İphone 5 kamera sorunu

Bu konuyu okuyanlar

burcuck

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba
13 martta yurtdışından gelen iphone 5i açtırıp kullanmaya başladım.kamerada bir sıkıntı yoktu.ancak 23 martta fotoğraf çekmek isterken görüntünün çok bulanık, kumlu gibi oldğunu farkettim.çekmek istediğim kişi tamamen flu görünüyordu.bir servise gösterdim bana kameranın değişmesi gerektiğini söylediler.hiçbirşekilde darbe almayan bir telefonun kamerasının durup dururken bozulmasına ve kamera değişimi için istenen 200 TL fiyata bir anlam veremedim.yeni bir iphone kullanıcısıyım.sorunu gidermenin başka yolu varmı ve neden olmuş olabilir?konuyla ilgili yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa çok memnun olacağım.

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
anladığım kadarıyla cihazınız odaklanma yapamıyor. parmağınızla hafifçe vurmayı deneyiniz restore et diyeceğim ama çok düşük bir ihtimal yazılımsal sorrun gibi görünüyor. şayet yurtdışına gidecek arkadaşın varsa geri gönder sıfıryla değiştirirler.

emel323

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mrb bende yurtdışından getirttim bayadır kullanıyorum bır sorun yoktu gayent nettı ama 2 gndür arka kameradaki video fotolar yakını net fakan bıraz uzağı bulanık çekiyor ve düzelmiyor siz sorununuzu nasıl çözdünüz cvp bekliyorum lütfen tekrar o ülkeye gitme şansımda yok

olumlu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kardeş senini gene iyi benimkiler arka kasada ufak bir çatlak var diye benden 1183 Tl istediler

Reaksiyon puanı
57
Cok saçma ya. Hem telefonun 1 ay. Senden büsürü para istiyorlar Ama inanmıyorlar işte senin kendin yaptığını düşürüp kıtığını düşünüyorlardır ondan büsürü para istiyorlar sigorta olsaydı iyi olurdu garanti ona bakmaz sigorta bakar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar merhaba kameranız hiç almıyor ise ben birkaç yöntem buldum sizinle paylaşmak istiyorum.
Telefonu yurt dışından aldım iphone 5 siyah. ilk gün kamerayı açtım açılmıyor moralim o kadar bozulmuştu ki yurt dışına tekrar gönderecektim ve kayıtta yaptırmıştım. 2 gün sonra yazılım yükledim sorunum düzelmedi sonra telefonu recovery mode a aldım ama recovery yapmadım telefonu açtım bi baktım düzelmiş kamera bugün aradan 1 ay geçti kameram yine gitti. 10 defa recovery yaptım recovery mode a alıp açtım düzelmedi son olarak telefonu kapama düğmesi ile kapattım ve hard reset şeklinde açtım telefonu şuan çalışıyor. yurt dışından alanlar için iyi bir fırsat olabilir bu yaptıklarım.