Iphone 3GS Elma Simgesinde Kaldı....(Yardım Edin Lütfen Yalvarırım!

Bu konuyu okuyanlar

crazygamercagan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Iphone num 2. el aldığımda içinde jailbreak vardı ilk kullanan kişinin dosyaları duruyordu içinde bende iphonu u sil yani restore yaptım ancak böyle 3 saat bekledim bir türlü olmadı daha sonra şarjı bitti ıphonu bilgisayara taktım şarj oluyor ancak hemen sonrasında apple simgesi çıkıyor.Lütfen yardım edin çok üzülüyorum bir daha açılmayacak diye!Yardım Edin Lütfen Yalvarrım!

Lütfen Yalvarırım yardım edin!Lütfen bakın ilk aldığı iphone da şarj sorunu çıkmıştı buda bu sorunu çıkarıyo!Herkes gibi iphone sahibi olmak istedim ama olmadı ya Lütfen Yardım Edin!

lütfen yalvarrım yadım edin!

okanic

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Yazılımı yeniden yüklemen gerekecek apple'ın sitesinden ipsw dosyası olan yazılımı indirip itunes'ile restore tuşuna basmadan önce shift tusuna basıp o dosyayı gostereceksin sonra kendisi kuracak

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Yardım edin lütfen ! 3gs kullanıyorum . ekran görüntüsünü alıp twitter da paylaştığım zaman küçük çıkıyor . Bunun bir ayarı var mı ?

thepolice2

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Jailbreak li telefonu ayarlardan silersen telefon kilitlenir. Bilgisayara bağlayıp restore yapman gerekiyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı şey benimde başıma geldi sabahtan beri bekliyorum ama açılmıyor lütfen yardım edin ı tunestanda hiç bir şey olmadı lütfen çok acil yardım edin :(:helpsmilie:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ne yaptiysam olmadi tune ve usb logosu gitmiyor ve 1015 hatasi veriyor ne yapmak lazim

Mahmuterdem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1015 hatası cihazın basebandının 6.15 oldugunu gosterır itunesten yazılım yükle sonra redsnowla downgade baseband tıkla işlem yap sonra tekrardan itunes bağla yazılım at hata almassın iişlem full biter yurtdışı işe baseband tekrardan yükseltilip cydiadan unlock acman gerek yapassan ulaş bana anlatırım net