İPhone 4 Etkinleştirme Hatası

Bu konuyu okuyanlar

askarr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Merhabalar. Bugün kullanmadığım İPhone 4 cihazımı sıfırladım fakat telefon açıldıktan sonra"Etkinleştirme Hatası" verdi. Daha önce bu hatayla karşılaşan oldu mu acaba olduysa nasıl hallettiniz yardımcınolur musunuz? Şimdiden teşekkür ederim

sonerooz

Doçent
Reaksiyon puanı
216
Şuan kullanımda sıkıntı var mı? Ve bir de aldığınız hatayı SS alsaydınız keşke...

askarr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Şuan telefon açık değilki kullanayım :(

sonerooz

Doçent
Reaksiyon puanı
216
Telefon açık değil ki derken? Hiç bir şekilde güç gitmiyor mu? Açılmıyor mu yani?

askarr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Anlatayım en baştan. Telefonu ayarlar kısmından sıfırladım. Daha sonrasında 2 kere apple logosu gördüm altında birşeyler yükleniyordu. Telefon "Merhaba" ekranıyla açıldı. Dil seçtim yaşadığım ülke seçtim daha sonrasında açılması gerekirken Erkinleştirme Hatası verdi. Yani telefon şuan açık değil hiçbirşeye erişemiyorum.

sonerooz

Doçent
Reaksiyon puanı
216
Anlatayım en baştan. Telefonu ayarlar kısmından sıfırladım. Daha sonrasında 2 kere apple logosu gördüm altında birşeyler yükleniyordu. Telefon "Merhaba" ekranıyla açıldı. Dil seçtim yaşadığım ülke seçtim daha sonrasında açılması gerekirken Erkinleştirme Hatası verdi. Yani telefon şuan açık değil hiçbirşeye erişemiyorum.

Hiç bir şeye erişemiyorum'dan anladığım; arama, internet hiç bir şey yapmıyor,
Açık değilden anladığım; telefona hiç bir şekilde güç gitmiyor. Power tuşu çalışmıyor?

Eğer ilki ise, sorun yazılımsaldır, jailbreak yapabilirsiniz,
Eğer ikincisi ise; Güç entegresi yanmıştır. Böyle bir sorun ise; bir iyi bir kötü haberim var. Kötü haber telefon pert, iyi haber anne-babanıza yeni telefon için ısrarda bulunup yeni telefon aldırabilirsiniz.

Pursue

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Cihazı restore edin ve sağlam bir internet ağına bağlanmayı deneyin.