İphone 5 sıcaktan çatladı

Bu konuyu okuyanlar

olumlu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sa beyler bayanlar benim telefonum teleservice garantili bundan yaklaşık 1 ay önce aldım sınava girecektim telefon almadılar bende arabanın torpido gözüne koydum telefonu sınavdan çıkdığında telefonu elime aldığında çok sıcaktı ve arka tarafının ust kısnı çatlakdı çatlağın etrafında çizik felan hiçbirley yoktu bu durumu garanti karşılarmı hiçbaşınıza geldimi?

Reaksiyon puanı
57
Benimde ekranımda bazı yerlerinde mor noktalar çıktı bende sıcakdan düşünüyorum

olumlu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sizce garanti kabul edermi bide kardeş seninküni büyük ihtimalle kabul eder değişim derlerse en fazla 1 hafta içinde değişirler benim tanışımın ipadının hapörlörü bozuldu diye değişim yaptılar 1 hafta dediler 4 günde eline ulaştı.

sinanakyuz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
aple oldugu için kesin ederler ama htc olsaydı kesın etmelerdi öyle kullanmaya devam ederdin :D

Reaksiyon puanı
57
Nerden aldınız garantisi ne ? Ben istanbul bilişimden aldım 2 hafta oldu Garantisi sigortası var bide iphonem 5 de metalde çizik var aslında telefonu versem bana yenisi verseler keşke

olumlu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Eger kabul etmezlerse bidaha apple zor alırım bütğn teknolojik aletim Apple ama kullanıcı hatası olmadığı için kabul etmeşeri lazım ha derim kırığın çevresinde çizik bulabilirsen bul diye

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Nerden aldınız garantisi ne ? Ben istanbul bilişimden aldım 2 hafta oldu Garantisi sigortası var bide iphonem 5 de metalde çizik var aslında telefonu versem bana yenisi verseler keşke
Vatandan aldım 1950tl ye teleservice garantili 29.05.2013 tarihinde aldım

sinanakyuz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
inş değişim olur kardeşm temennimiz bu yonde hep rezil olan müşteri bu durumun değişmesi lazım paranla rezil olmak böyle birşey olması gerek

olumlu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Aynen bugün bağ evine taşınacagım için götüremedim ama yarın sabah ilk işim o olacakdır.

sinanakyuz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
konu ile ilgili değil ama bağ evleri sadece k.maraşta mı var

Reaksiyon puanı
57
Eger kabul etmezlerse bidaha apple zor alırım bütğn teknolojik aletim Apple ama kullanıcı hatası olmadığı için kabul etmeşeri lazım ha derim kırığın çevresinde çizik bulabilirsen bul diye

Vatandan aldım 1950tl ye teleservice garantili 29.05.2013 tarihinde aldım

Bende o fiyata aldım sigorta filan yaptırınca 50 tl fazla ödedim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sikayetvar diye site var direkt yaz geçmiş olsun tekno tuğla 5 elinde patlamış... artık çöpe atarsın...

bayadres

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Fotoğrafa göre kesin değiştirirler hatta hiç durma git götür ben yenisini istiyorum de!

promidal

Profesör
Reaksiyon puanı
11
teleservice garantili telefonların %99 u direkt değişiyor. kvk ve gempa garantilerinde ise çoğunlukla tamir olup geliyor

cagatayz

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Sen yinede çok sıcak ortama bıraktım demede kullanıcı hatası demeye çalışabilirler. Israr et kasalar hatalı vs :)

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
345
Mübarek erimiş telefon :) Karbon kasalar bu yüzden iyi oluyor gibi.

Fox.

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Kardeşim Teleservice ise garanti firman pişmanlıktır hahaha yenisini al daha iyi.
Atrix cihazımı gönderdim 20 gün dolacak yarın hala değişim cihazı bekleniyor Motorola Mobilite ile iletişime geçtim durumu anlattım yarın cihazınız gelmezse şikayet dosyası oluşturacaklarını anlattılar bakalım ne olacak sonucunu izleyeceğiz...

olumlu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
2.7.2013 tarihinde gönderdim yaklaşık 2,5 gündür servis yolunda yazıyor.ayın 2 sinde yolladım bana ortalama oyın kaçında gelir bi arkadaşım telefonunu garantiye yolladı 2,5 aydır ses seda yoktur.

surfking

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benim bildiğim 20 iş gününden sonra yani 28 gün felan yapıyor birebir sıfır cihaz vermeleri gerekiyor

olumlu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ordaki müşteri ihmetlerine sordum genelde ortalama 10 14 gün arası dedi ama 5gün geçti halen garanti firmasının eline ulaşmadı

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
Aman torpido gözüne elektronik koymayın. iPad'i araç kullanırken yan koltuğa koydum. Sonra baktım frende falan koltuktan kayıyor torpidoya koydum bi çıkardım elime alamayacak kadar sıcak. İyi ki bir şey olmamıştı.

pumperking

Profesör
Reaksiyon puanı
3
elektronik aletleri asla torpidoya koymam.bi yere mi gideceğim.koy bagaja dursun.çalınmasından korkuyosan aracı açan bagajı da açar torpidoyu da :D ama bagajda bir iphone olacağı kimsenin aklına gelmez :D

olumlu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
3gün oldu halen kargo olmadı iphone 5i özledim artık kendimi bu müiğe vurdum www.youtube.com/watch?v=KsgYEK0ASYM

çok öledim iphone 5 i çoook :(

http://o1307.hizliresim.com/1c/6/pyl90.png
3gündür böyle

efee05

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Beyler bende geçenlerde koymuştum torpidoya yanıyordu resmen,sonra sıcaklık uyarısı verdi bir süre bekledim ama allahtan bir şey olmadı.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Size söyle bir sey lazim arkadaslar

icebox.jpg

:D:D

olumlu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
7 gün oldu halen teleserviceye ulaşmadı sanarsın Amerikaya götürüyorlar telefonu

Son mesajlar