İphone 4s alıcam sizce beyazmı siyahmı alıyım ?

Bu konuyu okuyanlar

poyrazl

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Şimdi bide şunu merak ediyorum beyaz çizilirse şimdi çizikler gözükmeyecekmi ? :D

--- Mesaj Güncellendi ---

Ya ben nasıl rütbe atılıyacağım hayatımda ilk defa bir forumda güncel duruyorumda yani üyecik yazıyor şuanda nasıl rektöre falan yükselicem ?
siyah alırsan, rütbe atlamış oluyorsun zaten..:))

olumlu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Agır bir kişiliksensiyah yoksa normal bir kişiliksen beyaz al

promidal

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
beyz al bence ben beyaz aldığıma hiç pişman olmadım. ayrıca avea bayisinden al. arızası olursa tamir etmiyor direkt değiştiriyor teleservis. ben salı günü gönderdim garantiye, zaman zaman home tuşu çıtır çıtır ses yapıyor diye adamlar telefonu değiştirdiler.

ScienceNET

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Siyah iPhone erkekler için, beyaz iPhone bayanlar için. Haha! :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bncede beyaz daha güzel duruo siyah klasik beyaz hem dikkat de çeker

Jomolocco

Doçent
Reaksiyon puanı
5
hangisi daha cok hosuna gidiyorsa onu al .

benim fikrim beyaz

burnin26

Asistan
Reaksiyon puanı
1
O kadar para verip hangi anlamda etrafa aldırmayacak merak ettim açıkçası, zaten aldırış etsinler diye almıyo mu arkadaş??
herkes senin gözünden bakmıyo olaya,herkesin maddi durumu ve hayattan beklentisi farklı olabilir yorumlarına dikkat et kırıcı olmak ve haddini aşma sırırını gözden geçir

pcwolf

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
herkes senin gözünden bakmıyo olaya,herkesin maddi durumu ve hayattan beklentisi farklı olabilir yorumlarına dikkat et kırıcı olmak ve haddini aşma sırırını gözden geçir
AlifuatGulsen??
Sizi ne ilgilendirdi benim yazdığım? Arkadaş onca mesaja cevap vermeyi bilip benimkine mi cevap vermeyi bilememiş, sizin mi "haddinize" onun hakkında cevap yazmak???

burnin26

Asistan
Reaksiyon puanı
1
o çocuğun yazdıgı senı ne ılgılendırdı ,senın tutumun benı rahatsız edeninsanlara yukarıdan bakmamayı öğren başına iş acar bu huyun,seni uyarıyorum

pcwolf

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
o çocuğun yazdıgı senı ne ılgılendırdı ,senın tutumun benı rahatsız edeninsanlara yukarıdan bakmamayı öğren başına iş acar bu huyun,seni uyarıyorum
Allah Allah bela mısın arkadaş 11 aydır orada mesajım duruyor mesaj kasacaksan git başka yerlere hayret birşey ya sana mı kaldı beni yargılamak?
Uğraşma benimle o günün psikolojisiyle yazmışımdır sana ne, seni ne ilgilendirir? Daha fazla terslenmek istiyorsan yaz, banlatacaksın illa insanı hayret bişey ya gelmiş 11 aylık şeyin uyarısını yapıyor.

Benim tutumum zerre kadar sizi ilgilendirmez, o arkadaşı ilgilendirir, gelsin ne varsa o buyursun sorsun hesabını. SİZE KALMADI!

burnin26

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Allah Allah bela mısın arkadaş 11 aydır orada mesajım duruyor mesaj kasacaksan git başka yerlere hayret birşey ya sana mı kaldı beni yargılamak?
Uğraşma benimle o günün psikolojisiyle yazmışımdır sana ne, seni ne ilgilendirir? Daha fazla terslenmek istiyorsan yaz, banlatacaksın illa insanı hayret bişey ya gelmiş 11 aylık şeyin uyarısını yapıyor.

Benim tutumum zerre kadar sizi ilgilendirmez, o arkadaşı ilgilendirir, gelsin ne varsa o buyursun sorsun hesabını. SİZE KALMADI!
kasacam ben sana mesaj ..senin gibi toyların derdıdir banacam yicemler artislik mi mi yapıyosun.yarin karakoldan girdim diyelim bir daha o heseba ulaşabilirmisin sen

pcwolf

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
kasacam ben sana mesaj ..senin gibi toyların derdıdir banacam yicemler artislik mi mi yapıyosun.yarin karakoldan girdim diyelim bir daha o heseba ulaşabilirmisin sen
Karakolda polisleri ipe dizen kişi diyorum fazla da yazmayın artık...

pcwolf

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Bu sayfanın komple görüntüsünü aldım, eğer hesabıma birşey olursa tek sorumlusu siz o mesajınız olacak. [MENTION=2]Troy[/MENTION] a ulaşmak hiç sorun değil...

ewrecca

Doçent
Reaksiyon puanı
0
çok karıştırmışınız arkadaş :D ben siyah kullanıyorum beyaz konusunda tereddütlerim var bukadar :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar ben siyah aldim , beyaz daha hoş duruyor ama siyah daha kullanişli . Iphone 4 ve 4s te beyaz güzel ama 5 alcaksaniz siyah alin 5 te siyah daha güzel ve daha iyiymiş

XReisX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sırf bunlar için 2500+ lira para vereceğim diyorsun yani. yapma gözünü seveyim ya. oyun oynayacaksın, internete gireceksin ve bunları yaptığın cihazın arkasında bir tane elma olacak diye 2500 lira... o fiyata 3 tane adam gibi android işletim sistemli telefon alınır ya...

o telefon kadar kaliteli olmaz ama

Besonnen

Asistan
Reaksiyon puanı
1
şunu demekte fayda buluyorum sizin calısma ortamınıza göre almanız daha iyi olur kirli ortamlarda calısıyorsanız siyah alın cünkü belli etmiyecektir. beyaz alırsanız elbette kötü olacaktır ama temzi bir ortamda calısıyorsanız masa bası gibi tabiki beyaz daha iyi olacaktır şimdiden hayırlı olsun.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bence siyah al hatta benden al sana 32 gb ligi 16 fiyatina birakirim. hako

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya arkadaşlar ben de almayı düşünüyorum ama çok kararsızım nedenleriyle birlikte beyaz mı siyah mı desem bana cvp verebilecek olan var mı ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ıphone 4 alacağım acaba siyahmı beyazmı alayım????:confused1::confused1:

windows8

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
İstediğini al zaten bir sürü kap var desenli jelatinler var
(Siyah)