İphone 5 mi,Note 3 mü ?

Konusu 'Telefon Önerileri' forumundadır ve efe kavas tarafından 17 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. ilhanakbulut95

ilhanakbulut95 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Note 3 bir adım önde sanki.

2. Rickm

Rickm Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    zaten note 2 yi kullanıyorum note 3 le içerikleri aynısı az biraz büyümüş ipohone 5s alabilirim

3. Rickm

Rickm Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    note 2 nin pil süresini denedim belki inanmayan olabilir ben hiç bir şey yapmadım çektim şarjdan 100% iken 8 gün gitti kurcaladım mesajlaştım müzik dinledim faceye girdim 3 5 saat düşürmedim elimden 2 günü gördüm note 3 nasıldır bilinmez şarj konusunda note nin üstüne yok

4. melodileriyakar

melodileriyakar Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Note 3. Ekran büyüklüğü ve ek özellikleri bana göre daha iyi. Donanımsal olarak da son derece yeterli. Değiştirilebilir batarya, yeterli dahili depolama alanı ve micro SD slotuyla benim tercihimdir. Ancak 5 yerine 5s düşünürseniz daha iyi olabilir.

5. korisss

korisss Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence çok özellik ve büyük ekran istiyorsan note 3 , fiyat+performans lg g2 , tipi bozuk olsada olur diyosan z1 :) (bence tasarımı çok kötü) , uzun süre kullanırım bu ekran bana yeter ios candır diyosan iphone 5s almalısın bence :))

6. engin_er

engin_er Asistan

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bence git iphone al İOS her zaman kararlı ve temiz bir işletim sistemi adamlar her şeyin kalitelisini yapıyor bir kez yanıldım android telefon aldım bir daha mı kesinlikle kapıya koymam bundan sonra tercihim İOS.

yarın satmaya kalksanız ikinci elde yarı fiyatına satamazsınız ama iphone öylemi ya.

7. Omer07x

Omer07x Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hiç uğraşma sony xperia z telefonlardan al hiç pişman olmazsın kaliteli sağlam karizma da var alternatif iphone alırsın.. bu sony telefonlarda herşey yapabiliyorsun ekran kaliteside mukemmel samsunga bakmazsın bile okadar sölim

8. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

:hammer:benim görüşüm note 3 çünkü ekran boyutu çok iyi her yaşın ihtiyaçlarını karşılayacak bir telefon Iphone da güzel ama ekranı küçük bnm o yüzden hoşuma gitmiyor ama İOS çok başarılı telefon dayanıklı olsun diyorsanda Z1 al g2 de düşünülebilir fiyatta çok iyi ama ne kadar stabil kalır orası belli olmaz işte :D

9. Yasinpekk

Yasinpekk Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Her yaş mı 14 yaşında birisine o telefonu görsem zengin babası derim çok iri bi telefon ben 14 yaşındayım 3.5 inç taşırken bile bazen rahatsız oluyorum

10. Yasinpekk

Yasinpekk Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İphonelere doğru dürüst müzik atamıyorsunuz. Programları olabilir ama o programlarda yeni çıkan bir şarkıyı hemen bulamıyorsunuz 3 gün falan sonra geliyor.Android aldığınız telefon herhalde galaxy ace falandır.S3 üstü bir telefon olsaydı sözünüz böyle olmazdı.

11. engin_er

engin_er Asistan

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    S3 değil ama S3 ayarında bir telefon LG 4xP880 HD.

12. Yasinpekk

Yasinpekk Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herhalde içine ağır oyunlar yüklediniz ya da lg destek vermeyip zamanla yavaşlatmiş olabilir. Açıkçası ben sony Xperia u kullanıyorum hiç de kasmıyor içinde Facebook YouTube tapatalk whatsap gibi popüler seyler yüklü. Zaman zaman kasıyor ama 600 liralık bir telefonda öyle şeyler olur.

13. ubuntu

ubuntu Asistan

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Fanboy mu? :)
    Nexus 10, iPad 3, iPhone 5, iMac 2013 kullanmaktayım. Ben hepsini kullanıyorum ve konuşuyorum. Peki sen hangisini kullanıyorsun da konuşuyorsun? Tek çekirdekmiş.. Hiç güleceğim yoktu :)

14. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

ben de iphone 5s ve note 3 arasındayım. belki ekran daha küçük olsa note 3 olabilir çok ii telefon ama bi de şöyle bişey var. bu iki telefon da az para değil ve aldığında kullanmak istersin. teknolojik değil farklı bi açıdan samsung ve iphone u ele alırsak açıkçası çevremde samsung kullanan daha fazla ama ellerinde aynı telefonu 1-1.5 yıldan fazla göremiyorum genelde.. ve bi yıl geçmeden yarı fiyatına düşüyo. iphone için konusacak olursam alırsın 2 yıl sapasağlam kullanırsın 2. ele satarsın üstüne para koymadan alabileceğin sıfır telefon şimdinin s4minisidir.

15. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Ben Note 3 derim çünkü ekran güzel + performans ama bu iki telefonda az para değil kullanmak istiyor insan ama benim tercihim note 3

16. Gangters46

Gangters46 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Note3 Adi yeter

17. cansermo

cansermo Profesör

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    48
    Iphone da bir süre sonra stabillikten çıkar orn. Ip4 ama baya bir süre sonra :D

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Benim bu ikiliden gönlüm note 3 aklım ip5(S) der :)

18. buro

buro Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Note 3 Androide yazılım çok ağır = vista gibi yazılım da donma yapıyor bide uygulamalarrı kasıyor. 3 GB ram yetmez mi ?
    iPhone 5S İOS de 1 GB ram İOS stabilite çok hızlı gayet uygulamaları kasmıyor. iPhone 5S tavsiye ederim...

19. boncuk2009

boncuk2009 Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    64 bitli 5s akar

20. kadirirdem

kadirirdem Profesör

Beğenileri:
    183
    Ödül Puanları:
    63
    Yer:
    ankara
    iphone 5 kibar saglam hızlı
    note 3 daha profesyonellere hitap ediyor kalemi zaten anlatılmaz yaşaman kullanman lazım ekranı süper full hd 5.7 inç ekranda oyun oynamak film izlemek süper ötesi hızlı kamerası 5 den daha iyi daha çok özelliştirme var...ben olsam kuşkusuz note3 alırım...

Sayfayı Paylaş