Iphone 4 nereden alınır ?

Bu konuyu okuyanlar

MrHxor

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar iPhone 4 ü nereden alıyım ? Turkcell Vodafone Avea ?

Reaksiyon puanı
1
şu anda en uygunu avea
piyasada iphone 4 1800 tl civarı
aveada 2400 tlye geliyor
aradaki fark da aveanın tarifesi .250 dakika heryöne +internet + mesaj ...falan filan
aldığın zaman ayrıca kaza sigortası yapmanı öneririm..

MrHxor

Asistan
Reaksiyon puanı
0
avea da 2400 e mi geliyor ?

ramaknisnan

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Vodafone ayda 75 TL istiyor. 24 ay taahhüt istiyor. 1800 TL oluyor sanırım. Ama şartlarını tam bilmiyorum.

sinekvale

Asistan
Reaksiyon puanı
8
benım gıbı sımfree tyurtdısı alın...3gs+500 verdım pasaportum vardı zaten..2400 felan ucuk..
haa garantı dersenız hıkaye ..3gs cıhazım arızalandı degısım ııcn 630tl odedım..ortalama 1200-1300 SIMFREE cıhaz bulabılırsınız taksıtle..

medya faresi

Doçent
Reaksiyon puanı
0
direkt yurtdışından temiz 1100tl'ye getirdi arkadaşım... şu an en mantıklısı o bence

blackmamba07

Profesör
Reaksiyon puanı
3
yurt dışından uygun fiyata geliyor ama iphone4 alınacaksa garantili alınmalı bence. arıza çıkarttığında masrafı cihazın fiyatını geçebiliyor çünkü. o konuda sıkıntılı bir marka apple. o yüzden bu operatörlerden birinden alınması uygun olur. turkcell 12 ay 1900 tl'ye almıştı sanırım arkadaşım.

Reaksiyon puanı
1
2400 ün içinde tarifesi de var,
turkcell ve vodofone nin ödeme planlarına bakın
100 ila 140 tl lik kampanyalar 24 ay tahaüttlü
avea da 99*24 ay (250 dakika heryöne + interneti 1 gb olacak+ mms falan filan)

ramaknisnan

Asistan
Reaksiyon puanı
5
yurt dışından uygun fiyata geliyor ama iphone4 alınacaksa garantili alınmalı bence. arıza çıkarttığında masrafı cihazın fiyatını geçebiliyor çünkü. o konuda sıkıntılı bir marka apple. o yüzden bu operatörlerden birinden alınması uygun olur. turkcell 12 ay 1900 tl'ye almıştı sanırım arkadaşım.

Ben ABD den geçen ay 1100 TL ye aldım. Faturasını alırsanız 1 yıl uluslararası garantisi var. 1 yıldan sonrası da Allah kerim artık :)

MrHxor

Asistan
Reaksiyon puanı
0
konuyu toparlarsak nereden alıyım arkadaşlar?

bLaCkSouL

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Ben ABD den geçen ay 1100 TL ye aldım. Faturasını alırsanız 1 yıl uluslararası garantisi var. 1 yıldan sonrası da Allah kerim artık :)

O uluslararası garanti ile Genpa ya da Bilkom'a gidin de yüzünüzün halini görelim. :) Türkiye'de işlemiyor o garanti. Apple Store olan ülkelerde işler. Ha derseniz ben zaten sürekli yurtdışına çıkan biriyim o zaman tamam. :)

Fiyat olarak en ucuz yurtdışından gelen cihazlardır. Ama dediğim gibi garantisi Türkiye'de işlemez. Eğer garanti önemli değil ben ondan alayım derseniz dikkat edin Amerika cihazı olmasın. O cihazlarda sim kilidi var. Şu an Gevey ile çalıştırıyorlar fakat önümüzdeki günlerde iOS 5 çıkacak ve tekrardan kilitli duruma gelecek. Sim kilitsiz ve yurtdışı cihaz fiyat olarak en iyisidir.

Ayrıca eğer ben ayda şu kadar konuşurum, internette de takılırım falan derseniz garantili almanız aha mantıklı. Siz konuyu açmışsınız ama ne kadar para verebileceğinizi, ayda ne kadar konuştuğunuzu falan yazmamışsınız.

ali ozan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iphone 4 almak istiorum sitelerde fiyatları arastırırken vatanbilgisayrda 728 lira olduğunu gördm sizce çakmamıdır?

smokje

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Şuanda en iyi fiyat İstanbul Bilişimde
IPhone 4 16GB Siyah 1899 TL
IPhone 4 16GB Beyaz 1999 TL
Urunler 2 yil garantili.
Teknosadan daha ucuz. Ama Teknosa 200 TL hediye çeki veriyor dolayli olarak yaklasik ayni fiyata geliyor.

