan
Reaksiyon puanı
0
geçen haberlerde gördüm suya düşen telefonu çoraba sarıp kedi kumuna koymuşlar 1 gün sonra düzelmiş telefonn

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende bir şey sormak istiyorum benim telefonum iphone 5s ve suya düştü anında çıkardım telefonda çizgiler falan çıktı sonra aniden kapandı biraz geçince açmaya çalıştım ama açılmadı sonra 1 kere deneyip bıraktım sonra burda yazanları okuyup pirincin içine koydum İnşallah işe yarar :( eğer yaramassa tamire vermeyi düşünüyorum burda tamirciye veren bir arkadaş varsa acaba telefon yapıldıktan sonra sıfırlanıyomu yani bütün her şey siliniyor mu yoksa eskisi gibi kullanmaya devam mı ediyoruz şimdiden teşekkürler...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonum lavaboya düştü.. biraz kurutma makinesiyle kuruttum.. sonra pirince koydum..5 gündür pirincin içinde ama cesaret edip açamadımm.. çalışırmı arkadaşlar:((

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bu tür durumlarda mutlaka en kısa zamanda pile ulaşıp bağlantıyı kesmek fayadalı olacaktır sonrada temizliği

S

SDN Okuru

SDN Okuru
çöp oldu o geri dönüşüm kutusuna at... kurtarılamaz... xperia z2 almazsan sonu bu olur...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
En azından suya düşürmüşsün, ben daha dün denize düşürdüm iskeleden, bide yüksekten düştü falan bide tuzlu su.. Hemen eve getirdim önce ağzınla içindeki suyu vakumlamaya çalış sakın kurutma makinesiyle yapma, sonra pirince yatırdım şuan elimde tıkır tıkır çalışıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende iphonumu suya düşürdüm i ekranı gölgelendi ve ses gelmiyor karşı tarafın sesini duymuyorum sizce ne kadara mal olur ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
suya düşen iphone 5s ne kadara yaparlar bi fiyat söyleyin garantisine gönderdim ama bekliyom daha

S

SDN Okuru

SDN Okuru
şimdi telefonu sökebildiğin kadar sök hiç bir tuşuna basma devreler yanabilir
bir kavanoza pirinç doldur telefonu içine göm güneşin olduğu biyere koy 2 gün çıkarma
kötü haber bir saatli bombayla yaşıyo olabilirsin bataryasına su gittiyse patlama ihtimali var
olmadı servise gönder en 500 tl hazırla
allah yardımcın olsun inşallah düzelir

PrestigeMan

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Telefon suya düştüyse çıkmarmıcaktın duru suya koyup direk telefoncuya götürcektin eğer çıkardıysan toksiklenmiştir. Onu ilaçla hallediyorlar .

Ş

şkrü

SDN Okuru
Gece uyurken su şişesi yere düşmüş ve kapağından sızan su şarj ve hoparlör kısmına kaçmış uyandigimda telefon kapalıydı pirince yatirdim açılır mi