IPhone 5 çıkmış mı ? Çıkmadıysa bu nedir ?

Bu konuyu okuyanlar

craftingMaterial

Müdavim
Reaksiyon puanı
188
Konsept yazıyo :) Yani bu öylesine bir tasarım, henüz hiç bir şeyi açıklanmadı :) Her şey tahminlerle ilerliyor :)

shakal

Müdavim
Reaksiyon puanı
29
hadi canim böyle konsept bile olmaz hemde asiri ince

nicktenban

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Baya iyi yazmış olmayacak bir şey değil ama...

vladislav

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Böyle bişey olursa kimse iphone'dan baska cihaz almaz, fiyatı her ne olursa olsun :D

surmelim37

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Eğer böyle olursa çok ilgi görür fiyata bakmaz millet. özellikle bizim millet hiç bakmaz :D nasılsa maaşımızın 2 katına telefon alıyoruz hep :D

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
gereksiz iphonu maaşımızın iki katına almakla kalsak yine iyi ihtiyaç kredisi var onun için. pahalı işte kardeşim gereksiz derecede pahalı ne zora sokuyorsun kendini.

CalliOped

Asistan
Reaksiyon puanı
4
bu cep'te ortadan ikiye kırılır be, tamam anladık dizayn yapıyosun ama mantıklı ol, pilini işlemcisi vs.vs nereye yerleştircen, ama diğer iki özellik çok havalı duruyor gerçekten :)

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Ben sevmem öyle ince, ele girecek telefon o ne ya bıçak tutar gibi telefon mu tutucam :D

serkanbb06

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
31
[video=youtube;lzsBwnv_dAg]http://www.youtube.com/watch?v=lzsBwnv_dAg[/video]

Ben çıksın alırım ama çok zor bu belki iphone 7 8 dir :D

Mta

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Birileri ondan çok önce düşündü bunu ;

[video=youtube;oG3tLxEQEdg]http://www.youtube.com/watch?v=oG3tLxEQEdg[/video]

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
İphone'u gözde çok büyüttüler. Bunlar anca hayal ürünü olur. Apple reklam ürünüdür ben bunu bilir bunu söylerim.

derindarbe200

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İphone 5 bu sene cikmayacak apple 3g de yaptigi gibi 1 sene daha bekleyip cikarcak.Bunlarin olmasida hayal degil ama bu sadece bir consept.

10 sene once 3310 kullanan vatandasa soruyorum 10 sene sonra dokunmatik cihazlar olacak 3d oyunlar olacak deseler inanirmiydin yada daha bi kac sene once akilli telefonlarin bu kadar patlayacagini soyleseler inanirmiydin inanmasdin tabe ama bu teknolojiyi apple suan icin cikartmas.

Bu teknoloji suan cikmis olsa samsung galaxy s2 mis lg optimus 3d mis hayal olur hepsi.

yaSinerji

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İphone 5 bu sene cikmayacak apple 3g de yaptigi gibi 1 sene daha bekleyip cikarcak.Bunlarin olmasida hayal degil ama bu sadece bir consept.

10 sene once 3310 kullanan vatandasa soruyorum 10 sene sonra dokunmatik cihazlar olacak 3d oyunlar olacak deseler inanirmiydin yada daha bi kac sene once akilli telefonlarin bu kadar patlayacagini soyleseler inanirmiydin inanmasdin tabe ama bu teknolojiyi apple suan icin cikartmas.

Bu teknoloji suan cikmis olsa samsung galaxy s2 mis lg optimus 3d mis hayal olur hepsi.

kesinlikle doğru, iphone 5 çıkmayacaktı bu sene sadece tüketiciyi sabırsızlandırmak ve yeni telefon alacakları bekletmekti amaç fakat bugün elma'nın vitamini olarak nitelendirilen Steve Jobs istifasını sunduğunda şirketin hisselerinde neredeyse yüzde 10'luk düşüşle günü kapatması yöneticileri harekete geçirdi ve buna istinaden de eylül sonu ekim gibi yeni iphone5'in lansmanının yapılacağı ve yıl sonuna kadarda raflarda yerini alacağı; aktif olarak konuşulanlar arasında. Apple; en zor rakipleri ve bu işin uzmanları sayılabilecekler en iyi modellerini çıkarttıklarında bir anda piyasadaki tüm dengeleri altüst etti, bunu yine başaracaktır. Üstelik Steve Jobs'un sağlık problemlerinin ilerlediği içinde şirket hızlıca çıkartmak istiyor ürünü artık, çünkü lansmanı yapacak kişi olarak yine Steve Jobs var...

shakal

Müdavim
Reaksiyon puanı
29
iphone bence okadar üstün biraz cihaz dgil yani öyle ortada ben buldum gibisinden bir cihaz degil ben daha iphone temeli yokken htc kullaniyordum ,sadece apple bu durumu daha ileri bir pazarlama ile piyasayi canlandirdi

rtgrlndr

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
adamlar merak uyandırma işini, ürün çıkmadan daha ürünü pazarlamayı çok iyi yapıyorlar :)

BrknEs

Müdavim
Reaksiyon puanı
166
hayal gücü fena :) ama sadece hayal tabi şimdilik

MrtKrt

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Videodaki Teknolojiyi Daha Göreceğimizi Sanmıyorum.. :D

rtgrlndr

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
hem de bu üç teknolojiyi aynı telefonda aynı anda vermezler, önce birini sonraki modelde ikisi en son üçü, pazarlama stratejisi :)

slymn61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
AATMA stüdyo yazıyo okuyunca güldüm baya atmasyon haber bunlar :D