iPad Mini 9.3.5

Bu konuyu okuyanlar

ErenYlmz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar merhaba yaklaşık 5 senedir ipad mini 1 kullanıyorum uzun zamandırda kenarda köşede duruyor idi bende artık bir el atama zamanının geldiğini düşünüdüm ama tableti açtığımda tablet berbat durumdaydı örneğin safariye giriryorum klavyeye yazı yazınca kaasıyor, geçişler deseniz kasıyor yani anlayacağınız tablet perişan durumda bende tableti kullanılabilir hale getirmek için bazı yollar arıyordum o arada jailbreak yapmak aklıma geldi şimdide sizlere sormak istiyorum sizce jailbreak yapsam kullanışlı bir hale gelirmi benim için kasmasa yeter şimdiden teşşekkür ederim

EA14

Doçent
Reaksiyon puanı
190
cihazını sıfırlaya; tekrar kurulum yap ve yazılımını güncelle. jailbreak felen gerek yok. genede tercih senin.

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Arkadaşlar merhaba yaklaşık 5 senedir ipad mini 1 kullanıyorum uzun zamandırda kenarda köşede duruyor idi bende artık bir el atama zamanının geldiğini düşünüdüm ama tableti açtığımda tablet berbat durumdaydı örneğin safariye giriryorum klavyeye yazı yazınca kaasıyor, geçişler deseniz kasıyor yani anlayacağınız tablet perişan durumda bende tableti kullanılabilir hale getirmek için bazı yollar arıyordum o arada jailbreak yapmak aklıma geldi şimdide sizlere sormak istiyorum sizce jailbreak yapsam kullanışlı bir hale gelirmi benim için kasmasa yeter şimdiden teşşekkür ederim
Jailbreak daha kullanışlı ve özgür olabilir ama kasma daha çok olur

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Bende de 1 sene öncesine kadar ipad mini vardı yaklaşık 5-6 yaşındaydı çok fazla kasıyodu (aldığım süreden beri hiç sıfırlamamıştım ) ardından ipad mini 4 e geçtim 2016 9 aralıkta memnunum şuanlık ipad mini 1 i daha fazla zorlama derim

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,118
o tv+ açar izlersin yada spotify açarsın dinlersin mode on.