Iphone 4S 1300 TL eder mi?

Bu konuyu okuyanlar

expercies

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sayın SDN üyeleri fikirlerinize ihtiyacim var yakın zaman içinde yeni bir telefon almak istiyorum (telefon alacagim oyun konsolu değil) kimse yanlış anlamasin lütfen ama ben telefon da oyun oynanmasına karsiyim o yüzden kullanmayacagim donanima para ödemek istemiyorum. Telefondan beklentilerimden bahsedecek olursam eğer stabil olmasi ki bu yüzden iphone bir adim onde ama 4S konusunda şüphelerim var ios7 de performans kaybi yasamış fakat ben şahsen kullanıp gormedim kullanan arkadaslardan yorumlarini almak istiyorum. Diğer isteklerime gelecrk olursak sarjin en az 1 günü cikarması gerekiyor ve son olarak telefonu arama yapmak mesaj atmak ve whatshapp gibi uygulamalari kullanmak iiçin alacagim(o halde 3310 al gibi espirilere girmeyelim lutfen). Aklimda iphone 4s var vatanda 1300 lira sizce bu para eder mi ve alirsam en az 2 yıl kullanmak istiyorum. Vakit ayiripta dusuncelerini paylasanlara simdiden tesekkur ederim iyi forumlar.

Eklemeyi unutmusum 8gb lik model benim icin uygundur ve ayrica bu model ios7 ile birlikte geldi sizce diger 4s lere gore ios7 ye uyumu daha iyimidir?

EsPriTüeL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bende iphone 5 kullanıyorum. Arkadaşımda 4s var. Birebir kullanıp karşıllaştırdım. Bence arasında pek bir performans farkı yok gibi. 4s lerde ios 7 iyi çalışıyor aklında şüphe kalmasın. Fakat aynı şey iphone 4 için geçerli değil. Telefon bayağı ağırlaşmış ios 7 ile. İphone alırsan pişman olmazsın. Uygulamaların hepsi gayet hızlı ve akıcı çalışıyor. Tanıdık birinde var ise al biraz kullan zaten fark edersin.

expercies

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende iphone 5 kullanıyorum. Arkadaşımda 4s var. Birebir kullanıp karşıllaştırdım. Bence arasında pek bir performans farkı yok gibi. 4s lerde ios 7 iyi çalışıyor aklında şüphe kalmasın. Fakat aynı şey iphone 4 için geçerli değil. Telefon bayağı ağırlaşmış ios 7 ile. İphone alırsan pişman olmazsın. Uygulamaların hepsi gayet hızlı ve akıcı çalışıyor. Tanıdık birinde var ise al biraz kullan zaten fark edersin.
Yorumun icin cok tesekkur ederim dostum sayenizde aklima takilanlar kayboluyor yavas yavas

EsPriTüeL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yorumun icin cok tesekkur ederim dostum sayenizde aklima takilanlar kayboluyor yavas yavas
Rica ederim.Eğer karar verdiysen çok yorumlara takılma. iphone gerçekten çok iyi telefon. Bütçeni aşarsan iphone 5 al. Fakat 4s ile arasında performansta uçurum görmedim.

TechnologyComp.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
@expercies paşam merhabalar
bende senın gibi düşünüyordum aklımı 1800 liraya 5s ler 1300 liraya 5ler kurcalıyordu...
artık gına geldı epey cıhaz kullandım 1 yıl ıcınde 6 bin liraya yakın para harcamısım aldım bır tane 8 gb 4s bakıyorum keyfıme.
ben suna karar verememiştim telefonu telefon olarak mı kullanacagım yoksalarım olucakmı ?

suan telefon olarak kullanıorm yanında facbook tweetter uygulamarı vs de mevcut gayet uygun
bence alabilirsin 2 gb de bos yerım war cıhaz akıyor :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

bankaların mobil uygulamarı ınterntte de gayet rahat dolaşabiliyorum.
ön arka kalıtelı ekran filmi aldım.
orjinal gear4 kılıf aldım deymegin keyfıme :)
Gear4-Angry-Birds-iPhone-4-cases.jpg

gear4 serisi bu ama ben siyah modelini aldım
sunu söyleyebilirm ki bu kılıf ınan cıhazı mukemmele yakın koruyor
cıhaza oturan yerlerde tırnak gıbı bıseyler var cıhazı salmıyor tutuyor yakndan ınceledıgın taktırde dedıgımı anlyacaksındır
benim aldığım bu çokta şirin duruyor :)
e5bdc9d09556c54c27ae0e2a7c2171c6.jpg

http://www.techfever.net/images/wp-content/uploads/2010/11/Gear4-Angry-Birds-iPhone-4-cases.jpg

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben 2 hafta once 5s aldım 1900 TL 32 gb yalnız , sende 1700 TL ye cok rahat 16 gb alabilirsin 4S performans olarak çoğu kişi için yeterli olabilir fakat önümüzdeki yaz 6 nin cıkacağını düşünürsek 1300 TL 4s icin cok fazla

expercies

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
@expercies paşam merhabalar
bende senın gibi düşünüyordum aklımı 1800 liraya 5s ler 1300 liraya 5ler kurcalıyordu...
artık gına geldı epey cıhaz kullandım 1 yıl ıcınde 6 bin liraya yakın para harcamısım aldım bır tane 8 gb 4s bakıyorum keyfıme.
ben suna karar verememiştim telefonu telefon olarak mı kullanacagım yoksalarım olucakmı ?

suan telefon olarak kullanıorm yanında facbook tweetter uygulamarı vs de mevcut gayet uygun
bence alabilirsin 2 gb de bos yerım war cıhaz akıyor :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

bankaların mobil uygulamarı ınterntte de gayet rahat dolaşabiliyorum.
ön arka kalıtelı ekran filmi aldım.
orjinal gear4 kılıf aldım deymegin keyfıme :)
Gear4-Angry-Birds-iPhone-4-cases.jpg

gear4 serisi bu ama ben siyah modelini aldım
sunu söyleyebilirm ki bu kılıf ınan cıhazı mukemmele yakın koruyor
cıhaza oturan yerlerde tırnak gıbı bıseyler var cıhazı salmıyor tutuyor yakndan ınceledıgın taktırde dedıgımı anlyacaksındır
benim aldığım bu çokta şirin duruyor :)
e5bdc9d09556c54c27ae0e2a7c2171c6.jpg

http://www.techfever.net/images/wp-content/uploads/2010/11/Gear4-Angry-Birds-iPhone-4-cases.jpg
Adamsın ya yorumun cok iyi olmus eyvallah muhtemelen alicam 4si zaten butun ihtiyaclarimi karsilayacak gereksiz fazla para vermeye gerek yok en azindan benim açımdan ayrıca kılıf onerin içinde teşekkür ederim

blackdown

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Multimedya cihazı olarak çok kullanmayacaksan olabilir neden olmasın:)

windows8

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Bence her ne kadar 8 gb tı dolduramam desende bence 16 gbtan başlanmalı uzun süre kullanınca dediğimi anlarsın

S

SDN Okuru

SDN Okuru
acil cevap beklediğim bir soru
iphone 4s ile ses kaydı yaptım ve yanlışlıkla kısalttım nasıl eski haline getirebirim
acil cvp lütfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşım şu an butun arkadaşlarımız meşgul. eğer 3 hafta sonra aynı saatlerde uğrarsan yardımcı olurlar