İphone 5 suya düstü :(yardim

Bu konuyu okuyanlar

seyhanursel

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadslar iphone 5 suya düstü ve actim önce hafif acildi sonra kapandi tamir ücreti sizce ne kadar olur yapilsada eski randimanda olurmu sizce yardim lütfen yaptirmama degermis izce:hammer:

- - - Mesaj Güncellendi - - -

yardim eden yok galiba

yigott

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Telefonu acman hata olmus.

Ama yinede bir pirinc kavanozuna koyup 1 kac gun beklet yine acılmazsa teknik servise gönder 500 600 isterler ...

seyhanursel

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bütün yollari denedim ama yinede yaptidiktan sonra randuman alabilirmiyim eskisi gibi??

Sansar667

Müdavim
Reaksiyon puanı
526
randiman ve ya randuman alabilirmisin bilmem ama randıman alabilirsin :glare:

seyhanursel

Asistan
Reaksiyon puanı
1
randiman ve ya randuman alabilirmisin bilmem ama randıman alabilirsin :glare:
KARDES yanlis yazdik vurma yüzümüze bende alman klavyesi var türkce klavye yok o yüzden bazen sasirabiliyorum randiman alabiliyorsam problem yok demektir

yigott

Asistan
Reaksiyon puanı
0
KARDES yanlis yazdik vurma yüzümüze bende alman klavyesi var türkce klavye yok o yüzden bazen sasirabiliyorum randiman alabiliyorsam problem yok demektir

Eskisinden farkı kalmaz su deyen parcaları degıstırırler tıkır tıkır calısır ... RANDIMAN alabilirsin eskisi gibi :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kavanoza pirinç doldur,telefonu içine göm, kavanozu kapat ve güneşe koy. birkaç saat sonra telefonu çıkar ve yine aynı işlemi yap. 2 gün sonunda mis gibi olur, tabi saç kurutma makinası ile kurutmadıysan... 1,5 yıldır göle düşen ipod 4 kullanıyorum, hiçbir sıkıntısı yok.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba bende aynı sekilde suya düşürdüm
ama ne kvk vede genpa telefonumu tamir edemiyoruz diyor
ne yapmalıyım

promidal

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
1 yıl evvel 4s imi oğlum evdeki akvaryuma attı. hemen çıkardım ve telefonu kapattım. simkart yuvasını söktüm çocuk bezine sardım (çocuk bezinde nemi emen silikajel bulunduğu için) ve pirinç kavanozuna sokup güneşe bıraktım. 30 saat kadar kaldı ve sonrasında açtım. telefonu 1 yıldır sorunsuz kullanıyorum :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba bende aynı sekilde suya düşürdüm
ama ne kvk vede genpa telefonumu tamir edemiyoruz diyor
ne yapmalıyım
Başka güvenilir teknik servis bilen var mı acaba

aschil

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Pirinç yerine tuz da deneyebilirsiniz :D

zerkara

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Garantiye gönder 200 ile 300 lira arasında bir miktar istiyorlar. Kabul edip etmemek sana kalmış arayıp soruyorlar kabul edecek misin diye zaten. Hiç kimseye de içini açtırtma burada tamirci falan açarsa yapmayı kabul etmiyorlar gönderiyorlar geriye.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
gardaş bende 5s var havuaza attım su gecırıyormu dıye telefon bozuldu :)

BugraKANDEMIR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
eger telefonun apple garantili ise apple sıvı teması yapan iphoneları değisim yapıyor diye okumustum biraz arastir belki bişeyler elde edebilirsin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benimde s im suya düştü gündür bekletiyorum pirinçte ama açılmadı ne yapmalıyım

TURKER

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
1 yıl evvel 4s imi oğlum evdeki akvaryuma attı. hemen çıkardım ve telefonu kapattım. simkart yuvasını söktüm çocuk bezine sardım (çocuk bezinde nemi emen silikajel bulunduğu için) ve pirinç kavanozuna sokup güneşe bıraktım. 30 saat kadar kaldı ve sonrasında açtım. telefonu 1 yıldır sorunsuz kullanıyorum :)

Oha adam başarmış ya :)

Arkadslar iphone 5 suya düstü ve actim önce hafif acildi sonra kapandi tamir ücreti sizce ne kadar olur yapilsada eski randimanda olurmu sizce yardim lütfen yaptirmama degermis izce:hammer:

yardim eden yok galiba

Ya bende afacan bi amcamın oğlu var daha 1 yaşında amcamın iPhone 5 ini almış tuvaletin suyuna sokmuş galiba telefonu almış amcam kaloriferdemi ne kurutmuş sonra düzelmiş aylar oldu galiba çatır çatır çalışıyor :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim iphone 5s bozuldu tuvalete dustu sabah sabah sonra cikardim, simkart cikardim sac kurutmasiyla en fazla 1 dakka kurutum ama sonra pirince koydum pek caliscana sanmiyorum telefon kapalirken renkli ekran geldi sonra kapaldi ltfn yardim edin ................

11kasım

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonu acman hata olmus.

Ama yinede bir pirinc kavanozuna koyup 1 kac gun beklet yine acılmazsa teknik servise gönder 500 600 isterler ...

hic yaptirmasin o zaman ? 500-600 falan tutmaz, aynısı kuzenimin telefonuna oldu 250 Tl'ye yaptırdııgını soylemıstı.. Ayrıca telefonu acman iyi olmamıs...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
nexus 5 le birlikte denize düştüm 15 saniyede falan çıktım ama telefonun bataryası çıkmaması sıkıntı oldu elektirik süpürgesi ile çektim sonrada pirincin içine attım düzelir mi?

Alikaanakpolat@

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonu açmadan bir pirinç kase sinin içinde 1 gün bırak düzelir ya da garantisi varsa teknik servise götür

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:thumbup1::scared::(denize düstü telefonum her yolu denedım sac kurutma makınesı ıle kuruttum sımdıde pırınce koydum bakalım hayırlısı :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
eşim bana bu sabah kargoyla ı phone 5s hediye etti :) kargocunun acele etmesi yüzünden kutuyu hızlıca açtım ve telefon yere düştü :scared: sım kartı taktıramadım eşimin gelmesini bekliyorum...kullanmaya başladığımda bi sorun olur mu yoksa iade mi etmeliyim(iade sebebim ne olacak :) yardım edin :cursing:

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
eşim bana bu sabah kargoyla ı phone 5s hediye etti :) kargocunun acele etmesi yüzünden kutuyu hızlıca açtım ve telefon yere düştü :scared: sım kartı taktıramadım eşimin gelmesini bekliyorum...kullanmaya başladığımda bi sorun olur mu yoksa iade mi etmeliyim(iade sebebim ne olacak :) yardım edin :cursing:

Telefonda bir hasar yoksa neden geriye vermek istiyorsunuz?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Seyhanursel benim telefonumda suya düştü tamirciye götürdüm benden 500 tl para istedi ve telefonun açilip açilmayacağininda garantisini vermedi anlayacağin tamirciler para tuzaği telefonunu nerden aldiysan oraya götür bende aynisini yapacağim çünkü

Bothrops

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
peçeteye sar, piriç dolu tabağın içine koy ve 1-2 gün kafanı dinle. Randıman alırsın.