İphone 5 ekranı durduk yere açılıp kapanıyor yardım

Bu konuyu okuyanlar

fevzi0123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Evet bsşlıktaki gibi durduk yere açılıp kapanıyor. Bildirim yok güncelleme yok. Sorun neyden kaynaklı olabilir.!aydınlatırsanız sevinirim uygulama olarak whatsapp facebook twitter maçkolik vs bilinen uygulamalar var. Herşeyi göz önünde bulundurusanız sevinirim dinleme vs.

Kadir Tintaş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle cihazınız da jb var mı? Yok ise cihaz sürümünüz iOS 7 ise uygulama da çökme ve cihazın açılıp kapanması ne yazık ki mevcut. Apple 7.1 Beta 5 veya çıkması muhtemel 7.0.5 de bu sorunu çözmeyi planlıyor
Ayrıca hardreset atmayı deneyiniz.

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Bazı programlardan kaynaklanıyor olabilir telefonu sınırlamayı deneyin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Aynı sorun bende de var. Günde 2-3 kez hard reset atmak zorunda kalıyorum ama hiçbir düzelme yok. Telefonu sınırlama işlemini nasıl yapabiliriz acaba?

drjacob

Müdavim
Reaksiyon puanı
676
Sıfırdan restore et cihazı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Restore ettim 1 kere ama tekrar deneyeceğim başka çare yok :(

bayadres

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Şu güncelleme için ne bekliyorlar anlamış değilim ios 7 li cihazlar reset atıp duruyor ilginç.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ıphone 5 kendi kendine kapanıyor açılıyor şarj olmuyor bazen telefon %60 şarj gösteriyor açılıp kapanıyor %30 iniyor ne yapmam gerekli?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende de aynısı oluyor telefonu apple teknik servisine verdim reset attık dediler aynısını tekrar yapıyor ne yapmalıyım. :(:(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iphone 5 var benim ekranda birşeyler oluyor kapanıyor ve açılıyor ne yapmalıyım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar söylediginiz sorunları bende yasadım yapmanız gereken telefonu kapalı durumda bilgisayara baglayın sonra orta tuşa basılı tutun itunes ekranında kurtarma menüsü geliyor ve geri yükleme yapın güncelemeden olan sorunları cözüyülor bende işe yaradı umarım sizinde sorununuzu cözer

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı sorunlu cihaz bende de vardı saintscomputer diye biyer vardı hatta youtube videoları da var kanalı felan çok ilgili arkadşalar gidin iki dakkada hyaptılar cihazı

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
iOS 9.2.1 üzerinde şuan öyle bir hata yok değil mi? Ben mesela 5s kullanıyorum 9.2.1 üzerinde böyle bir hata almadım.

=SOH=GarezZz

Asistan
Reaksiyon puanı
70
Evet bsşlıktaki gibi durduk yere açılıp kapanıyor. Bildirim yok güncelleme yok. Sorun neyden kaynaklı olabilir.!aydınlatırsanız sevinirim uygulama olarak whatsapp facebook twitter maçkolik vs bilinen uygulamalar var. Herşeyi göz önünde bulundurusanız sevinirim dinleme vs.
büyük ihtimal bataryan şişmiş bataryanın degısmesı lazım ama ısı garantıye almak ıcın once format at hala aynı sorun varsa gıt yenı bı batarya al

iOS 9.2.1 üzerinde şuan öyle bir hata yok değil mi? Ben mesela 5s kullanıyorum 9.2.1 üzerinde böyle bir hata almadım.
bu hata degil bataryanın bozulmasıyla alakalı bı sorun

anakart yanmış olabilir servise ver
anakart yanmıs mı olabılır ? arkadasım bılmemek ayıp degıl bılmıyosan susmasını bıleceksın anakart yanmıssa telefon nasıl calıssın mubarek herkes kafasına gore yazmıs bıseyler

ıphone 5 kendi kendine kapanıyor açılıyor şarj olmuyor bazen telefon %60 şarj gösteriyor açılıp kapanıyor %30 iniyor ne yapmam gerekli?
git yeni bi batarya al kardesim orjinali 70 yan sanaıyısi 40 tl

Bazı programlardan kaynaklanıyor olabilir telefonu sınırlamayı deneyin
hiç bir program iphonda boyle bı soruna sebep olamaz telefon jaılbreaklı degılse tabı

kardesım bıl
dıırm guncelleme olmasına ragmen gozukmemesı yazılımsal sorun telefonda jaılbreak varsa kaldır yada format at telefonun kendılıgındne kapanması donanımsal sorun bataryan meftah olmus gıt yenısını al

Son düzenleyen moderatör:

Lonesomecowboy

Doçent
Reaksiyon puanı
198
büyük ihtimal bataryan şişmiş bataryanın degısmesı lazım ama ısı garantıye almak ıcın once format at hala aynı sorun varsa gıt yenı bı batarya al

bu hata degil bataryanın bozulmasıyla alakalı bı sorun

anakart yanmıs mı olabılır ? arkadasım bılmemek ayıp degıl bılmıyosan susmasını bıleceksın anakart yanmıssa telefon nasıl calıssın mubarek herkes kafasına gore yazmıs bıseyler

git yeni bi batarya al kardesim orjinali 70 yan sanaıyısi 40 tl

hiç bir program iphonda boyle bı soruna sebep olamaz telefon jaılbreaklı degılse tabı

kardesım bıl

dıırm guncelleme olmasına ragmen gozukmemesı yazılımsal sorun telefonda jaılbreak varsa kaldır yada format at telefonun kendılıgındne kapanması donanımsal sorun bataryan meftah olmus gıt yenısını al
Neden 2 yillik mesajlara cevap verme geregi duydunuz?

Farketmediniz sanirim, cevapladiginiz sorunlar 2014,2015 yilina ait.:D

=SOH=GarezZz

Asistan
Reaksiyon puanı
70
Neden 2 yillik mesajlara cevap verme geregi duydunuz?

Farketmediniz sanirim, cevapladiginiz sorunlar 2014,2015 yilina ait.:D
tarıhe dıkkat etmedım ayrıca forumda yenıyım bu cok normal ha bıde dostum kendıne bı profıl resmı koymalısın bence :)

Lonesomecowboy

Doçent
Reaksiyon puanı
198
tarıhe dıkkat etmedım ayrıca forumda yenıyım bu cok normal ha bıde dostum kendıne bı profıl resmı koymalısın bence :)
Cok sık yazmiyordum, 2010 da uye oldum, mesaj sayim belli. Su aralar yine telefon ve teknolojiye merak sardigimdan buralardayim... guzel bir resim de bulamadim daha