İphone 5 alıyorum yardım :)

Bu konuyu okuyanlar

HKKYCL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar,

Çarşamba günü iphone 5 alıyorum fakat nereden alacağıma karar veremedim :/

Uygun fiyat araştırması yapıyorum hani 50-100 tl bile daha uyguna alsam daha iyi yada hiç kasmıcam gidip troy un herhangi biir mağazasından alacağım.

Şu an en uygun fiyat olarak vatan bilgisayardaki fiyatı gördüm sizin bildiğiniz başka uygun fiyattan satan var mı ?

( mağazadan alacağım web den değil )

http://www.vatanbilgisayar.com/Cep ...elefonu(siyah)/productdetails.aspx?I_ID=63629

surfking

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

windows8

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
iphone u 16 gb olma heleki iphone 5 i oyun falan derken hemen bitiyo

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Bende bekle derim eylülde 5s tanitilacak

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
Elmaya 2.000 tl verilir mi ya, yazık .

HKKYCL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar dayanamıyorum nasıl beklicem eylül e kadar

hem düşmüor ki namussuzun fiyatları :S gene hep aynı hep aynı

1-2 gün içinde vatandan alıcam sanırım :S

baya oyun için kullanıcam ama vatanda sadece 16gb var

bakalım ekstra para denkleştirebilirsem troy dan 32 gb alıcam ama oda bi ton para ya :S

napıcam hiç bilmiyorum

marancı

Müdavim
Reaksiyon puanı
1

bakalım ekstra para denkleştirebilirsem troy dan 32 gb alıcam ama oda bi ton para ya :S

napıcam hiç bilmiyorum

Aslında ne yapacağını biliyorsun :D

K /\ /\ N

Müdavim
Reaksiyon puanı
83

napıcam hiç bilmiyorum
Öncelikle....
16 mı 32 mi

HKKYCL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ya işte 16 gb yetmez mi yeter mi hiç bilemiyorum.

daha öncesinde s2 kullandım 32gb sdcard aldım ama oyun dataları içine taşınamadığı için trene bakan canlı gibi kaldım.

sonra işte zaten androidden soğudum

oyun delisiyim, telefon içinde bir çok oyun alacağımı düşünüyorum

32gb olarak düşünürsek ne yapmam gerek ?

@Kaand12 ?

şöyle birşey buldum;

sanırım 32gb satan yerler arasında en ucuzu

vatanda 16gb ye 2100 vereceğime üzerine 300-350 tlye ekleyebilirsem bunu alabilirim gibi

http://www.istanbulbilisim.com.tr/i...one-en-ucuz-fiyatlari-kampanyalari,36090.html

resmi garantili diyor "Bu ürün Apple Türkiye Yetkili Servisleri Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Apple Resmi Distribütorü olan Genpa, KVK, Brightstar tarafından ithal edilmektedir."

K /\ /\ N

Müdavim
Reaksiyon puanı
83
Ya işte 16 gb yetmez mi yeter mi hiç bilemiyorum.

daha öncesinde s2 kullandım 32gb sdcard aldım ama oyun dataları içine taşınamadığı için trene bakan canlı gibi kaldım.

sonra işte zaten androidden soğudum

oyun delisiyim, telefon içinde bir çok oyun alacağımı düşünüyorum

32gb olarak düşünürsek ne yapmam gerek ?

@Kaand12 ?
Yüksek kapasiteli oyunlardan mı bahsediyorsun mesela
batman fifa spiderman gta rr3 gibisnden artı ben müziğimi filimi atar içine izlerim dersen 32
ama ben subway gibi teple ve candy crus gii oyunları severim dersen 16
ayrıca ....
ben şu an 16 gb ipad 2 sahibiyim içinde 1038 tane fotoraf 100 uygulama fifa rr3 spiderman fln ayrıca 23 video 115 şarkı mevcut toplam 11,9 gb geriye kaldı 1.8 bana yetiyor.

HKKYCL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yüksek kapasiteli oyunlara daha çok yer vereceğimi düşünüyorum.

