iPhone 4s mi 5 mi ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Chriminal

Asistan
İphone 5 daha iyi ama ekran küçük geliyo 4.7 ideal bence.

kanka_07

Üyecik
donanım olarak illaki fark var zevk meseli ama sunu belirtmek isterim tasarım ve görsel olarak iphone 4S teki tasarım kalitesi kesinlikle yok isteyen yalan desin ben şahsen aynı paraya verseler almam iphone 5 neden derseniz iki tane arkadasımda var telefon aynı samsung telefonlar gibi renk atıyor köşelerinden soyuluyor böyle saçma bir malzemeden yapılmaması lazımdı şıklık ve tasarım olarak 4S i tek geçerim ben kullanıcı olarak ikisinide kıyasladım dağlar kadar bir fark yok olsa olsa küçük tepeler kadar var.. :) bunlar benim izlenimlerim

/xo/

Ready to Rock! °°°
donanım olarak illaki fark var zevk meseli ama sunu belirtmek isterim tasarım ve görsel olarak iphone 4S teki tasarım kalitesi kesinlikle yok isteyen yalan desin ben şahsen aynı paraya verseler almam iphone 5 neden derseniz iki tane arkadasımda var telefon aynı samsung telefonlar gibi renk atıyor köşelerinden soyuluyor böyle saçma bir malzemeden yapılmaması lazımdı şıklık ve tasarım olarak 4S i tek geçerim ben kullanıcı olarak ikisinide kıyasladım dağlar kadar bir fark yok olsa olsa küçük tepeler kadar var.. :) bunlar benim izlenimlerim
Katılıyorum az da olsa. Mavi renkli olan Iphone 5 soyuluyor. Tasarımda 4s evet ama oyun, pil, ekran kalitesi, kamera konusunda Iphone 5 daha önde.

Arkadaşım ikisi arasında kalıyorsan tabiki Iphone 5 almalısın ama Apple şahsen ürününe o kadar para verilir mi, şüphe ediyorum.

bilgehanl.03

Üyecik
Merhaba;
iphone 5 ile 4s arasında çok fazla fark görmemenizin sebebi ikisininde tüm uygulamaları çalıştırabilmesi, iphone5 a a6 iphone 4s e a5 işlemcisi güç verir. Ram farkıda vardır. İphone 5 donanım olarak daha güçlüdür. Ama bu şu an hangisinin daha güçlü olduğunu gösteremez. İphone 5 4s e göre önü açık bir telefondur. Zaman geçtikçe göreceksiniz ki iphone 5 4s e göre daha fazla uygulamayı verimli şekilde çalıştırabilecek.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Iphone 4s in güncellersen iphone 5 yile aynı özelliği taşır hem iphone 4s camdan pek kolayı çizilmez ama iphone 5 âliminyon olduğu için kolay çızılır arasındaki tek fark büyüklüğü iphone 5 biraz daha büyük iphone 4s al ama iphone 5 büyük diye çok para verme

stat counter