İphone 5 sarj durumu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

M.Uzun

Profesör
Parlaklıkta üst seviyedeymiş bence çok çok iyi bir durum şarjı on numara gitmiş bence kurma kafanda hocam :) 30 saat gitmiş normalde bekleme dahilinde daha ne istiyorsun o kadar oyun ve internetten sonra böyle performans veren çok telefon yok parlaklığı %50 yap o zaman daha iyi gider süresi vs. :)

utkugncfb

Üyecik
Parlaklıkta üst seviyedeymiş bence çok çok iyi bir durum şarjı on numara gitmiş bence kurma kafanda hocam :) 30 saat gitmiş normalde bekleme dahilinde daha ne istiyorsun o kadar oyun ve internetten sonra böyle performans veren çok telefon yok parlaklığı %50 yap o zaman daha iyi gider süresi vs. :)
o 30 saatin içinden 6 saati kullanım sadece ama :) telefonda sorun felan olmasın sarj sorunu vb. diye kafa yoruyodum da günlerdir, eğer iyiyse süresi felan güzel olmuş yani :) parlaklık şuan %30larda işte biraz daha fazla dayanır herhalde, teşekkürler yorumun için :)

M.Uzun

Profesör
o 30 saatin içinden 6 saati kullanım sadece ama :) telefonda sorun felan olmasın sarj sorunu vb. diye kafa yoruyodum da günlerdir, eğer iyiyse süresi felan güzel olmuş yani :) parlaklık şuan %30larda işte biraz daha fazla dayanır herhalde, teşekkürler yorumun için :)
Rica ederim ayrıca bende ilk baş sizin gibiydim 4s e sahibiyim normalde nokia telefon kullanmıştım şarj süresi onun bile 1 günü çıkartıyordu ama 3gyi açınca 4 saat zor dayanıyordu telefon e6 dan söz ediyorum o yüzden pek kafanızı yormayın çok iyi bir süre 6 saat aktif kullanım

utkugncfb

Üyecik
Rica ederim ayrıca bende ilk baş sizin gibiydim 4s e sahibiyim normalde nokia telefon kullanmıştım şarj süresi onun bile 1 günü çıkartıyordu ama 3gyi açınca 4 saat zor dayanıyordu telefon e6 dan söz ediyorum o yüzden pek kafanızı yormayın çok iyi bir süre 6 saat aktif kullanım
Aynen şu 3g çok sarj yiyo sanırım o attığım kullanım resminden sonra dışarıda geçirdim günümü haliyle 3G ve Hücresel veri çoğu zaman açıktı ve o 30 saat bekleme 20 saate 6 saat aktif kullanım da 4 saate indi. 3G baya etki ediyomuş şarj konusunda..

M.Uzun

Profesör
Aynen şu 3g çok sarj yiyo sanırım o attığım kullanım resminden sonra dışarıda geçirdim günümü haliyle 3G ve Hücresel veri çoğu zaman açıktı ve o 30 saat bekleme 20 saate 6 saat aktif kullanım da 4 saate indi. 3G baya etki ediyomuş şarj konusunda..
evet her telefonda var bu problem ama her sanise şebeke aradığı için normal yani :) ben dışarı çıktığımda kapatıyorum çoğunlukla diğer türlü eve telefonum açık zor geliyorum :D

utkugncfb

Üyecik
Şimdi ne olduysa bekleme 15 16 saat civarına kadar dayanıyo bi anda sarj süresi okadar indi. Birşey de yapmadım parlaklığıda düşürmeme rağmen. Durup dururken ne olmuş olabilir ?

utkugncfb

Üyecik
Diğer İphone 5 kullanan arkadaşlarda sarjları ne kadar dayanıyor yazabilirler mi ? :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Daha yeni iphone 5 aldim sarjim 1 gun bile dayanmiyorum
bir de cok cabuk sarj oluyorum yarim saatte %40 dolmus oluyor bu normal mi acaba ?

lapa_lapa

Asistan
Bemde daha yeni aldım geçenlerde Lydia'dan hatta en büyük korkum şarj ve wifi'nın bozulacak olmasıydı neyse şarjda br problem yaşamadıma ama şöyle bir duyum aldım şarjın kaç kaldığını gösteren yüzde şarjın hızl bıtmesıne sebep oluyorumuş.Onu kapatırsan daha fazla dayanabilir.Ne kadar etkiliyor gerçi bilmiyorum ama..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
3 Saattir %100 de 3g wifi açık :D Ekran %60 civarlarında sanırım rekora koşuyorum :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim İphone 5 BekLeme Süresi Hariç Rahat 17 Saatin Üstünde Gidiyor..3G SürekLi Açık Günde 3 Saat Rahat Oyun Oynuyorum (AsphaLt 8,GT Racing2,Fifa 14,Subway Surf) Facebook,Whatsaap,Viber,Tango SürekLi KuLLannımda..Wifi Sadece AkşamLarı Açık..SizLerin ResimLerine Bakınca Şarj DurumLarınız Bana Acaip Az GeLdi..Ya Sizin TeLde Sorun Var Yada Benimki Numunelik ..

emreee27

Üyecik
bende de 5 ios7 var alışırsın dostum takma kafana şarjın kölesiyiz artık :tt2:

stat counter