İPad mini 4g de sim kart olayı nasıldır?

Bu konuyu okuyanlar

bora95

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ipad mini wifi+4g 16gb almayı düşünüyorum sim kartı takılıyor ama bu sim karta galiba aylık belli bir ücret ödüyormuşuz doğrumudur ? internet paketi yapıp mı sim kartı takıp rahatça kullanıyoruz

KaGe LoRd

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Öyle bir ücret alındığını duymadım. Belki o ücretten kasıt İnternet paketinin ücretidir.

bora95

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
olabilir bende bir forum sitesinde duydumda internet paketimi yaptımmı istediğim heryerden girebilirim dimi ? 4g sadece bu sim kartıyla internete girme işinemi yarıyor?

KaGe LoRd

Asistan
Reaksiyon puanı
1
4G ile SIM kullanarak İnternete girebilirsin ama Türkiye'de 4G altyapısı yok henüz.

bora95

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yani sim kartı takınca internete giremiyormuyuz 4g altyapısı yok diyorsun olunca neler yapabilecem ?

lqnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
yani sim kartı takınca internete giremiyormuyuz 4g altyapısı yok diyorsun olunca neler yapabilecem ?
cihaz 4g destekli ama türkiyede 4g yok arkadaşın dediği gibi fakat bu senin internet kullanamıyacağın anlamına gelmez sadece 4g değil de 3g hızınde kullanacaksın

anll23

Asistan
Reaksiyon puanı
0
cihaza sim karti takip internet paketi yapip 3g hizinda kullanirsin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benım ıpad de kart yerı yok nasıl oluyor yardım edersenız sevınırım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
İpad alırken WIFI + 4G almadıysan simkart takamazsın. Kutusunda WIFI Cellular ifadesi olmalı. Diger turlu sadece kablosuz bağlantın var demektir.

Nemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
28
Sim kartlı tabletleri ülkemizde kullanabilmek için Operatörlerden VINN,Vodem veya Avea Jet almanız gerekir.Bu şeklide bir internet sağlayıcı ve kota almış olurusnuz.
Bu VINN,JETveya VODEM de bulunan sim kartı tablete takınca istediğiniz zaman ve yerde internete girersiniz. Yalnız bunlarla telefon görüşmesi yapılamaz,data hattıdır buradakiler.

sdelta

Müdavim
Reaksiyon puanı
140
Sim kartlı tabletleri ülkemizde kullanabilmek için Operatörlerden VINN,Vodem veya Avea Jet almanız gerekir.Bu şeklide bir internet sağlayıcı ve kota almış olurusnuz.
Bu VINN,JETveya VODEM de bulunan sim kartı tablete takınca istediğiniz zaman ve yerde internete girersiniz. Yalnız bunlarla telefon görüşmesi yapılamaz,data hattıdır buradakiler.

Yanlış bilgi :) VINN vb. şeyler notebook vb. cihazlara takılan aparatlardır.

Arkadaşım benim de yeni iPad minim var, daha dün data hattı aldım. Turkcell' e veya başka bir operatore gidiyorsun, data hattı istiyorsun. Bana Turkcell data hattını ücretsiz verdi. Kontorlü şekilde istedim, istediğim zaman yükleme yapayım istemediğim zaman masraf oluşturmasın diye. Aylık 1GB için 29 TL yüklüyorum istediğim zaman. Vodafone ve Avea' da Turkcell den daha uygun paketler var ancak Turkcell gibi her yerde çekmiyorlar maalesef.

Nemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
28
Yanlış bilgi :) VINN vb. şeyler notebook vb. cihazlara takılan aparatlardır.

Arkadaşım benim de yeni iPad minim var, daha dün data hattı aldım. Turkcell' e veya başka bir operatore gidiyorsun, data hattı istiyorsun. Bana Turkcell data hattını ücretsiz verdi. Kontorlü şekilde istedim, istediğim zaman yükleme yapayım istemediğim zaman masraf oluşturmasın diye. Aylık 1GB için 29 TL yüklüyorum istediğim zaman. Vodafone ve Avea' da Turkcell den daha uygun paketler var ancak Turkcell gibi her yerde çekmiyorlar maalesef.
Yazımı iyi oku sim kartlı tabletlere vınn vb içindeki sim kartı takarsın dedim. Notebook karıştırma,konuyla alakası yok.
Data hattı zaten bu cihazlara,dolayısı ile içindeki sim karta tanımlıdır. Bu modemler olmayınca sadece WİFİ kullanarak internete girebilirsin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar kendı hattımız nano yapıp ipade takınacak arama yapabiliyor muyuz?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhabalar apple ipad mini cellular aldım yeni acaba bunu telefon olarak kullanabılırmıyım yanı arama yapma şansımız varmı ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kesinlikle ne telefon nede SMS gönderebilirsın . Ben de aldım bir tane ipad mini hiç memnun Değilim.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
dark evopad 3g m7400'de mümkün tel olur 3g görüntülü konuşma ve sms oluyor.