İpad'e farklı marka kulaklık takmak

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

İronmes

Üyecik
Samsung markalığı kulaklığımı takınca 5dk sonra tık tık diye ses gelmeye başlıyor. Ama başka cihazda düzgünce çalışıyor. Apple ve Beats olmayan cihazlara karşı Apple bilerek mi böyle yapıyor?

Jon Snow

Doçent
Benimde başıma böyle bir şey gelmişti çözümü çok saçma belki de işe yaramayacak (ben de yaramıştı :D) ama kulaklık takılı iken o tık tık sesi gelmeye başladığında kulaklık üzerindeki ses azaltma yükseltme butonlarına basınca düzeliyordu. Belki işe yarayabilir

TheTruthHurts

Profesör
Samsung markalığı kulaklığımı takınca 5dk sonra tık tık diye ses gelmeye başlıyor. Ama başka cihazda düzgünce çalışıyor. Apple ve Beats olmayan cihazlara karşı Apple bilerek mi böyle yapıyor?
Bende öyle bir sorun yok. Ama ben Samsung kulaklığı kullanmıyorum. Eğer öyle olsaydı bildiğim kadar apple mahkemelik olurdu

İronmes

Üyecik
Bende öyle bir sorun yok. Ama ben Samsung kulaklığı kullanmıyorum. Eğer öyle olsaydı bildiğim kadar apple mahkemelik olurdu
Siz hangi marka takıyorsunuz ki?
Ben telefoncudan ucuz bi marka daha aldım onda da aynı problemi yaşadım.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Macden başka bilgisayara bağlanamıyor cihazlar galiba. O yüzden de mahkemelik olmuyorlar

Son düzenleme:

TheTruthHurts

Profesör
Bana hediye olarak verilen mpow flame adlı kulaklığı kullanıyorum. Gayet ucuz.

Inan Yetmen

Profesör
Ben şimdiye kadar apple cihazlarında samsung kulaklık kullanınca kendiliğinden durdurma ve şuanki sony kablolu var bitane onda da durdurma, siri açma, müziği hızlandırma gibi şeyler oluyo.

serdarski

Üyecik
Ben iPad Air 2 kullanıyorum. Bu tablete Jabra ELite Sport marka/model mavi diş kulaklığımı bağladığımda hiç sorun yaşamadan NetFLix ve YouTube videoLarı seyredebiliyorum.

stat counter