İphone 4 hoparlörlerin 2side çalışıyor

Bu konuyu okuyanlar

coyote

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Başlıkta yazdığım gbi 32 gb iphne 4 üm war hoparlörlerin 2 side çalışıyor normalde tek çıkış diye biliyorum bide 2 si birden çalışmasına rağmen az ses geliyor onu tek ses çıkışına nasl ayarlarım arkadaşın tek çıkış ı war benimkinden daha çok ses çıkıyor

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Başlıkta yazdığım gbi 32 gb iphne 4 üm war hoparlörlerin 2 side çalışıyor normalde tek çıkış diye biliyorum bide 2 si birden çalışmasına rağmen az ses geliyor onu tek ses çıkışına nasl ayarlarım arkadaşın tek çıkış ı war benimkinden daha çok ses çıkıyor

İkisi çalışmaz, biri mikrafon biri hoparlördür.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
normalde bi tane hoparlör vardır. tahminimce hoperlör sesin bi kısmını diğer cıkıştan veriyor olabilir yada hoparlör cıkmış olabilir normal şartlarda böyle birşey olmaz yani

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Dediğin olabilir ama ahize görevinide sorunsuz çalıştırıo telefonla sesim karşıya net gdio işte müzik açıncada tek tek dinledim 2sindende ses gelio ama az gelio çıldırcam walla

coyote

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
normalde bi tane hoparlör vardır. tahminimce hoperlör sesin bi kısmını diğer cıkıştan veriyor olabilir yada hoparlör cıkmış olabilir normal şartlarda böyle birşey olmaz yani
Haklısın benimde bildiğm sağ hoparlördür sol ahize ama 2 side ses çıkarıyo ayrıca ahize görewide görüyo telefonla konuşurken sesim net gdio karşıya anlamadım tek problem 2 hoparlörde çalışmasına rağmen az ses çkması onu tek e nasl çewiririm

Son mesajlar