Iphone 4s ekran yok ama dokunmatik calisiyor

Bu konuyu okuyanlar

Dgn35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar iphoneum elimden yan tarafi üzerine düştü ekran kirilmadi ama ekran yoktu dokunmatigi calisiyodu kilidi acarken tus sesleri geliyodu sorun nedir?

er_ozan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Muhtemelen düşme etkisiyle bir ekran kartı temassızlık sorunu var. Garanti varsa ver istersen aslında basit işlem ama telefoncuya gitme sahsi fikrim yinede caren yoksa baska mecbur güvenilir birine gösterebilirsin.

Dgn35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Muhtemelen düşme etkisiyle bir ekran kartı temassızlık sorunu var. Garanti varsa ver istersen aslında basit işlem ama telefoncuya gitme sahsi fikrim yinede caren yoksa baska mecbur güvenilir birine gösterebilirsin.
Garantisi bitti peki telefoncuya verirsek maliyeti ne kadar olur

er_ozan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Garantisi bitti peki telefoncuya verirsek maliyeti ne kadar olur

O konuda fikrim yok eger temas problemi ise cihaz acılır ve baglantılar yerine iyice cıkarılıp yerlestirilir. Eger sorun böyle cözülürse belkide ödeme bile yapmazsınız. :) tavsiyem cihazınızın basında olun herhangi bi parça çalma vs durumlara karşı...

inspiron

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
aynısı bize de oldu 4s düştü ve sonrasında ekran siyah ama üstten alta düz mavi bir çizgi gidiyor, bazen ekran tamamen siyah oluyor dediğin gibi çalışıyor ama. itunes dan restore edip başka iphone a yükledim sorunsuz taşıdım telefonu 4s i de tamir ettirmedim. internetten araştırdığımda ekran değişimi gerekli diyorlar ben daha bir şey yapamadım.

ifixit ten alınabiliyor yaklaşık 155 liraya falan geliyor.
iPhone 4S LCD Screen and Digitizer (821-0999, 821-0695)

Dgn35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
O konuda fikrim yok eger temas problemi ise cihaz acılır ve baglantılar yerine iyice cıkarılıp yerlestirilir. Eger sorun böyle cözülürse belkide ödeme bile yapmazsınız. :) tavsiyem cihazınızın basında olun herhangi bi parça çalma vs durumlara karşı...
Saol

gsm iletişim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iphone 4 ve 4s lerin kronik sorunudur. home tuşu ve açma kapama üst tuşuna 1-2 dakika pasılı tutun düzelip görüntü gelecektir.. düzelmez ise arka kapağını açıp batarya tırnağını yerinden çıkarıp tekrar takın düzelecektir. bunları yapmanıza rağmen yinede düzelmez ise 100 de 90 ekran içten kırılmıştır.. ekran değişimi gerekmektedir. ekran değişim fiyatıda 100 tl.dir gsmiletişim
--- Gönderi Güncellendi ---
aynısı bize de oldu 4s düştü ve sonrasında ekran siyah ama üstten alta düz mavi bir çizgi gidiyor, bazen ekran tamamen siyah oluyor dediğin gibi çalışıyor ama. itunes dan restore edip başka iphone a yükledim sorunsuz taşıdım telefonu 4s i de tamir ettirmedim. internetten araştırdığımda ekran değişimi gerekli diyorlar ben daha bir şey yapamadım.

ifixit ten alınabiliyor yaklaşık 155 liraya falan geliyor.
iPhone 4S LCD Screen and Digitizer (821-0999, 821-0695)
evet sizin ekran içten kırılmış geçmiş olsun gsmiletişim....