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
trtden.jpg

Aklıma bu geldi :D

hkewell

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung Galaxy S II düşünmez misin? Vatan'da an itibariyle 1619 TL.

derindarbe200

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İstanbul bilisim kendisi garanti veriyor yani bilkom garantisi vermiyor teknosadan alinan bir iphone 4 2 yil bilkom garantili.

221BSHERLOCK

Dekan
Reaksiyon puanı
23
iPhone 3GS ayda 45 liraya 250mb internet paketiyle Vodafone da olacak bilginize. 4 e alternatif.

smokje

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İstanbul bilisim kendisi garanti veriyor yani bilkom garantisi vermiyor teknosadan alinan bir iphone 4 2 yil bilkom garantili.

Apple veriyor garantiyi.
*Bu ürün Apple Türkiye Yetkili Servisleri Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Apple Resmi Distribütörleri tarafından ithal edilmektedir.

derindarbe200

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Apple veriyor garantiyi.
*Bu ürün Apple Türkiye Yetkili Servisleri Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Apple Resmi Distribütörleri tarafından ithal edilmektedir.

Oyle bi servis yokki sadece 3 adet operatör bide bilkom garanti veriyor istanbul bilisim spot esya sattigi icin orjinal firma garantisi vermiyor kendisi garanti veriyor.

samedsymn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bakkaldan :D orayada gelmiştir artık. şaka biyana bence 5 gelio onu bekle derim 2 ay falan kaldı çıkmasına.

derindarbe200

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bakkaldan :D orayada gelmiştir artık. şaka biyana bence 5 gelio onu bekle derim 2 ay falan kaldı çıkmasına.

Ona kalirsa 6 yi bekliyelim istersenis bu samsung degilki 1 ayda 3 model cikinca eskisin alet 10 sene bile gecse iphone iphonedir oyun oynamaya devam edersin islerini hala en yuksek duzeyde gorur 10 sene sonra yenisini alirsin olur biter.

samedsymn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ona kalirsa 6 yi bekliyelim istersenis bu samsung degilki 1 ayda 3 model cikinca eskisin alet 10 sene bile gecse iphone iphonedir oyun oynamaya devam edersin islerini hala en yuksek duzeyde gorur 10 sene sonra yenisini alirsin olur biter.
yani demek istediğim iphone 4 çıkalı baya bi oldu 5 inde çıkmasına azkaldı benim ki bi öneriydi şunuda belirteyim samsung iphoneden çok daha ii işçıkarıo kanımca galaxy s ve s2 de bunun kanıtı

derindarbe200

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yani demek istediğim iphone 4 çıkalı baya bi oldu 5 inde çıkmasına azkaldı benim ki bi öneriydi şunuda belirteyim samsung iphoneden çok daha ii işçıkarıo kanımca galaxy s ve s2 de bunun kanıtı

İphone 4 cikmadan tasarimi gosterildi ama iphone 5 te boyle bisey olmadi konferanstada adi gecmedi bence iphone 5 cikmayacak.

samedsymn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İphone 4 cikmadan tasarimi gosterildi ama iphone 5 te boyle bisey olmadi konferanstada adi gecmedi bence iphone 5 cikmayacak.
haklısın çıkmayadabilir ama ben büyük ihtimal en fazla 3 aya kadar çıkar die tahmin ediyorum (biyerde kasımda turkcell kontratlı olarak satmaya başlayacak die okumuştum ne kadar doğru bilmiyorum) çünkü rakipler aldı başını gidi
htc evo 3D,galaxy s2, lg optimus p990 3D bunlar çok ciddi rakipler apple ın birşey yapması gerek

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
ı phone 3 , 4 veya Blackberry alıcaksanız operatörleri tercih edin her zaman için ,Çünkü alıcak olduğunuz bu cihazları adam gibi kullanabilmek için internet lazım Ve min. 1gb internet paketi ortalalma her operatörde 20-30 TL arası ( vodafone 8tl sınırsız olan hariç makul kullanım 100mb çünkü )