İphone 4s Sorunu ...

Bu konuyu okuyanlar

tlghnshn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar öncelikler herkeze merhabalar Apple 4s kullanıcıyım telefonu alalı 3 ay kadar bir zaman geçti ama 1 veya 2 haftadır garip bir sorunla karşı karşıyayım soruna gelicek olursak misal bazı uygulamalara girdiğimde örneğin facebook,karnaval, vb 1 2 uygulamada . uygulamaya girdiğimde bekeletiyor sonra bir anda ana ekrana yolluyor arka planladanda uygulamayı kapatıyor 2. ye girdiğimde ise sorun düzelmiş oluyor hep ilk girişlerimde bu sorunla karşılaşıyorum acaba sebebi nedir

şimdiden teşekkürler ... :)
Paylaş

krkmzmrt

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Android olsa RAM dan kaynaklanıyor derdimde ios bu :(

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Arkadaşlar öncelikler herkeze merhabalar Apple 4s kullanıcıyım telefonu alalı 3 ay kadar bir zaman geçti ama 1 veya 2 haftadır garip bir sorunla karşı karşıyayım soruna gelicek olursak misal bazı uygulamalara girdiğimde örneğin facebook,karnaval, vb 1 2 uygulamada . uygulamaya girdiğimde bekeletiyor sonra bir anda ana ekrana yolluyor arka planladanda uygulamayı kapatıyor 2. ye girdiğimde ise sorun düzelmiş oluyor hep ilk girişlerimde bu sorunla karşılaşıyorum acaba sebebi nedir

şimdiden teşekkürler ... :)
Paylaş
uygulamadan dolayıdır güncelleme gelince düzelir.

tlghnshn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Doğru diyon 2 3 haftadan beri kafayı yiğcem ufak bir sorun bu ama insanın kafasını yiyor :(

- - - Mesaj Güncellendi - - -

şuan yeni güncelleme geldi ios 7.0.6 da ama halen devam ediyor :(
hayır uygalama güncellemesi diyorum iosla alakası yok :)

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Ama bütün oyunlarda diyor tek bir oyun olsa neysede bütün oyunlar diyor :)
bütün değil 1 2 uygulamada diyor :) babamdada ip4 var bi ara sahibinden uygulaması açılmıyordu güncelleme gelince düzeldi :)

Son mesajlar