iPhone 4 Yaptırmaya Değer mi ?

Bu konuyu okuyanlar

jarsus_

Asistan
Reaksiyon puanı
0
iPhone 4 Sizce yaptırmaya değer mi ? Arka tarafta aynen böyle ve kamera camıda çizik içinde. Çöpe mi atıyım yoksa yaptırıyım mı ? Bedavaya buldum.
NYQ3XX.jpg

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Bedavaya buldum derken? Telefon sizin mi degil mi degilse muhtemelen baska yerlerinde de sıkıntı olabilir bir de sahsi görüşüm deymez ama siz bilirsiniz orijinal taktirmazsaniz deyebilir

jarsus_

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bir tanıdık verdi. Telefon yurtdışından geldi. Daha pasaport ile açtırmak falan da olacak. Yan sanayi yaptırırım olursa kararsız kaldım. Sarja takınca ışık geliyor ekrana ama anlaşılmıyor tabi bir şey. Çöpe mi atsam bilemedim :)

giskur11

Müdavim
Reaksiyon puanı
160
Bir tanıdık verdi. Telefon yurtdışından geldi. Daha pasaport ile açtırmak falan da olacak. Yan sanayi yaptırırım olursa kararsız kaldım. Sarja takınca ışık geliyor ekrana ama anlaşılmıyor tabi bir şey. Çöpe mi atsam bilemedim :)
telefoncuya hurda fiyatına sat.

Liquido

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Bencede bir telefoncuya sat gitsin masrafları çok olur

7/24

Müdavim
Reaksiyon puanı
51
Yaptırmaya değmez masrafı çok olur, bence hurda fiyatına satın.

Albatraoz

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Bence satın. Kötü olmuş. Yeni almanız daha mantıklı görünüyor.

aknvlc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Daha önce 4S tamiri yaptırarak edindiğim birkaç bilgiyi paylaşmak istedim belki yardımı dokunur. Yurt içi kaydı bildiğim kadarıyla 150 civarı, ekranı da tanıdıktan veya yan sanayiden 200 e değiştirebileceğini düşünüyorum, arka camda lcd paneli olmadığından 50 lira olarak hatırlıyorum kısacası ikinci el fiyatına yakın bir fiyat çıkabilir, minimum fiyatlarla hesapladım, daha ucuza getirebileceksen yaptırmanı tavsiye ederim yaptırdıktan sonra yaptırdığından daha ucuza satacaksan hiç gerek yok derim :)

windows8

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Ön paneli 130 tlye geçen gün değiştirdi arkadaşım ama pasaport kaydı falan bence yaptırmaya değmez

S

SDN Okuru

SDN Okuru
İphone 4 var simlock göndereyim yedek parca olarak _? heryeri sağlam

jarsus_

Asistan
Reaksiyon puanı
0
O zaman uğraşmaya değmez dursun bi köşe de. Pasaport işi olmasa belki de, böyle masraflı oluyormuş :)