Iphone 5 garanti yardım

Bu konuyu okuyanlar

frkkenes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
beyler telefonun arka kamera çekerken pembe mavi beyaz çizgiler geliyor ve görüntü berbat çekiyo, arada programdayken seni atıyo , arada wifiyi algıladıgı halde sadece whatsapp wechat i falan açıyo telefonu carrefoursa dan aldım garantisi evo telefonu geri götürsem bunları söylesem yenisinimi verirler yoksa içini açıp yapıp tekrarmı verirler

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Yapip tekrar verirler muhtemelen ama ne kadar oldu alali

mhmtsysrt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
öyle çizgi mi olur yahu :) bildiğin kolon o :) garantisi var ise değiştirmeleri lazım ama bilemiyorum buradaki işletmeler bana pek güven vermiyor bu konuda

frkkenes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
7 ay falan oldu evo garantiside şikayervar da evoya sövüyolar bildiğin temiz tel götürdüm bozuk geldi çizik geldi vs gibi acaba ben kendim senkronizemi etsem ?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

aynen ya bildğimiz kolon bide tüm ekranı kaplamıyo sadece arka kameranın çektiği yer kadar kaplıyo yazılımsal herhalde telefon temiz şimdi göndersem çizikli halde falan gelir diye korkuyorum bide kaç aya gelicek o var ankarada oturoyrum garanti istanbul

mhmtsysrt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kendin uğraşma derim. Süre olarak birşey söylemek zor. Güven de vermeyen bir yer, karar sana kalmış