Iphone 5 alayım mı neden?

Bu konuyu okuyanlar

soul4p

Asistan
Reaksiyon puanı
4
konu acik kardesinize yardim edin :)
iphone 5s alayimmi neden

Mehmet.Ç

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence 200 tl kat iphone 5s al , daha mantıklı

soul4p

Asistan
Reaksiyon puanı
4
evet konu iphone saygilar yardim:)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende 5s gold var. ekranı biraz küçük gelmeye başladı. Ekran parlaklığı galaxys4 ve note 3 gibi güzel değil . Bataryasına o kadar laf ediliyor da arkadaşlar tlf de 5 saat gta oynuyolar sonra şarjı az diyolar. telefon bunun dışında harika iphone ile samsung araasındaki veya diğer androidler arasındaki fark aşikar. telefon ben sana 3 sene rahat yeterim diyor her şeyiyle. 1 yıl oldu tlf de takılma yaşamadım doğru düzgn

Mehmet.Ç

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben başlığı okumuştum sadece kusura bakmayın :D :D bende şu an iphone düşünüyorum
neden diye sorarsanız
1. abi arayüzü cok iyi
2. stabil
3. tasarım muazzam :D :D

soul4p

Asistan
Reaksiyon puanı
4
uzmanlardan bekliyorz

soul4p

Asistan
Reaksiyon puanı
4
not param var fakat sdece bu iosu bilmiyorum s4 rootlu mevcut

strawberycake16

Asistan
Reaksiyon puanı
4
evet konu iphone saygilar yardim:)

Öncelikli olarak , iPhone model telefonlar değerini diğer cihazlara göre daha uzun süreli koruyor.Bence tek neden olarak bile bu neden alma sebebiniz olabilir.Ancak piyasada 4 inç 'den daha büyük ekran boyutuna sahip cihazlar da var ve bence şu an için iPhone'un tek kötü yanı ekran boyutu.Ben de bir iPhone 5S kullanıcısı olarak şiddetle öneririm .iOS 'un Android'e göre eksileri elbette var ama size bir şeyi aratmayacaktır iPhone .Ayrıca illa ki büyük ekran seviyorsanız , Note 3 'e bir bakın derim. Fakat Samsung telefonların alındıktan sonra değerini önemli ölçüde yitirdiğini unutmayın :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

not param var fakat sdece bu iosu bilmiyorum s4 rootlu mevcut

Evet anlıyorum :) Ben de Note III'ümü root'lamıştım :) Kies kilidi vardı sanırım S4 'de de var mı bilmiyorum :D Samsung'un cihazlarını kötülemiyorum , şahsen benim ilk Android cihazım Note 3 'dü ve çok memnun kalmıştım ; hatta aradığım zamanlar oluyor Note 3'ü :( ama şöyle bir durum var ki iOS , Android 'e göre bazı açılardan önde. Bana göre en iyi mobil işletim sistemi . Bir de telefonda ne yaptığınıza bağlı tabiiki de .. Eğer sık film izliyorsanız iPhone'u önermiyorum ; çünkü ekranı çok küçük. Fakat inanın iOS de çok özgür :)

blackdown

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
iphone 5 bulabilirsen al ben hiç bir yerde göremiyorum ben çok olmasamda memnunum

rokhdall

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
s2 den beri butun samsung galaxy ve note serisini kullandım taki s4 e kadar. sonrasında iphone 5 le tanıstım ve tavsiye ediyorum. ios gercekten iyi is cıkarıyor. 5s de olabilir ama acıkcası iphone 6 yı beklemek daha mantıklı olabilir.

soul4p

Asistan
Reaksiyon puanı
4
iphone 5 bulabilirsen al ben hiç bir yerde göremiyorum ben çok olmasamda memnunum

s2 den beri butun samsung galaxy ve note serisini kullandım taki s4 e kadar. sonrasında iphone 5 le tanıstım ve tavsiye ediyorum. ios gercekten iyi is cıkarıyor. 5s de olabilir ama acıkcası iphone 6 yı beklemek daha mantıklı olabilir.

anladim ip 6 en az 2500 tl cikar bence fena ayrica 6 ay var daha