İphone 5, Samsung Galaxy S4..Acil yardım

Bu konuyu okuyanlar

Gamlingking

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben bu hafta içinde telefon almaya karar verdim araştırdım falan en kral iki telefonun iph5 ve galaxy s4 olduğunu gördüm xperia z, htc one falan dediler ama bana cazip gelmedi. 3-4 gün içinde karar vermem gerekiyor kafayı yemek üzereyim sizce hangisi?

Ɲevermore

Profesör
Reaksiyon puanı
249
iPhone 5 al oyun oynamak istiyorsan geri kalan herşey için samsung galaxy s4 :D

Ɲevermore

Profesör
Reaksiyon puanı
249
s4de oyunları iphone5 gibi kasmadan çalıştırıo 2side aynı s4 kamera yönünden iyi sonra performans olarak iyi herşeyde iyi iphone 5den bence
s4 ben de kullanıyorum :D ama uygulamalar fazla yok iphonedaki kadar onun için dedim

Android14

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende s4 almaya karar verdim her yönüyle iphone 5 i geçio o yüzden app store başka tabi ama androidde aynı nerdeyse

ahmetnazim

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bence bu aralar almak mantıksız note 3 ve iphone 5s çıkacak onları bekle. Samsung alırsan telefonun ikinci eli olmaz bi de eğer ilerde satmak istiyorsan onu da düşün.

yildiz61

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Ikisinide kullaniyorum galaxy s4 ü surda 1 hafta oldu alali daha yeni yeni alisiyorum isletim sistemine Androide,yani bence telefon olarak samsung daha iyi sistem özellikleri artilari olarak.
Ekran olarak internette v.s de cok rahat yazilari okuyabiliyorsun galaxy s4 te oyun oynamiyorum o konular hakkinda hangisi iyidir diyemem.Iphone 5 e gelince onunda artilari cok ama ben suan icin Samsung Galaxy S4 derim sana ikisinide kullanan birisi olarak.
Ama yinede sana kalmis.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kesinlikle iphone 5 al ios herzaman 1 numara ben galaxy s3 almıştım pişman oldum sebebi telefona fazla yüklenince kasmalara neden oluyor ben internette çok dolaşıyorum bazen atıyor ben degiştirip iphone 5 alıcam

aschil

Doçent
Reaksiyon puanı
1
İki telefonda şuan piyasada lider telefonlardan bir kaçı.
Mesela s3 geçen sene kral dı.S4 çıktı papucu dama atıldı.Hem bizim gözümüzde hem fiyat olarak :)
Ama bunu Apple cihazları için söylemek yanlış olur.Samsung'un uzun müddet güncelleme vermediğinide düşün alırken.
------
Ama işin başa boyutuda var kamera desen,bataya desen,özellik desen S4.Bazılarının İOS un daha iyi olduğunu söylemiş evet öyle ama Android inde ondan aşağı kalır yanı yok.
---------
Yukarıdakiler şahsi fikirlerim ben bu iki telefon arasında kalsaydım S4 alırdım.Ama sen telefon almada önce kendi tercihlerine göre seçim yapmalısın.Bir telefonda aradığın özellik nedir ?

Gamlingking

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya ben kısacası telefonu oyun oynamak ve internette dolaşmak için alıyorum başka bi işime yarayacağını düşünmüyorum.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Beklemek için vaktim olsaydı tabiki 5s'i bekler onu alırdım ama dediğim gibi fazla zamanım yok bir iki gün içinde mecburen karar vermem gerekiyor

Bence bu aralar almak mantıksız note 3 ve iphone 5s çıkacak onları bekle. Samsung alırsan telefonun ikinci eli olmaz bi de eğer ilerde satmak istiyorsan onu da düşün.
Beklemek için vaktim yok işte hemen almam icap ediyor

aschil

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Ya ben kısacası telefonu oyun oynamak ve internette dolaşmak için alıyorum başka bi işime yarayacağını düşünmüyorum.

Beklemek için vaktim olsaydı tabiki 5s'i bekler onu alırdım ama dediğim gibi fazla zamanım yok bir iki gün içinde mecburen karar vermem gerekiyor

Beklemek için vaktim yok işte hemen almam icap ediyor

İnternette dolaşmak,oyun oynamak diyorsanız bu iki telefon alanında en iyilerinden.Hangisi içinize siniyorsa onu alın derim ben.

Fenomenon

Asistan
Reaksiyon puanı
0
s4 özellik olarak daha iyi ancak şöyle bir gerçek varki iphone çok daha iyi güncelleme alıyor ve telefonu uzun süre sorunsuz kullanabiliyosun
ayrıca yukardaki arkadaşa kesin katılıyorum, iphone 5s çıkınca 5'in fiyatı düşecek ayrıca belki "ucuz iphone" çıkacak, isminin ucuz olduğuna bakma bence 1400-1600 Tl arası gelir ve şimdiki 5'ten fazla farkı olmaz, yani şuan alıp 2 ay sonra çok pişman olabilirsin ama tabi karar senin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben Iphone 5 kullaniyorum ve acikcasi ekran kucuk gelior bundan once note 2 vardi oda fazla buyuktu bence s4 almani tavsiye ederim ideaal bence bu ay zaten bende gececem s4 hem ozellik olarak daha fazla ve ozgurluk tmm appstore daha iyi olabilir ama samsung mu yada iphone dersen ikisini kullanmis birisi olarak samsung diyorum karar senin tabi.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Samsung s4 aldım hepinize çok teşekkür ederim :) Bi de ayrıca ben yurtdışından aldım telefonumu geldiğinde hemen kullanabilir miyim yoksa başka bi işlem daha yapmam gerekir mi?
HA bi de güncelleme geldi mi hiç s4'e ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ne kadara aldın s4 ü ? Bende alacağım amerıkadan da ondan soruyorum