İphone 4s alıcam sizce beyazmı siyahmı alıyım ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

AlifuatGulsen

Üyecik
Arkadaşlar öncelikle herkese iyi günler ben iphone 4s almayı düşünüyorum sizce beyaz renktemi almalıyım yoksa siyah renktemi şimdi beyaz için bazıları sararma yapıyor falan dedi çok ortada kaldım ben beyaz almak istiyorum daha şık duruyo diye ama şimdi alırsam falan üzerinde olumsuz birşeyler olabilirmi ? :biggrin:

Ahmethz

Rektör
Onursal Üye
sararmaz hoşuna gittiyse al beyaz etrafına fazla aldırma ;)

pcwolf

Dekan
O kadar para verip hangi anlamda etrafa aldırmayacak merak ettim açıkçası, zaten aldırış etsinler diye almıyo mu arkadaş??

ahmet331

Asistan
sormak istiyorum ne yapmak için iphone alıyorsun neden iphone yani? ki alacaksan bence de beyaz...

AlifuatGulsen

Üyecik
Ahmet mesela oyun oynuyorum facebook'a giriyorum internette geziniyorum müzik dinliyorum şuan aklıma gelenler bunlar

oslun

Dekan
olumsuz ne olabilir ki , 4s i olmayanlar laf atar sana. iphone almış bide üstüne beyaz almış dikkat çekmek için derler :D ama ben yinede beyaz diyorum :)

AlifuatGulsen

Üyecik
Şimdi bide şunu merak ediyorum beyaz çizilirse şimdi çizikler gözükmeyecekmi ? :D

--- Mesaj Güncellendi ---

Ya ben nasıl rütbe atılıyacağım hayatımda ilk defa bir forumda güncel duruyorumda yani üyecik yazıyor şuanda nasıl rektöre falan yükselicem ?

oslun

Dekan
siyahı çizince beyaz çizik oluşuyor, beyazı çizince siyah çizik :D

ahmet331

Asistan
peki dostum multimedya amaçlı alıyorsun sanırım o zaman sorun yok güle güle kullan :) takma kafana ufak tefek şeyleri zaten kılıf falan alırsın sorun olmaz ;)

vladislav

Profesör
Beyaz alman daha iyi olur senin açından. millet beyaz telefona hayran :)

SwateR

Dekan
Nedense siyah bana göre daha çekici geliyor :) Tabi seçim senin.

blackmamba07

Profesör
Ahmet mesela oyun oynuyorum facebook'a giriyorum internette geziniyorum müzik dinliyorum şuan aklıma gelenler bunlar
sırf bunlar için 2500+ lira para vereceğim diyorsun yani. yapma gözünü seveyim ya. oyun oynayacaksın, internete gireceksin ve bunları yaptığın cihazın arkasında bir tane elma olacak diye 2500 lira... o fiyata 3 tane adam gibi android işletim sistemli telefon alınır ya...

mr_rain

Guru
Şimdi bide şunu merak ediyorum beyaz çizilirse şimdi çizikler gözükmeyecekmi ? :D

--- Mesaj Güncellendi ---

Ya ben nasıl rütbe atılıyacağım hayatımda ilk defa bir forumda güncel duruyorumda yani üyecik yazıyor şuanda nasıl rektöre falan yükselicem ?
5000 mesaja gelince rektör olacaksın :)

StReeTsTyLe

Asistan
sırf bunlar için 2500+ lira para vereceğim diyorsun yani. yapma gözünü seveyim ya. oyun oynayacaksın, internete gireceksin ve bunları yaptığın cihazın arkasında bir tane elma olacak diye 2500 lira... o fiyata 3 tane adam gibi android işletim sistemli telefon alınır ya...
yurtdışı getirirsen 1.250 liraya gelıyo zaten hakkıda odur bence 2500 lira edecek bi cihaz değil bunu kabul ediyorum bi iphone kullanıcısı olarak.telefonu hava atayım die alıyosan eğer turkiyede alanların %60 günahlarını almayım ama tahmınımce onuniçin alıyo bu cihazı beyazı siyahı hiç dusunme git bi samsung note al pad gibi telefon fazla kımsede yok sanırım havanı atarsın amaç buysa masaya koydunmu bellı eder kendini.ben sırf ios uygulama dunyasının zenginlikleri ve ipod ses kalitesi için aldım telı işimi goruyo bu açıdan ama kamera kalitesi ekran çozunurlugu vs dersen diğer akıllı telefonlarla karşılaştımak pek doğru olmaz.

stat counter