iPhone 4 mü, Blackberry Torch mu, Blackberry Bold2 mi ?

Bu konuyu okuyanlar

Kinqz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar,

Başlıkta belirtmiş olduğum telefonalr arasında kararsız kaldım hepsinin kendi alanında +ları var, bbm vs. siz olsanız hangisini seçerdiniz veyahut kullanan arkadaşlar hangisini öneriyor.

Teşekkürler.

Paramore

Dekan
Reaksiyon puanı
27
Kesinlikle Iphone 4 seçerdim.

Blackberry'de iphone gibi hangi özellikler var?

crysky

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Blackberry Torch güzel hem tarz hem içerik zengin :)

Headhunter

Doçent
Reaksiyon puanı
8
şimdi ilk baş senn kullanım amacın ne olacak bunu belirlemen lazım.

eğer sürekli uygulama yüklerim işte müzik dinlerim filan diyosan iphone 4.

ben iş amaçlıda kullanırım aynı zamanda multimedia özellikli ve dokunmatik ile qwert klavye teknolojisini kapsayan bir telefon isterim dersen blackberry torch kesinlikle en iyi tercih olacaktır. ama şunu belirtmeliym ki blacberry torch aldıktan sonra masrafın bitmyio. bis aboneliği yapman gerek oda turkcelde 12 ay sözleşmeli olarak alırsan 30 tl aylık. ama 4 gb internet ve blackberrynin bütün özelliklerinden yararlanma şansın oluyo.

şimdi düşün ve kendin belirle. bana sorarsan blackberry :)

Kinqz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şimdi ilk baş senn kullanım amacın ne olacak bunu belirlemen lazım.

eğer sürekli uygulama yüklerim işte müzik dinlerim filan diyosan iphone 4.

ben iş amaçlıda kullanırım aynı zamanda multimedia özellikli ve dokunmatik ile qwert klavye teknolojisini kapsayan bir telefon isterim dersen blackberry torch kesinlikle en iyi tercih olacaktır. ama şunu belirtmeliym ki blacberry torch aldıktan sonra masrafın bitmyio. bis aboneliği yapman gerek oda turkcelde 12 ay sözleşmeli olarak alırsan 30 tl aylık. ama 4 gb internet ve blackberrynin bütün özelliklerinden yararlanma şansın oluyo.

şimdi düşün ve kendin belirle. bana sorarsan blackberry :)

Teşekkür ederim. :)

Reaksiyon puanı
188
iPhone 4'ü seçtim mutluyum :) Bir daha olsa yine aynısını seçerim :)

Apple = Huzur :)

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
Iphone 4 tabi ki kullanım rahatlığı çok güzel.

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
blackberry alacaksan torch alma benim de tercihim iphone4'ten yana olacaktır.

Kinqz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iPhone 4 çoğunlukta, yavaş yavaş fikir oluşuyor kafamda teşekkür ederim önerileriniz için.

host

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bu cihazlar arasında tercihin iphone 4 olsun

ahky

Profesör
Reaksiyon puanı
65
Kişiden kişiye kullanım amacına göre değişir bu ben blacberry derim.

Kinqz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Önerileriniz için teşekkürler.

Kriptex

Profesör
Reaksiyon puanı
38
İphone 4 blackberry'nin kullanımına bile zor alışırsın. İphone'nın uygulamaları yeter.

serkan94

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
22
Ayrı bir seçim olacak ama HTC Desire HD'ye de göz at istersen eğer hayır diyorsan İPhone 4 tabi ki de uygulamaları yeter zaten :D

Kinqz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ayrı bir seçim olacak ama HTC Desire HD'ye de göz at istersen eğer hayır diyorsan İPhone 4 tabi ki de uygulamaları yeter zaten :D

