Iphone 4 ile havuz

Bu konuyu okuyanlar

alibaran43

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar 1 saat önce iphone 4 ile havuza girdin 20 sn falan kaldı telefon suda hemen çıktım havuzda telefon hiçbir şekilde açılmıyor güneşe koydum kurusun diye çok ısıninca Gölgeye aldım ne yapmalıyım telefon kurtulur mu?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Daha önce benimde başıma gelmişti, pirinç dolu bir tas vs. bir kabın içine koy 24 saat beklet yine açılmaz ise bir 24 saat daha beklet en az 48 saat beklemeli büyük ihtimal düzelir ama düzelmez ise telefonun işi bitmiş demektir geçmiş olsun.

cngzkyz

Profesör
Reaksiyon puanı
276
iPhone ile havuz keyfi mi yapacaktın :p Havuza girerken vedalaşın bari teknoloji ile :D

Tuzlu su olmadığına göre telefonun çalışma ihtimali daha yüksek. Pirinç dolu bir kavanozun içinde bekletirsen nemini alacaktır.

Dea

Profesör
Reaksiyon puanı
35
Direk Telefoncuya Götür İçine Sprey Sıkıyor Böylece Kurtarma Şansın Yüksek Hiçbir Sekilde Isı Uygulama İçindeki Devrelerde Oksitlenme Meydana Gelir Ve Bir Daha Kolay Kolay Çalışmaz

alibaran43

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Daha önce benimde başıma gelmişti, pirinç dolu bir tas vs. bir kabın içine koy 24 saat beklet yine açılmaz ise bir 24 saat daha beklet en az 48 saat beklemeli büyük ihtimal düzelir ama düzelmez ise telefonun işi bitmiş demektir geçmiş olsun.
Birazdan pirince koyacağım ve yarinda telefoncuya gidicem düzeltilmesi ihtimali yüksek gibi düşünüyorum inşallah düzelir telefon yeni telefon alacak durumum yok :(

alibaran43

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Direk Telefoncuya Götür İçine Sprey Sıkıyor Böylece Kurtarma Şansın Yüksek Hiçbir Sekilde Isı Uygulama İçindeki Devrelerde Oksitlenme Meydana Gelir Ve Bir Daha Kolay Kolay Çalışmaz
Ya yarım saat falan güneşte bıraktım telefonu aldıgımda cok sıcaktı oksitlenme olmuşmudur ve suya girdikten 10 saat sonra falan pirince koyabildim yarın sabah direk telefoncuya gidicem

ardabrke

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonun zaten bitmişti. iOS 8 geliyor iphone 4 mü kaldı.

ardabrke

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Her zaman ihtimal vardır. Olmazsada boşver. İki günlük dünya canın sağolsun. Ama sana ders olsun.