Iphone 3GS sıfırlarken dondu! Acil YARDIM !!

Bu konuyu okuyanlar

cihaankurt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaha arkadaşlar ıphone 3gs 16 gb sahibiyim telefon amerikadan geldi yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum.Telefonu ayarlar kısmından sıfırladım telefon yaklaşık 5 saat önce kapandı açıldığında apple simgesi duruyor sadece başka hiçbirşey yok orda kaldı durdu 5 saattir ne yapabilirim çok ama çok acil yardımlarınız lazım yarın işe gidicem ve hallolmazsa biterim.Eğer bu konu daha önce açılmışsa özür dilerim hemen yazdım ki bi yardım çıksın diye

- - - Mesaj Güncellendi - - -

arkadaşlar çok acil ve önemli lütfen ???

pilger

Doçent
Reaksiyon puanı
11
[MENTION=270154]cihaankurt[/MENTION] dostum sanırsam restore lazım shsh kaydı ve fw var mı elinizde kendi versiyonunuza yada yakın başka versiyonlara dair

tatar59

Asistan
Reaksiyon puanı
7
1. Bilgisayarında itunes varmı ?
2. Bilgisayarından itunes üzerinden sistemi hiç güncelledinmi yani restore yedeği varmı itunes te,
3. Bilgisayara bağlayıp açmayı denedin mi ?

cihaankurt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
@pilger @tatar59 dediğiniz gibi restore yaptım.Şu anda en güncel sürüm yüklü telefonda.Kilitlenme sorunu ortadan kalktı ancak şimdide evde wirelles olmadığı için itunes üzerinden kurulum yapmaya çalıştım olmadı önce itunese bağlandı yazıyor sonra tekrar bağlantı kopuyor neden olabilir bide dediğim gibi telefon amerikadan geldi benim taktığım hattı görücek mi?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Telefonu ayarlar kısmından sıfırladım telefon yaklaşık 5 saat önce kapandı açıldığında apple simgesi duruyor sadece başka hiçbirşey yok orda kaldı durdu 5 saattir ne yapabilirim çok ama çok acil yardımlarınız lazım