Evet, onu da araştırdım iyi gerçekten iyice kafam karıştı benim birde bunlar çok ucuz cihazlar değil almışken tam kararlı olmak istiyorum. :)

bLaCkSouL

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Ben iphone 4 kullanıyorum. Daha önce de iphone 3g kullanıyordum. Bir ara küçük bir android macerası yaşadım ve gerçek anlamda pişman oldum. Bi iphone alıp jailbreak yapıp kendine göre özelleştirip uygulamaları kurduğun zaman benim için daha iyi bir telefon yok. Multimedya özellikleri ve dokunmatiği de çabası.

serkan94

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
22
Evet, onu da araştırdım iyi gerçekten iyice kafam karıştı benim birde bunlar çok ucuz cihazlar değil almışken tam kararlı olmak istiyorum. :)

Ayrıca HTC Desire HD'ye Android 2.3 güncellemesi de gelecek bu bakımdan çok iyi bir telefon :)

Kinqz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yorumlar için teşekkürler.

warhead

Doçent
Reaksiyon puanı
9
ne apple ne de blackberry derim.samsung galaxy serisi yada HTC nin denk modelleri.uygun fiyata "Galaxy S" bulursan hiç kaçırma.ha favorim "Galaxy Ace" orası ayrı :D aslında önemli bir noktayı vurgulamak istiyorum bunlar ne kadar güzeller teller olsada asıl olay işletim sistemleri.android hepsini geçti şuan ve önerdiğim aletlerde android var.ios 4 falan güzel olsada adroid varken hiç birine laf düşmez.

Kinqz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkür ederim yorum için.

sdelta

Profesör
Reaksiyon puanı
140
Ben iPhone 4 ü almadan önce Oorch görmüştüm Turkcell TİM de kurcaladım biraz ne dandik telefon dedim... Aşırı derece yavaş ve ekran görüntüsü kötüydü, gerçekten torch muydu bilmiyorum ama :D iPhone 4 ü aldıktan sonra iphone un ne kadar kaliteli olduğunu fark ettim.

Ancak bana sorarsan ben yeni iphone u beklerim, yeni iphone full hd videoları bile rahat oynatıyorsa ki büyük ihtimalle a5 işlemci kullanılacak öyle olacak. İçine film yükler tv ye bağlar mis gibi izlerim :)

Kinqz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben iPhone 4 ü almadan önce Oorch görmüştüm Turkcell TİM de kurcaladım biraz ne dandik telefon dedim... Aşırı derece yavaş ve ekran görüntüsü kötüydü, gerçekten torch muydu bilmiyorum ama :D iPhone 4 ü aldıktan sonra iphone un ne kadar kaliteli olduğunu fark ettim.

Ancak bana sorarsan ben yeni iphone u beklerim, yeni iphone full hd videoları bile rahat oynatıyorsa ki büyük ihtimalle a5 işlemci kullanılacak öyle olacak. İçine film yükler tv ye bağlar mis gibi izlerim :)

Teşekkür ederim.

Kinqz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Başka önerisi olan yok mu ?

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
Samsung ace'i sayfada görünce aklıma geldi biraz araştırmıştık arkadasla onu almaya karar vermişti ancak donanım olarak beklentilerimizin altında kaldı.
Daha düşük özellikte gozuken LG optimus one canavar gibi kaldı samsungun yanında, ölçüleri biraz daha ufak ele
alınır ergonomik bir telefon.
Bu gidişle telefon alamayacaksın gibi gözüküyor rent a car gibi telefon mu kiralasan ne yapsan ;)

Kinqz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung ace'i sayfada görünce aklıma geldi biraz araştırmıştık arkadasla onu almaya karar vermişti ancak donanım olarak beklentilerimizin altında kaldı.
Daha düşük özellikte gozuken LG optimus one canavar gibi kaldı samsungun yanında, ölçüleri biraz daha ufak ele
alınır ergonomik bir telefon.
Bu gidişle telefon alamayacaksın gibi gözüküyor rent a car gibi telefon mu kiralasan ne yapsan ;)

Herkes farklı bir şey diyor daha çok kafam karıştı aslında, ilk önüme geleni alıcam :)