Ayrıca film v.s gbi şeyleride atmayı düşünüyorum

Günü geldiğinde bir oyunu yüklemek için dğer oyunu silmek istemiyorum

Bakalım bütçe yeterse 32 alacağım. 1-2 gün içinde netleştireceğim şu bayram ikramiyesini bi alsam :p

K /\ /\ N

Müdavim
Reaksiyon puanı
83
Akakçeyi bi düşünsen ama internetten almam diyorsun çünkü orda 32 gb lar 2250 den başlıyor

olumlu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar,

Uygun fiyat araştırması yapıyorum hani 50-100 tl bile daha uyguna alsam daha iyi yada hiç kasmıcam gidip troy un herhangi biir mağazasından alacağım.

Şu an en uygun fiyat olarak vatan bilgisayardaki fiyatı gördüm sizin bildiğiniz başka uygun fiyattan satan var mı ?

http://www.vatanbilgisayar.com/Cep%20Telefonu/apple-app_iphone5_16_blk-iphone-5-16-gb-cep-telefonu(siyah)/productdetails.aspx?I_ID=63629
Kardeş biraz bekle vatandan indrime girsin ben vatan computerden aldım 1950Tl ye

alican özcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
https://brightmobil.com/product/category/apple-1 türkiye distribütör arkadaşlar turcell vodofon avea firmalarına yani kısacası yasal yolla türkiyeye getiren tek firmedır bu firma fiyatlarına bakınız.ucuz olma nedenleri ise türkiyeye gelirken dış kutusu filan hasar gürünce deyiştiriyorlar kutuyu ve sende 400 tl ve daha fazla indirimle ala biliyorsun.Zaten niye ucuz olduğu yazıyor..

LeoNScooT

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ne zaman indirime girecek ki ben yarın almayı planlıyorum ?
senin gözün dönmüş illa alıcam diyosun sonra pişman olucaksın keşke bekleseydim 5s'i diyeceksin.Bende hemen almak istedim senin gibi 1 ay sonra yenisi çıkınca çok pişman oldum iyi düşün sonuçta az para değil ve kaçmıyo

mesutarslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar,

http://www.vatanbilgisayar.com/Cep ...elefonu(siyah)/productdetails.aspx?I_ID=63629

Sevgili arkadaşım, Vatan Bilgisayar Teknosa vb firmalardan elektronik ürününü almak istediğinde %18 Kdv'yi Ödemek zorunda kalırsın. Bunun yanısıra fiyat bakımından Pazarlama mezunu olarak söylüyorum bize ilk öğretilen 4p yani Ürün Fiyat Dağıtım ve Tutundurma daki Dağıtım masraflarını sen karşılarsın.. Bu da yaklaşık olarak 600 TL gibi bir ek ödeme karşına çıkartır. Benim tavsiyem boşu buşuna o kadar ücret ödememen. Aşşağıda belirttiğim linke tıkladığında İphone 5 hemde 32 GB'ına 1000 liraya sahip olabilirsin bunun gibi 100lerce olduğunu sende birazcık bakarak görebilirsin. Umarım bütcene yardımcı olacak bir tavsiye olmuştur.
Herkese iyi forumlar...

Bahsettiğim İphone 5 : http://www.sahibinden.com/ilan/alis...ller-iphone-5.32gb..son-fiyat-115510177/detay

Falca9

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bende iphone 5 düşünüyorum fakat bir kaç sorum olacak sizlere aydınlatırsanız beni çok sevinirim. Şimdi ilk alırken ölü piksel ve ışık sızması problemine ilk olarak bakacağımız şeyler ama ölü piksele nasıl bakıcam nasıl anlayacam ışık sızmasını anlayabilirim de kafam ölü piksele takılıyor bir de ilk olarak bakmamız gereken önemli şeyler varsa başka onlarıda yazar mısınız :)

isveçli

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Merhaba arkadaşlar,

dostum bu telefon 1500 lira isveçte ne o 2200 liraya telefonmu olurmuş

HKKYCL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar iphone 5 i aldım her şey için teşekkürler