Iphone 3G Genpa Servisi

Bu konuyu okuyanlar

cycloner

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Telefonumun home tuşunda oluşan hassasiyetsizlik (sert basınca tepki vermesi, arada zor basması) ve titreşim tuşunun elimde kalması sebebiyle şubatın 26'sında teknosaya verdiğim telefon, home tuşundaki arızanın kullanıcı hatası olduğu söylenerek ücretsiz tamir edilmemiştir. 530 liraya yeni cihazla değişim yapabilecekleri söylediler. Ben de kabul etmedim cihazımı geri aldım. Söyler misiniz koca iphone, koca Genpa'ya bu yakışır mı? Bana biri yardım edebilir mi acaba bundan sonra ne yapmalıyım? Home tuşundaki sorun genel bir sorunmuş bildiğim kadarıyla.

KAZUYA

Doçent
Reaksiyon puanı
20
ben japonya dan ipod yollamıştım kardeşime bu cihazın türkiye de garantisi yoktu. kardeşim üstüne basıp cihazı kırmış bilkoma götürüp ne yapılacağını sormuş.bilkom yetkilileri cihazı seri numarasından nereden alındığını bulup yenisiyle ücretsiz değiştirmişler. bende sende bilkom a gidip şansını dene

cycloner

Asistan
Reaksiyon puanı
5
ben japonya dan ipod yollamıştım kardeşime bu cihazın türkiye de garantisi yoktu. kardeşim üstüne basıp cihazı kırmış bilkoma götürüp ne yapılacağını sormuş.bilkom yetkilileri cihazı seri numarasından nereden alındığını bulup yenisiyle ücretsiz değiştirmişler. bende sende bilkom a gidip şansını dene

İyi olurda ama Bilkom sadece mac ve ipod distribütörü olarak gözüküyor. Apple Global'a derdimi anlatsam diyorum da herhangi bir iletişim adresi bulamadım. Steve Jobs's direk mail atasım geliyor ya da twitter accountuna :p

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Verdiğin servis numarası sayesinde imeı görünüyor...

cycloner

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Verdiğin servis numarası sayesinde imeı görünüyor...

Ordaki numaralar sırayla devam ediyor zaten. İsteyen korsan, numaraları sırayla girip bütün imeileri toplamıştır zaten. Sildim yine de