Iphone 4s - Iphone 5 - Htc One X + Sizce Hangisi ?

Bu konuyu okuyanlar

CiciBebeci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben bu 3 telefon arasında kaldım.Fiyatı,kullanımı vb. yönlerden değerlendirebilir misiniz? One X+ şuan sadece Avea'da var ve 1999 Tl bu paraya değer mi diye düşünüyorum onun yerine Iphone almak daha mantıklı geliyor...Bir yardımcı olabilir misiniz ?

Webkurum

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
iPhone alacaksan ben 5'i gereksiz buluyorum. Son kullanıcı tarafında 5 yurtdışı alınmayacaksa o fiyata tavsiye etmiyorum. 4S ile One X+ arasında seçim yapabilirsin. Bütçenin ne olduğuna bağlı tabi.

Ɲevermore

Müdavim
Reaksiyon puanı
249
iPhone 4S al ki her program ekrana uygun olsun ben iPhone 5 kullanmaktayım gayet memnunum sadece iphone 5den önceki ekrana uyumlu olan uygulamlar aynı ölçüde çıkıyor fakat tam ekran olmuyor..

kowalskii

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
htc desire x al gel sen.. O kadar para telefona verilmez, evet verilir belki ama basina bir is geldiginde de ayni oranda uzulursun.. :)

Ɲevermore

Müdavim
Reaksiyon puanı
249
NEXUS 4 al en iyisi 1300 lira gibi bi fiyatı var testlerde iPhone 5'i bile geçiyor nexus 4 ben telefon alırken olsaydı alırdım fakat uygulama kalitesi açısından da iOS demek zorunda kalıyorum Android gibi özgür işletim sistemi de yok diye biliyorum piyasadaki en iyi Android telefon hatta en iyi telefon Nexus 4 gpu benchmark'ında bile 3 puanla geçiyor iPhone 5'i o derece..

aagkn

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Iphone 5 hakkında bi yorum yapamam ama One X + almayı düşünüyorsan o kadar para vermeden önce One X'ide düşün derim zira "son kullanıcı" için arasındaki fark sadece pil de var diyebilirim.

O da son güncellemeyle kayda değer bi gelişme gösterdi ben One x sahibi olarak söylüyorum,orta kullanımda 2 günü çıkarıyor (1 gece 2 gündüz) yoğun kullanımda 15 saati görüyorum bu da gayet yeterli diye düşünüyorum.

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Iphone 4S veya Galaxy S4 veya note 2 Al 2gb ramli almanı tavsiye ederim Program çok yüklüyorsan

CiciBebeci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
En fazla verebileceğim miktar 1700 çok çok zorlarsam 2100 ona göre söylerseniz bir de değecek bir şey olsun

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,839
iPhone 5 babam kullanıyor cihazı inceledim çok hızlı çalışıyor, çok stabil aynı zamanda çok hafif, 6.0.2 yede güncelledim hiçbir sorunu yok yalnız kenarlarda hafifden boyası aşınabiliyor o da dikkatli bakınca anlaşılıyor. Bence kalite olarak iphone 5 almalısın. :)

CiciBebeci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iPhone 5 babam kullanıyor cihazı inceledim çok hızlı çalışıyor, çok stabil aynı zamanda çok hafif, 6.0.2 yede güncelledim hiçbir sorunu yok yalnız kenarlarda hafifden boyası aşınabiliyor o da dikkatli bakınca anlaşılıyor. Bence kalite olarak iphone 5 almalısın. :)

Peki hafıza durumu nedir,4s le ne gibi farkı var değiyor mu ?

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,839
Peki hafıza durumu nedir,4s le ne gibi farkı var değiyor mu ?
16 gb 32 gb 64 gb a göre fiyarlarıda değişiyor. 4s den 2 kat daha hızlı çalışıyor işlemci farkı kesinlikle hissediliyor ama maalesef toplumda büyük bir önyargı oluşturulmuş durumda biz Turkcell'den aldık cihazı, almışız adam son ana kadar Samsung satmaya çalışıyor ısrar ediyor :S cihaz son derece hızlı ve kesinlikle bu paraya değer. Bazı programlar ekranda küçük gösteriyor alttan ve üstten az birşey o da zamanla uyum sağlarlar applerde. :)

micRobe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
S3 yaklaşık bir ay kullandım. Genel olarak memnundum, andoid felan güzel geliyordu takii İOS görene kadar :) derhal s3 sattım ve i5 aldım. Tam manası ile harika bir cihaz :) en basitinden ikisi arasında çektiğim resimlere bakıyorum büyük fark var bunun yanında ekran aydınlatması vs.. i5 de çok çok iyi..
Sana tavsiyem o kadar parayı gözden çıkarmışsan i5 alman.

Reychen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim hiç dusunmeden iphone 5 al. Ben de şu an S3 var. İphoneye geçmek istiyorum ama şartlar izin vermiyor. Stabilite,incelik,tasarım,hız vs. her şey onda :D. Bunu da anroid kullanıcısı olarak soyluyorum. Şimdi bana diyecekler sen bunu dediğine gore sen androidin ozgurluklerini yaşamamışsın diye. Valla beyler anroidin ozgurlukleri telefonu servislik ve formatlıktan başka hiç bir şey yapmıyor bunu da belirteyim :)