İphone 5 alacağım yardım

Bu konuyu okuyanlar

expiremeTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben ıphone 5 alacağım dubaıden getırtecegım , sizce 16 GB mı alayım 32GB mı ? Telefonu 5 sene kullanacağım hani ileride ios8 gelir oda 5-6GB yer kaplar sıkıntı falan çekmem degılmı ? Hani telefonumda en az 10 oyun bulunur bunların 3-4 u kalıtelıdır onun yanında 600 foto 50 video. 200 muzik filan olur 16GB bana 5 yıl gıdermı ? Ayrıca sizce beyazmı yoksa sıyahmı alayım zaten ya tam kaplama jelatin alcam ya da botterbox kılıf alacağım telefonu zaten dikkatli kullanırım, son olarakta telefonun oyun internet vs performansını soylermısınız ? Internete wi-fıden gırecegım

marancı

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
5 yıl kullanırım o şekilde diyorsanız ben 32gb derim. Renk tercihim 4s te beyaz 5te siyah.

Serhat Y

Asistan
Reaksiyon puanı
0
32 lik sana yeter 16 kesinlikle alma sıkıntı yaşarsın telefon sanki kısıtlanmış gibi hissedersin çünkü oyunların boyutlarıda arttı tavsiyem 32 gb çok fiyat farkı yoksa 64 al eğer bekleme şansın varsa 5s çıkacak 1 aya onu al :D

expiremeTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet ama telefonu ekıme kadar almam lazım 5S dubaı fiyatı ne olur tahmınınızce 32GB ligi ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
5 sene kullancam diosun bi de 16 lik olur mu diosun. en az 64 luk al. 5 sene bu boru degil. ama sen bu kafayla her sene yenisini istersin. oyle gozukuyor.

expiremeTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Her Sene alamam 4-5 Sene kullanacagim bana telefonun performansini ve 32-64 gbmi beyazmi siyahmi olsun onu soylerseniz iyi olur butcem zaten 1500 dubaiden getirtcem

emrhyldrm

Doçent
Reaksiyon puanı
89
Kafam rahat olsun diyorsan paraya kıyıp Türkiye'den alacaksın.Bu kadar basit.

taklaci55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kesinlkle beyaz al, siyahda asinma ve soyulma var son derece sinir bozucu.

semih61

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
32gb yeterli olur ama aradaki fark senin bütçen için önemli değilse 64 daha iyi olur tabiki.
ben olsam beyaz düşünürdüm çünkü şimdiye kadar hep siyah kullandım ama siyah renginin çok daha şık durduğu çok net.
diğer iphone modellerinde beyazdı ama 5 te siyah güzel.
sökülme sorununu çok duyuyoruz bunuda dikkate al tabiki

ahmetnazim

Doçent
Reaksiyon puanı
0
32gb yeterli olur ama aradaki fark senin bütçen için önemli değilse 64 daha iyi olur tabiki.
ben olsam beyaz düşünürdüm çünkü şimdiye kadar hep siyah kullandım ama siyah renginin çok daha şık durduğu çok net.
diğer iphone modellerinde beyazdı ama 5 te siyah güzel.
sökülme sorununu çok duyuyoruz bunuda dikkate al tabiki

Bence tüm iphone'larda siyah daha güzel duruyor :)

expiremeTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet siyah daha guzel duruyor bu bi gercek AMA ben telefonu 4-5 Sene kullanacagim ve yurtdisindan alcam garanti yok o yuzden siyah soyulursa degisme imkanim yok o yuzden beyaz daha iyi gibi sanki bide i5 kac Sene guncelleme alir sizce ? Guncellemeler geldikce telefon sismez demi ?

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
başlığı okuyunca parasal yardım ister gibi algıladım. iphone 5 alacam yardım lütfen para lazım :)

vbb_1907

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bence biraz bekle.20 içinde 5s çıkacak onu alırsın daha sonra pişman olmazsın hemde 5s gözle görülür değişilik olacak diyorlar.

Hemde bir telefonun tam anlamıyla 2.5 yıldır.

emrhyldrm

Doçent
Reaksiyon puanı
89
1000 tlm cebimde kalacakken neden turkiyeden alayimki ?
Yarın öbür gün cihazla ilgili bir sıkıntı yaşarsan anlarsın.Sonuçta elektronik cihaz bunlar.Ne olacağı belli olmaz.Hiç olmazsa Türkiye garantili olur cihazın.Satmak istediğin zamanda fiyatını ona göre belirlersin.

Lee Tai

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Evet siyah daha guzel duruyor bu bi gercek AMA ben telefonu 4-5 Sene kullanacagim ve yurtdisindan alcam garanti yok o yuzden siyah soyulursa degisme imkanim yok o yuzden beyaz daha iyi gibi sanki bide i5 kac Sene guncelleme alir sizce ? Guncellemeler geldikce telefon sismez demi ?

İos7 benim hosuma gitmedi ios çizgisinden çıkmış telefon zaten çok seri. Kasası zarar gormezse 3,4 sene belki daha fazla kullanırsın. Yeterki kasaya bişey olmasın.

Mersan23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İşine karışmak gibi olmasın ama yerinde olsam Galaxy S4 alırdım. Ben S4 kullanıyorum, ikisini de denedim. İlla IPhone alacağım diye bir takıntın yoksa S4 al bence.

expiremeTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Simdi ios fanligi yapmis gibi olmayayim AMA arkadasimin gs4 u simdiden kasiyor rehbere 5-6 saniyede giriyor yani telefonun temel ozelliklerini kullanamayacaksam androidi ne yapayim ? Peki arkadaslar nokia lumia 1020 nasil bi cihaz o bana ne kadar gidebilir ? Dubaiden getirtmek istesem dubaide ciktimi veya trye ne zaman gelecek ?