IPhone 13 Pro Stok ve teslimat konusu

Bu konuyu okuyanlar

bechersiehst

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Merhaba dostlarım, iPhone 13 Pro almayı düşünüyorum ancak sizlerde biliyorsunuz çip krizi var. Apple Store web sitesinden almak istiyorum ancak teslimati neredeyse bir ay sonra teslimatı var bu kadar uzun süre beklemek istemiyorum. Sizce mağazalara Kasım ayı başında mağazalara gelir mi ?

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,382
Sabah vardı şu an tükenmiş. Millet aç diyenlerin aç olmadığına kanıt olsun.

bechersiehst

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13

dostum 13 pro sierra blue 256 gb ariyorum acilinden gecis yapmak istiyorum istedigim sey telefon isini gun icinde halletmek

Jarvisit

Tech is my home
SDN
Reaksiyon puanı
2,837
dostum 13 pro sierra blue 256 gb ariyorum acilinden gecis yapmak istiyorum istedigim sey telefon isini gun icinde halletmek
3 gün önce Akasya Apple Store'da iPhone 13 ve Pro 512 GB vardı. Maalesef tek tek gezmen gerekecek.

s.aksoy

Asistan
Reaksiyon puanı
71

80 milyon nüfuslu bu ülkede 800 bin kişi alsa ülkenin ekonomik durumu iyi sayılmaz, biraz matematiğe merak etmemiz iyi olur herhalde?

bechersiehst

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Şu an telefoncular ve bazı e-ticaret siteleri haricinde bulman gayet zor.
Apple store web sitesinde daha 10 saat once 22 kas 1 aralik arasi teslimat vardi bugun tarih iyice ileri sariyor bir ay da bir telefonu beklemek istemiyorum 17K verip telefonu beklemek mi… :(
Mesaj otomatik birleştirildi:

3 gün önce Akasya Apple Store'da iPhone 13 ve Pro 512 GB vardı. Maalesef tek tek gezmen gerekecek.
Istanbul’da yasamiyorum :(

Jarvisit

Tech is my home
SDN
Reaksiyon puanı
2,837
Bilemiyorum artik bugun media markta gidip durumu soracagim ona gore oradan da alabilirim tesekkurler
MediaMarkt gibi yerler şu an doların durumundan dolayı ellerinde stok var olsa bile satışa çıkarmıyor bence

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,382
80 milyon nüfuslu bu ülkede 800 bin kişi alsa ülkenin ekonomik durumu iyi sayılmaz, biraz matematiğe merak etmemiz iyi olur herhalde?
Matematiği bilmiyor değilim. Bir telefona bu kadar para verip alabildikten sonra ekonomi kötü diyebilenlerin olduğu insanlara ancak bu şekilde cevap verilebilir. Sözüm sadece tok olup, refah içinde yaşayıp açım diyebilenler için geçerli.

Reaksiyon puanı
7,985
Telefoncuları gezmen gerekecek. İnternette stok yok hiçbir yerde o renk ve GB varyasyonunun.

bechersiehst

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Teslimat tarihi surekli ileri cekiyor bugun siparis vermeyi dusunuyorum ama aklimda tek soru var bir kac hafta sonra magazalara gelir mi malum kur zamindan once :(

Jarvisit

Tech is my home
SDN
Reaksiyon puanı
2,837
Teslimat tarihi surekli ileri cekiyor bugun siparis vermeyi dusunuyorum ama aklimda tek soru var bir kac hafta sonra magazalara gelir mi malum kur zamindan once :(
Bence şu an alma. Kur zammı telefon stoklarda rahat bir şekilde bulunmadan gelmez bana göre. En azından Kasım başını bekle derim. Ama teknoloji marketlerinde bulursan direkt al.

bechersiehst

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Bence şu an alma. Kur zammı telefon stoklarda rahat bir şekilde bulunmadan gelmez bana göre. En azından Kasım başını bekle derim. Ama teknoloji marketlerinde bulursan direkt al.
su an galiba telefonu fiziksel olarak satin almak imkansiz gibi online magazalarda bile stok yok gibi duruyor boyle giderse yeni yil itibariyle satin alinabilir

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,993
Telefonun üretiminde genel olarak stok sorunu var zaten. Sadece TR'ye özel değil. Ben senin yerinde olsam Apple mağazasından sipariş veriridim. 1 ay çok bir süre değil.

Matematiği bilmiyor değilim. Bir telefona bu kadar para verip alabildikten sonra ekonomi kötü diyebilenlerin olduğu insanlara ancak bu şekilde cevap verilebilir. Sözüm sadece tok olup, refah içinde yaşayıp açım diyebilenler için geçerli.
Abi bir insan hem iPhone 13 alıp hem de ekonomi kötü diyemez mi? Tok olup ben açım diyenlere bir şey diyemem ama ekonomi kötü demek için bir insanın illa aç kalması gerekmiyor.