İphone 5 ekran kapandı açılmıyor !

Bu konuyu okuyanlar

Jackson10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar az önce telefonumun ekranını kapattım sonra açmaya çalıştığım zaman açamadım bir türlü arkadaştan kendimi aradığım zaman telefon çalıyor fakat ekran hala kapalı sadece ses geliyor kapama tuşuna basılı tutarak kapatmayı denedim fakat hiçbir sonuç alamadım . ne yapacağım konusunda hiçbir fikrim yok. ne yapacağım ben şimdi
az önce ses tuşlarına orta tuşua açma kapama tuşuna karışık bir şekilde basarken ekran geldi fakat ekran geldiğinde orta tuşa bastığım zaman işlemiyor ve ekranı kapattığım zaman yine açılmıyor . durup dururken böyle oldu
Arkadaşlar az önce teli kapamaya çalıştım ve kapandı açıldığında kendine gelmişti sorun çözüldü

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Aynisi bir arkadaşımın başına geldi iphone'u bilgisayara baglayip Itunesden yazilimi sifirladi düzeldi bir dene bakalım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba bendede boyle oldu yapdim ama acilmiyor sizce ne yapa bilirim?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar şarjım azdı ve telefon kapandı açılmıyor neden acaba

S

SDN Okuru

SDN Okuru
şarjım bitti açılmıyor, şarjdayken kapandı açılmadı gibi şikayetlerinizi makul fiyatlarda çözüyoruz. İphone 4 4s 5 5s 6 6+

Danpple

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle geçmiş olsun. Telefon durduk yere böyle bir hata veriyorsa iki ihtimal vardır. Yazılımsal veya donanımsal. Size önerim ilk olarak telefonu iTunes'a bağlayıp yazılımınızı güncellemeniz. Telefon bilgisayara bağlı gözüküp cihaz da görüntü yoksa diğer bir ihtimal donanımsaldır. Fazla ısınıyorsa bir parçası vs yanmış kullanılamaz hale gelmiş olabilir. Kısaca yazılım güncellemesini yaptıktan sonra kendine gelmesse en kısa zaman da Apple Teknik servisine başvurmanızı öneririm.