Iphone 4 kapandı açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar çok teşekkür ederim çok işe yaradı her şey için sağolun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bataryayı şoklattırsana ben şoklattırdım şimdi sapasağlam aynısı bendede oldu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhabalar apple 4 ekranım gitti bir daha ekran gelmedi? ama tlf aradığımda çalıyor yardımcı olurmusunuz??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonum kendı kendıne kapandı başka bir telefondan arıyorum çalıyor fakat ne ses var ne görüntü ne yapmalıyım? acıl cevap lutfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyler benim samsung corby 2 telefonum var telefona ogün rom atarken eksik attım herhalde telefon kilitlendi sonrada hiç açılmadı,batarya çıkardım bekledim,sim akrtı çıkardım bekledim telefonda hiçbir tepki yok açılmıyor hala güvenli modda denedim açılmıyor telefon öyle kapalı kaldı acaba problem nedir bide telefoncuya götürsem kaç para tutar.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben de I phone 4 var her yoldu denedim acilmadi. siyah ekran diyor peygamber demiyor. apple store a gittim newyork taki, neyse onlarda bulamadilar bir cozum bende aldim iphone 5s. ben telefondan umidimi kestim fakat icindeki resimleri falan alabilirmiyim birsekilde hafizasindan. turkiyeye getirip bide bizim telefonculara mi gostersem varmidiri bir yolu arkadaslar. ??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
power ve home tusune basili tut elma cikicak sarja tak aciliyo benimde aynisi oldu

Rint

Müdavim
Reaksiyon puanı
360
Geçen bizim arkadaşın başınada geldi hemen soğuk bir bardak su verdik geçti :D Yani arakdaşın havalesi geçti, telefon sizlere ömür :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ıphon 4 var kapandı ama karsı taraf aradgı zman calıyo gözkyobnm telfnda bı uyarı faln yok hiç bi hareket yok neyapmam lazım acil cevap

S

SDN Okuru

SDN Okuru
home ve reset dugmesıne basılı tutun acılır arkadaslar ben de cok korkmustum acıldı telefonum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar yurtdışından iphone 4s aldım. 1buçuk senedir kullanıyorum. pasaport kaydını yaptırdım ama yeni mesaj geldi kayıtdışıdır diye. ne yapmam lazım lütfen bilgilendirirseniz sevinirim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadşlar iphone 3g var yan sanayi şarj kullanıom telefon acıkkn sarj alıodu sarj bitnce makineyi
koydum şimşek ilerlemiyor ne yapcm acil yardm edn

S

SDN Okuru

SDN Okuru
home+power tuşuna basılı tuttum açıldı teşekkürler arkadaşlar. saolun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende ayni sorunla karşilaştim home tuşuna 10 sn basili tutum ve açildi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Sevgili Boz Kurt,
Yazmış olduğun cevapla telefonu açmayı başardım. Çok teşekkür ederim, Allah razı olsun.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sevgili arkadaşlar bendede bir ıphone 4 var ama ekran beyaz ama dokunmatik çalşıyor biri aradığında telefon titriyor ses çalıyor ama ekran beyaz napabilirim home + güç tuşuna bastım olmadı ://

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynen valla az oz once bende kapalıyken kapatma ve ana tusa 10 saniye basılı tuttum acıldı arkadaslar bılgınıze sunarım

serox

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar aynı sorun 4s 16GB orjinal adaptör ve şarj aleti ile 4 saat evvel başıma geldi yaklaşık 2 saat adaptörle şarjda 1 saatte usb de şarjda kaldı ancak ne recoverye nede açılmaya v.s tepki vermedi. teknik bilgisi olmayanlar için biraz riskli bir işlem ama garantiniz, sabrınız yada sağlam bi tamirciniz yoksa uygulanabilir. arka kapağı çıkartıp bataryayı adaptör yerinden söküp 5 dk bekledim ve başka bi işlem yapmadan geri taktım. sonuç başarılı. denenebilir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Değerli üstadlar,
iphone 4 kapandi ve açilmiyor, power düğmem ise bozuk. Nasil teli açabilirim?
Değerli desteğinizi bekliyorum.

eSa

Müdavim
Reaksiyon puanı
352
Değerli üstadlar,
iphone 4 kapandi ve açilmiyor, power düğmem ise bozuk. Nasil teli açabilirim?
Değerli desteğinizi bekliyorum.

Cihazı şarja veya bilgisayara bağlayın, pil dolmaya başlayınca açılması lazım. Biraz bekleyin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benimde iphone4 var durup duruken kapandı şarja taktım 2 3 saat beklettim açılmadı sonra home+power tuşuna 7 8 saniye basılı tuttum açıldı fabrika ayarlarına bile dönmedi :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardes cok saol verdıgın bılgı sayesınde telefon kendıne geldı tesekkur ederım