iphone 11 alıp memnun olan varmı

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

canberks

Üyecik
Hangi telefondan geçiş yaptınız?

Hangi renk tercih ettiniz.

Eğer almadıysanız almayı düşünüyormusunuz? Alırsanız hangi renk alırdınız

Aynen
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hayırlı olsun.
Arkadaş haklı yanı bence hem HD ekran ondan geçtim daha düşük modellerin yanında bile daha soluk bir ekran kaldığı bir gerçek. Buna rağmen neden aldım ben telefonu 4 sene rahat kullanan birisiyim bir sorun olmadığı sürece şuan da 6s buna örnek diğer markalar da 4 sene sonra 2. El de kimse yüzüne bakmıyor ama ben 6s üstelik 16gb internete attım arayan arayana bende ilanı geri sildim 11 olmadığı için. Yani demem o ki memnun kalmadan sırf yazılımı ve 2. Eli tutulduğu için aldığım bir telefon oldu bakalım gelince ne olacak.

Gözünüzü seveyim,şu hd+ meselesini bu kadar abartmayın.Her şey çözünürlük değil.En iyi ekran kalitesi şuan iphoneda.Note 10 plusı kalite olarak ezmiş iphone 11(bakın pro demiyorum:D)

Mustafa Deliktaş

Super Moderatör Adayı
Yönetici
Moderatör
Gözünüzü seveyim,şu hd+ meselesini bu kadar abartmayın.Her şey çözünürlük değil.En iyi ekran kalitesi şuan iphoneda.Note 10 plusı kalite olarak ezmiş iphone 11(bakın pro demiyorum:D)
Katılıyorum, ekran çözünürlüğü olayı çok abartılıyor. 2K ekranlı telefon sahibi olup da ayarlardan çözünürlüğü (pil için) düşürerek kullanan insanlar hd+a laf ediyor :D

Tttunahan

Profesör
Apple duysa tim cook kendi cebinden para verip note 10 plus alır sana bu nasıl bi fanatikliktir gerçekten diyecek bişey bulamıyorum...

Tttunahan

Profesör
renk kalitesinden bahsettim.açın izleyin iphone 11-iphonedo incelemesini.
Mesaj otomatik birleştirildi:

şarjı az gittiği için hd de kullanıyorsunuz zaten :D
Yav biri kıçı kırık ips hd+ ekran diğeri üst düzey dynamic amoled 2k ekran bu neyin kafası ağzımı bozduracan gece gece

stat counter