İphone 4s alıcam sizce beyazmı siyahmı alıyım ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

blackmamba07

Profesör
yurtdışı getirirsen 1.250 liraya gelıyo zaten hakkıda odur bence 2500 lira edecek bi cihaz değil bunu kabul ediyorum bi iphone kullanıcısı olarak.telefonu hava atayım die alıyosan eğer turkiyede alanların ` günahlarını almayım ama tahmınımce onuniçin alıyo bu cihazı beyazı siyahı hiç dusunme git bi samsung note al pad gibi telefon fazla kımsede yok sanırım havanı atarsın amaç buysa masaya koydunmu bellı eder kendini.ben sırf ios uygulama dunyasının zenginlikleri ve ipod ses kalitesi için aldım telı işimi goruyo bu açıdan ama kamera kalitesi ekran çozunurlugu vs dersen diğer akıllı telefonlarla karşılaştımak pek doğru olmaz.
açıkçası bu soruda hava atmaktan başka bir amaç görmedih, hissetmedim. normal şartlar altında da tepkim aynıdır o başka mesele. galaxy note konusunda da pek olumlu düşünmüyorum açıkçası her şeye muhalefet gibi olmak istemem ama bir türlü sevemedim kendisini. tasarımı çok itici bana göre tablet ve telefon arasında kalmış, tablet için küçük, telefon için büyük anlamsız birşey.

canfb1907

Asistan
Reklam kokan hareketler bunlar burada kız bulamazsın dostum hadi başka foruma hadiiii

dogucak

Üyecik
Bende beyaz var çocuğun varmış gibi sev onu haha :)

--- Mesaj Güncellendi ---

Semihsan

Dekan
Kendisi uçtu iphone falan alamaz, zaten almayacaktı :D:D:D
Konu kapandı çoktan, öneri yapmanız boş..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:lol: iyimisin sen iphonenin ne zaman yeşili çıktı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende iphone 4s beyaz var ve alalı 2 ay oldu..veee çok memnunum..beyaz en iyisi (zevkler ve renkler tartışılmaz ))

thepolice2

Doçent
iPhone 4s in beyazında neon efekti bulunmakta. Zaten beyaza çok istek olduğu için bu aralar zor bulunuyor. Beyaz tavsiye ederim. Daha güzel bence.

poyrazl

Asistan
Şimdi bide şunu merak ediyorum beyaz çizilirse şimdi çizikler gözükmeyecekmi ? :D

--- Mesaj Güncellendi ---

Ya ben nasıl rütbe atılıyacağım hayatımda ilk defa bir forumda güncel duruyorumda yani üyecik yazıyor şuanda nasıl rektöre falan yükselicem ?
siyah alırsan, rütbe atlamış oluyorsun zaten..:))

olumlu

Asistan
Agır bir kişiliksensiyah yoksa normal bir kişiliksen beyaz al

promidal

Profesör
beyz al bence ben beyaz aldığıma hiç pişman olmadım. ayrıca avea bayisinden al. arızası olursa tamir etmiyor direkt değiştiriyor teleservis. ben salı günü gönderdim garantiye, zaman zaman home tuşu çıtır çıtır ses yapıyor diye adamlar telefonu değiştirdiler.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bncede beyaz daha güzel duruo siyah klasik beyaz hem dikkat de çeker

Jomolocco

Doçent
hangisi daha cok hosuna gidiyorsa onu al .

benim fikrim beyaz

burnin26

Asistan
O kadar para verip hangi anlamda etrafa aldırmayacak merak ettim açıkçası, zaten aldırış etsinler diye almıyo mu arkadaş??
herkes senin gözünden bakmıyo olaya,herkesin maddi durumu ve hayattan beklentisi farklı olabilir yorumlarına dikkat et kırıcı olmak ve haddini aşma sırırını gözden geçir

stat counter