iPhone 4.0 Geliyor

Bu konuyu okuyanlar

Ardeth

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
iPhone'un yeni işletim sistemi 4.0'a geri sayım başladı. Peki iPhone 4.0 işletim sistemi, ne zaman Apple kullanıcıları ile buluşacak?

RIM Blackberry serisi ile birlikte akıllı telefon pazarını domine eden Apple iPhone, daha çarpıcı ve yenilikçi bir işletim sistemi ile güçleniyor.

iphone-3gs-31266599255.jpg
RedmondPie'ın bildirdiği habere göre, iPhone 4.0 işletim sistemi, 14 Mart'ta kullanıcılarla boğuşacak. İşletim sisteminden yeni nesil iPod kullanıcıları da faydalanabilecek. Daha çarpıcı arayüz, yüksek güvenlik ve eğlence araçları ile donanmış işletim sistemini, biz de merakla bekliyoruz.
:: iPhone'u mu, Blackberry'i mi tercih edersiniz?
Yazan: Ata Terun
SDN - http://shiftdelete.net

ALMİ

Müdavim
Reaksiyon puanı
60
:: iPhone'u mu, Blackberry'i mi tercih edersiniz?
Nasıl bir soru olmuş bu:D

Arayüz konusunda Microsoft ,Windows Phone 7 ile iyi bir ders verdi Apple'a artık arayüz ile övünemeyecekler :)

uygar2580

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Windows Phone 7 ile microsoft umarım hata yapmaz, windowsla şimdilik bir alakasını göremedim, geriyedönük hiçbirşey yok, önceki işletim sistemlerinin özgürlüğü bunda yok, iphone özentisi at gözlüklü bir işletim sistemi olmuş şimdilik, detaylar çıktıkça belli olacak neye benzediği. RIM Blackberry ile Apple aynı şirket mi onu şimdi duydum. Var mı böyle birşey ?

ALMİ

Müdavim
Reaksiyon puanı
60
Windows Phone 7 ile microsoft umarım hata yapmaz, windowsla şimdilik bir alakasını göremedim, geriyedönük hiçbirşey yok, önceki işletim sistemlerinin özgürlüğü bunda yok, iphone özentisi at gözlüklü bir işletim sistemi olmuş şimdilik, detaylar çıktıkça belli olacak neye benzediği. RIM Blackberry ile Apple aynı şirket mi onu şimdi duydum. Var mı böyle birşey ?

Iphone ile hiçbir benzer tarafı yok...

Microsoft'un arayüz değiştirmeye izin vermemesi ise üreticilerin Windows Mobile'ı berbat görünümü soktuklarıdır....

Macky

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
2
kullanıcılarla boğuşacak??

cerecc

Asistan
Reaksiyon puanı
1
1 kasa birasına idaya girerim ki 14 martta anca kediler çiftleşir.

john coffee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Iphone Apple firmasının bir markası ve ürünüdür.Blackberry ise Kanadalı RIM(Reasearch in motion) firmasının markası ve ürünüdür.İkisini de kullandım tercihim geniş ekran ve çok seçenekli extra uygulamaları nedeniyle ıphone ama sadece mail alayım göndereyim yanında da biraz organizer falan yeter diyorsanız Blackberry derim.Daha sağlam ve klavye açısından kullanışlı...

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Sevmiyorum bu telefonu.

Pyrotoxin

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Hala multi tasking getirmeyi düşünmüyorlar sanırım.

cerecc

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Sağlam kaynaktan aldığım habere göre temmuzda çıkacak.

eonder87

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
aslında hiç bir akıllı telefon iyi degildir nedeni ise bugün alınan telefonun 1-2 sene sonra çöp niyetine 50 liraya geri aldıkları bir donemde hiç bir cep telefonu iyi degildir bir telefonda kaliteli ses cıkısı radyo mp3 ve mesajlaşma işine yarıyorsa gerisi benim için hiç bir anlam ifade etmez...yani bir telefona yüzlerce lira harcayamam... ama bi xboxa harcarım neden o bütün hayatım boyunca yanımda olurda ondan...