iPhone 4S Orjinal Kulaklık

Bu konuyu okuyanlar

talhayar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar herkese merhaba.benim iphone 4s cihazım var ve geçenlerde kulaklığım bozuldu.internette araştırdım ama orjinal kulaklığı satın alabileceğim bir mağaza bulamadım.acaba bildiğiniz 4s orjinal kulaklık satan mağaza varsa bilgilendirebilir misiniz? ayrıca ikinci el orjinal iphone 5 kulaklığı satan arkadasımız varsa onu da satın alabilirim.

talhayar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
verdiğiniz web sitede sanırım yalnızca earpods kulaklık var ancak bana lazım olan iphone 4s orjinal kulaklığı

talhayar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ip5 kulaklıkları ip4s'e olmuyor mu?

haklısınız oluyor ama açıkçası kulaklığa şu an 100 tl vermek istemiyorum

ip5 kulaklıkları daha guzel.

evet daha önce kullandım bariz bir şekilde daha kaliteli

hepsiburada.com'dan verdiğim linkteki ürünü aldım.yalnız ürün orjinal olmadığı gibi bir de sesi orjinal kulaklığa göre daha tiz.hepsiburada.com'a mesaj atmıştım orjinal mi diye bana apple ürünüdür orjinaldir dediler.ürün kesinlikle orjinal değil.

http://www.hepsiburada.com/liste/apple-kumandali-ve-mikrofonlu-kulaklik-kutusuz/productDetails.aspx?productId=telkulappip4&categoryId=16117&SKU=TELKULAPPIP4&navq=fh_sort_by%3d-_match_rate%252c-item_sale_count_pl%26fh_secondid%3dtelkulappip4%26fh_lister_pos%3d0%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252f%2524s%253dapple%255cu0020kulakl%255cu0131k%26fh_refview%3dsearch

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Selam,oyle gezinirken gordum yazini, baya olmus gerci ama ariyorsan hala yeni aldigim iphone 4s in kulakligini sana satabilirim. Hic acilmadi ambalajinda duruyor. kulakici kulaklik tercih ediyorum o yuzden, urunun fatura fotokopisi vs istersen eklerim.

Sana ulasabilcegim bir mail vs yaz istersen?