iphone 11 almak mantıklı mı

Bu konuyu okuyanlar

canberks

Asistan
Reaksiyon puanı
59
iphone 11 gerçektende gereksizmiş.bildiğiniz adam kandırma ürünü gibi olmuş yeni özellikler ekleyelim ama ucuzlatmak için ekranını kalitesiz yapalım demişler. 11 de xr gibi alınmasa da olur bir telefonmuş eğer x varsa

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,892
Geçecek olsan Note 10 filan al.

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,169
Hayır var. İos 13 le birlikte xr ve 11 de de uygulamalara basılı tuttuğumuzda 3d touch menüsü geliyor.

Sadece yer değiştirme seçeneği var dikkatli bakmanızı tavsiye ederim :) Xr ve İphone 11 Haptic Touch destekliyor.

Son düzenleme:

Tommy Vercetti

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,633
Sadece yer değiştirme seçeneği var dikkatli bakmanızı tavsiye ederim :) Xr ve İphone 11 Haptic Touch destekliyor.
Abicim xr elimde ben kullanıyorum ne yer değiştirmesi? Bak ss atayım buraya.

EckP9s.png

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

Reaksiyon puanı
4,169
Ne farkı var aynı şeyi yapmıyor mu?

Araştır!

Haptic Touch, 3D Touch'a neredeyse benzer bir özelliktir, ancak ekrandaki kuvveti algılamaz ancak yalnızca uzunluğu algılar. Böylece fonksiyon, uzun bir basıştan sonra etkin bir şekilde basıldıktan sonra aktif hale gelir.
Bu özellik Apple tarafından iPhone XR'a 3D Touch'ın yerine eklendi.

Tommy Vercetti

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,633
Araştır!

Haptic Touch, 3D Touch'a neredeyse benzer bir özelliktir, ancak ekrandaki kuvveti algılamaz ancak yalnızca uzunluğu algılar. Böylece fonksiyon, uzun bir basıştan sonra etkin bir şekilde basıldıktan sonra aktif hale gelir.
Bu özellik Apple tarafından iPhone XR'a 3D Touch'ın yerine eklendi.
Bu ne abi şakamısın? Vallaha komiksin ya. Bunun çok önemli birşey olduğunumu savunuyorsun sen şimdi. Ben xr da uygulamaya bir saniye kadar dokunduğumda 3d touch daki gibi titreşimli geribildirim eşliğinde pop up menü açılıyor zaten. Ha basınca duyarlı olmuş ha süreye ne fark ediyor allah aşkına. Adamlar zaten iPhone 11 serisi ile birlikte komple kaldırmış 3d touch u. Sadece 11 değil pro ve pro max de de 3d touch yok!
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde yazıyı keserek vermişsin ne diyor yazıda aralarında kayda değer bir fark yoktur diyor.

EcERNe.jpg

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

Reaksiyon puanı
4,169
Bu ne abi şakamısın? Vallaha komiksin ya. Bunun çok önemli birşey olduğunumu savunuyorsun sen şimdi. Ben xr da uygulamaya bir saniye kadar dokunduğumda 3d touch daki gibi titreşimli geribildirim eşliğinde pop up menü açılıyor zaten. Ha basınca duyarlı olmuş ha süreye ne fark ediyor allah aşkına. Adamlar zaten iPhone 11 serisi ile birlikte komple kaldırmış 3d touch u. Sadece 11 değil pro ve pro max de de 3d touch yok!

Önemli demedim,
XR İphone 11 'in 3d touch desteklemediğini açıklamaya çalışıyorum, umarım bu sefer ne söylemek istediğimi anlamışsınızdır!
Allah'tan keserek atmışım yoksa onun için de size uzunca açıklama yapmam gerekirdi...

Son düzenleme:

Tommy Vercetti

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,633
Önemli demedim, Xs ve yeni modellerde olmadığını da biliyoruz.
3d touch desteklemediğini açıklamaya çalışıyorum, umarım bu sefer ne söylemek istediğimi anlamışsınızdır!
Allah'tan keserek atmışım yoksa onun için de size uzunca açıklama yapmam gerekirdi...

bakın ilk mesajınızda ne demişsiniz. İphone x ten 11 e geçerseniz 3d touch özelliğinden mahrum kalırsınız demişsiniz. Vatandaş bundan ne anlayacak? haa diyecek menüde uygulamalara basılı tuttuğumda 6s ten önceki iphone larda olduğu gibi sadece çarpı işareti gelecek pop up menü çıkmayacak. Daha sonra ben bu özelliğin xr da olduğunu söyleyincede dikkatli bakın sadece uygulama taşıma ekranı geliyor dediniz. Daha sonra
Ben öyle olmadığını ispatlayınca kıvırmaya başladınız. Battınız haksızsınız boş yaparak üste çıkmaya çalışıyorsunuz.
6DE2RP.png

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

Reaksiyon puanı
4,169
bakın ilk mesajınızda ne demişsiniz. İphone x ten 11 e geçerseniz 3d touch özelliğinden mahrum kalırsınız demişsiniz. Vatandaş bundan ne anlayacak? haa diyecek menüde uygulamalara basılı tuttuğumda 6s ten önceki iphone larda olduğu gibi sadece çarpı işareti gelecek pop up menü çıkmayacak. Daha sonra ben bu özelliğin xr da olduğunu söyleyincede dikkatli bakın sadece uygulama taşıma ekranı geliyor dediniz. Daha sonra
Ben öyle olmadığını ispatlayınca kıvırmaya başladınız. Battınız haksızsınız boş yaparak üste çıkmaya çalışıyorsunuz.
6DE2RP.png

3D Touch yerine Haptic Touch kullanılıyor size bunu anlatamayacağız sanırım biz her neyse.
Konuyu saptırmak konusunda da üzerine yok valla pesss.
Hiç bir şey ispatlamaya çalışmıyorum bunun için zamanım yok, söylemek istediğimi anlayan anlıyor anlamayan ise şuan senin yaptığını yapıyor.

Tommy Vercetti

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,633
3D Touch yerine Haptic Touch kullanılıyor size bunu anlatamayacağız sanırım biz her neyse.
Konuyu saptırmak konusunda da üzerine yok valla pesss.
Yahu biliyorum evet 3d touch yerine haptic touch var peki günlük kullanımda bunların arasında ne fark var ne fark var ne fark var ne fark var ne fark vaaaarr!

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

Reaksiyon puanı
4,169
Yahu biliyorum evet 3d touch yerine haptic touch var peki günlük kullanımda bunların arasında ne fark var ne fark var ne fark var ne fark var ne fark vaaaarr!

Biliyorsan neden uzatıyorsun, farkı yazıp kendin gör sana bir şey açıklamak zorunda değilim.
Ki anlatsam da anlamıyorsun!