İphone 5 Mi Lumia 920 Mi ? Neden

Bu konuyu okuyanlar

sesu12

Asistan
Reaksiyon puanı
1
İphone ve Lumia iki ayrı dünyaların telefonu

RedQueen

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bu bence sana bağlı.. Eğer farklılık istiyorsan alışılmışlıkların dışına çıkmak istiyorsan ben sana Lumia'yı öneririm. Benim kendi fikrim sana yardımcı olmaz. İphone sana heyecan katmayacaktır bunu bilmen yeterli. Uygulama konusu AppStore da 725000 tane uygulama var Marketplace'de ise 135000 uygulama var. Windows pek gelişmemiş olsa da çok da geride değil. X Box oyun desteği ile ihtiyaçlarını karşılayacaktır. Navigasyon sistemi , kamerasıda seni memnun edecektir. İphone ise şık bir telefon eksiği yok ama fiyatı gereksiz. Bu fiyatının sebebi ise İos. Yazılımları çok pahalı Apple' nın. Yazılım dersen ben İos taraftarıyım bunu da belirteyim :)

sesu12

Asistan
Reaksiyon puanı
1
İos nedeniyle çok büyük kullanıma sahip iphone'lar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
lumia 920 kullanıcısıyım telefonumdan gayet memnunum bundan önce iphone 4s kullnıyordum. iphone 5 i2 hafata kullandım amam bence pek farkı yok lumia gerçekten 10 numra ihtiyaçlarımı fazlasıyla karşılıyor. iPhone para tuzağı bence

İrResistible-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kamera Haricinde Tüm Ama Tüm Özelliklerinin Daha Üstün Olmasından Dolayı iPhone 5.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aslında o ekran sadece iletken cisimleri algılıyor yani kumas iletken değil sadece kuması algılamaz ama eldiven giydiğinde o ekran eldiveni değil iletken olan insan elini algılıyor bu kdr basit cebindeyken bi sorun olmaz korkma

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Babamda iPhone 5 var hiçbir işe yaramıyor,alacaksan lumia al :')

Ali Paksi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kesinlikle iphone 5 derim tabiki jeilbreak yapacaksın eğer jeilbreak yapmicaksan iphone kullanmanın bi anlamı yok hesap makinesi diyebilirsin ama kesinlikle yine diyorum iphone 5tabikide jeilbreaklı :)

wp8 daha yaygın değil uygulama sıkıntısı çekebilirsin :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

kesinlikle iphone 5 derim tabiki jeilbreak yapacaksın eğer jeilbreak yapmicaksan iphone kullanmanın bi anlamı yok hesap makinesi diyebilirsin ama kesinlikle yine diyorum iphone 5tabikide jeilbreaklı :)

wp8 daha yaygın değil uygulama sıkıntısı çekebilirsin :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar çok güzel yorumları katmışlar herkesin düşünceleride çok güzel ama şu uygulama desteğine gelince soruyorum iphone kullanan bir arkadaş çıkıp söylermi şu anda telefonunda kaç tane uygulama var taş çatlasın 20 hadi otuz de geriye kalan binlerce uygulama ne olacak hiç bir işe yani anlayacağınız uygulama çokluğu değil kullanılacak uygulamaların olduğu bir market önemli vindovsta hemen hemen bütün kullanılan uygulamalar mevcut bence lumia yada iphone alacak arkadaşlar f/p oranına bakmalı sağlamlığa kameraya bakmalı gerisi hemen hemen aynı zaten bana sorarsanız f/p lumia diyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sürekli yollarda olan biriyim, nokia maps varken yok iosmuş yok androidmiş yahu banane. oyun oynamak isteyenler oynasın, telefonla ne alakası var. defalarca başımıza geldi, yolu çıkaramadığımız her yerde o iphoneler samgsunlar heba oldu , ama lumiadaki nokia maps ile dağda bayırda hep yolumu bulabildim. bu bana yeter. kamerası zaten tartışılmaz e ee başka ne isteyebilirim allah aşkına?