iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iphone 11 Pro Max

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Apple Türkiye'de normal bir fiyatlandırma olsa iPhone 11 baya iş yapardı. Ama ekran yine çöp. OP7 Prodan ucuz fakat op7 pronun ekran çooooook daha önde. Büyük ihtimal kamerada apple önde olacaktır. Performans konusunda oneplus zaten çok iyi appleın gerisinde kalmaz işlemci farkına rağmen hatta arayüznünü daha seri olacağını düşünüyorum.

Bence bu sene Apple samsungdan daha iyi çalışmış dersine.

@ardagrbz

Doçent
Apple Türkiye'de normal bir fiyatlandırma olsa iPhone 11 baya iş yapardı. Ama ekran yine çöp. OP7 Prodan ucuz fakat op7 pronun ekran çooooook daha önde. Büyük ihtimal kamerada apple önde olacaktır. Performans konusunda oneplus zaten çok iyi appleın gerisinde kalmaz işlemci farkına rağmen hatta arayüznünü daha seri olacağını düşünüyorum.

Bence bu sene Apple samsungdan daha iyi çalışmış dersine.
Hocam direkt olarak satış stratejisi yapmışlar. Günümüz özellikleri eklenmiş, kutu içine 18w hızlı şarj konulmuş ve fiyat 50 dolar aşağıya çekilmiş birde isim 11 oldu mu tamam.
Ama bu yılda inovasyon namına bir şey yok.

ishak042

Profesör
Bence çok iyi olmuş fiyatı da en azından önceki Modellere göre uçmayacak. Özellikle o yeşil rengi fıstık gibi 😀. Bu sefer alınır diyorum ve ön inceleme merak ediyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca 120hz ekran yenileme hızı müthiş

Hocam direkt olarak satış stratejisi yapmışlar. Günümüz özellikleri eklenmiş, kutu içine 18w hızlı şarj konulmuş ve fiyat 50 dolar aşağıya çekilmiş birde isim 11 oldu mu tamam.
Geniş açı kamera gelmiş, ön kameraya 4k 60 fps video gelmiş, açı genişlemiş eksiklerini kapatmışlar piyasada olmayan bazı şeyleri koymuşlar daha millet ne inavasyon bekliyor ben anlamıyorum.

Bence çok iyi olmuş fiyatı da en azından önceki Modellere göre uçmayacak. Özellikle o yeşil rengi fıstık gibi 😀. Bu sefer alınır diyorum ve ön inceleme merak ediyorum.

Ayrıca 120hz ekran yenileme hızı müthiş
Dokunma hassasiyeti yenileme hızı değil.

Leand

Dekan
Ben beğendim ama buna yorum yapmak şuan mercedes'e ferrariye yorum yapmak gibi geliyor. Yürek buruk, hüzünlü, kederli... :D Şöyle güncel bir iphone'um olsun isterdim 5/6 sene daha telefon yüzüne bakmazdım. :D

ishak042

Profesör
Geniş açı kamera gelmiş, ön kameraya 4k 60 fps video gelmiş, açı genişlemiş eksiklerini kapatmışlar piyasada olmayan bazı şeyleri koymuşlar daha millet ne inavasyon bekliyor ben anlamıyorum.

Dokunma hassasiyeti yenileme hızı değil.
Yanlış okumuşum özür dilerim öyleymiş.

MehmedAkd

Üyecik
Hocam fiyatlar ne kadar ya

Ben beğenmedim. Kamera dışında her zamanki gibi.
Yine tonla para isteyecek apple.
Note 10 Plus 11400 TL , Mate 30 Pro da o fiyatlara gelecek yurt dışı fiyatları da bu şekilde. Bence fiyatlar normal en nihayetinde appledan ucuz fiyat bekleyemeyiz. iPhone 11 ekran dışında iyi XS ile Xr ekranları yanyana çook belli oluyordu ama bunu geliştirmişlerdir diye düşünüyorum biraz daha.
İşlemci konusunda da çok önde diğerlerinden.

MehmedAkd

Üyecik
11 699$
11pro 999$
11 pro max 1099 $

Tr fiyatları için yaklaşık dolar kuru 11-12 tl ( tahmin)
Abi eger biliyosan birsey soracam s10+ ve note 10 nun yurtdisi fiyatlari ne cubku iphone 11 i bunlarla karsilastiracam arkadaslar sizde dusuncelerinizi yazsaniz bilginizden faydanlanmis oluruz ...sizde 3 telefonda. HANGIsi

@ardagrbz

Doçent
Ekrandan parmak izi okuma koyup şu Face ID olayından kurtulduktan sonra damla çentiğe dönmeleri lazım bence. O koca çentik ekranı mahvediyor.
Anca seneye hocam adamlar herhangi bir geliştirme dahi yapmamış Face id için.
Ama çentik en azından bir sürü teknolojiyi içinde barındırıyor balılıdğında en iyi yüz tanıma sistemi şuan.

progamer7206

Profesör
Apple yeni iPhone'larını tanıttı. Genel olarak yorumlarınızı bekliyorum. Öncelik tasarımda :)
Teknik özellikler : iPhone - Modelleri Karşılaştırın

Ekli dosyayı görüntüle 78608

Bu arada genel olarak fiyatlar düşmüş, bekleyenlere hayırlı olsun :)
Tasarımını beğenmedim.ön kamerada 4k 60fps video, ultra geniş açılı kamerada 4k 60 fps video ve Arka kamerada gece modu olması güzel olmuş. Performans olarak mükemmel. Bence iPhone 11 serisi daha iyi olabilirdi.

SMH525

Üyecik
Yeni iPhone'larda Kamera konusunda geliştirmeler Apple'ın lehine olsada ekrandaki çentikten kurtulması lâzım Apple'ın

@ardagrbz

Doçent
Bana sorsan iyi bir ekrandan parmak izi okuyucu ve damla çentik ekran mı yoksa iyi bir Face ID ve kocaman çentik mi diye kesinlikle parmak izi okuyucu ve damla çentik seçerim.
Kesinlikle bende aynı fikirdeyim. Ama Apple'ın çentik ısrarı bence tasarım anlayışını bozmak istememesinden kaynaklanıyor. İlk iPhone'dan itibaren 8'e kadar aynı tasarımın sürdürülmesinin sebebi de bu yüzdendi bence. O zamanlar yuvarlak home buton ile tanınıyordu şimdi de çentik ile tanınacak.

stat counter