iPad Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
iPad ile ilgili sorunlar, görüşler, tavsiyeler bu konuda olacak. :)

ipad-air-and-mini.jpg

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Ipad air 64 gb wifi ile klube ilk katilan ben olayim bakalim :)

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Klupde tek ben varım sanırım :D söyle antutu paylasayım ipad airi merak edenler için
dunyda5e.jpg

laramio

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bende varim :D ama mahkemeligiz dartyle ipad suan bozuk bekliyor

korisss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dün elime ulaşti ipad mini retina 128gb wifi modeli eski ipad mini ile kiyasladim iphone 3gs - iphone 5s arasindaki fark gibi olağanüstü olmuş :)

laramio

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Simdi biz ipadi dusurmustuk ekraninda sorun olmustu sevise verdik giris raporunda ekran cizik yaziyordu zaten o bize ait bir sorundu dusmeyle ilgili degildi. Sonra cikis raporunda da sag alt kosede ezik var kullanici hatasi vardi. Serviste dusurmusler sucu bize atmaya çalışıyorlar zaten biz dusurmedik baya belli oluyor dusurseydik bilirdik yani o ezik bizimle alakali degil onlar yapmis. Bizde tuketici haklarında mahkemeye verdik sonuçlandı 4-5 ay sonra ama darty kabul etmiyor. Yani ne tamir ettirebildik ne parasini nede yenisini alabildik. Darty topu servise servis topu dartye atiyo burda magdur biz oluyoruz. Sorun boyle baya uzun :)

laramio

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ipad 2ydi bu arada yazmayi unutmusum

drjacob

Müdavim
Reaksiyon puanı
676
Beni de yazın kulübe :)

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Simdi biz ipadi dusurmustuk ekraninda sorun olmustu sevise verdik giris raporunda ekran cizik yaziyordu zaten o bize ait bir sorundu dusmeyle ilgili degildi. Sonra cikis raporunda da sag alt kosede ezik var kullanici hatasi vardi. Serviste dusurmusler sucu bize atmaya çalışıyorlar zaten biz dusurmedik baya belli oluyor dusurseydik bilirdik yani o ezik bizimle alakali degil onlar yapmis. Bizde tuketici haklarında mahkemeye verdik sonuçlandı 4-5 ay sonra ama darty kabul etmiyor. Yani ne tamir ettirebildik ne parasini nede yenisini alabildik. Darty topu servise servis topu dartye atiyo burda magdur biz oluyoruz. Sorun boyle baya uzun :)

Gecmis olsun uzun sursede alirsinuz paranizi pesini birakmayin

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Mp4 formatinda videolari bilgisayardan nasil atiyoruz bilen var mi?

promidal

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
tüketici hakları kararı çıktıktan sonra 15 gün itiraz süresini bekliyorsunuz, daha sonra direkt o karar ile hem darty i hem de servisi aynı anda icraya veriyorsunuz. çünkü satılan bir maldan hem satıcı hem üretici hem de servis müteessilen sorumludur. bu arada bende klube hoşgelmiş olayım. ipad air ı türkiyeye ilk geldiğinde almıştım

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Mp4 formatinda videolari bilgisayardan nasil atiyoruz bilen var mi?
itools ile atabileceğin gibi itunes ile de atabilirsin. itunes e tableti bağla ve videoları tutup üstüne at.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
tüketici hakları kararı çıktıktan sonra 15 gün itiraz süresini bekliyorsunuz, daha sonra direkt o karar ile hem darty i hem de servisi aynı anda icraya veriyorsunuz. çünkü satılan bir maldan hem satıcı hem üretici hem de servis müteessilen sorumludur. bu arada bende klube hoşgelmiş olayım. ipad air ı türkiyeye ilk geldiğinde almıştım

- - - Mesaj Güncellendi - - -

itools ile atabileceğin gibi itunes ile de atabilirsin. itunes e tableti bağla ve videoları tutup üstüne at.
video formatını desteklemiyor atmak için denedim itunesi çevirmek mi ne gerekiyormuş videoyu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ipad mini'nin ilk çıkan modelini aldım geçen ay. retina olmayan. aldığım günden beri elimden düşürmüyorum ve ios 6 ile çok mutluyum. ios 7 ye güncelleme konusunda çok tereddütte kaldım, forumlarda araştırdım geçiş yaparsam sıkıntı olur mu diye, iki farklı görüş hakim. kimisi çok kötü diyor, kasıyor diyor, kimisi ise iyi ki güncellemişim diyor.

bu kadar çelişki söz konusu olunca farkı kendi gözlerimle görmek için cevahir avm ye gidip apple standındaki tüm cihazları kurcaladım. şunu çok net söyleyebilirim ki, iphone 5s dışındaki tüm modellerde ios 7 de stabilite sorunu var.

ne ipad air, ne retina ekran ipad mini, ne de iphone 5. hepsinden hissedilir bir stabilite sorunu var. açıkça android hissi söz konusu. inanılır gibi değil.

promidal

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
video formatını desteklemiyor atmak için denedim itunesi çevirmek mi ne gerekiyormuş videoyu
öyleyse atmak istediğin video ipad in desteklediği codec ile sıkıştırılmamıştır. her mp4 aynı codec ile oluşturulmuyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bir İpad air sahibi olarak bende kulübe girmek istiyorum

drjacob

Müdavim
Reaksiyon puanı
676
qq16XR.jpg

Test Sonuçları iyi

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Son sürüm mü yüklü çünkü ondada fark ediyor bak
iPhone 7.0.6 yüklü iken
jJJ1vr.png

7.1 yüklü iken

1PPD2A.png
Bende de son surum yuklu acaba fazla uygulama yukledigimden olabilir mi ki :) bu arada tavsiyeniz falan var mi uygulama olsun kullanim olsun

drjacob

Müdavim
Reaksiyon puanı
676
Bende de son surum yuklu acaba fazla uygulama yukledigimden olabilir mi ki :) bu arada tavsiyeniz falan var mi uygulama olsun kullanim olsun
Bendekinde en fazla 20 uygulama var diğerleri iPhone'de ama uygulmayla alaklıda olabilir , uygulama olarak bilindik şeyleri kullanıyorum :) ama iPad'de daha fazla oyun oynuyorum

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Bendekinde en fazla 20 uygulama var diğerleri iPhone'de ama uygulmayla alaklıda olabilir , uygulama olarak bilindik şeyleri kullanıyorum :) ama iPad'de daha fazla oyun oynuyorum

Gazete teknoloji dergileri okuyorum folm dizi anime izliyorum uno clash of clans oynuyorum ucretsoz uygulamalari takip etme programi var onu takip ediyorum youtube bile tablette kullaniyorum telefon zevklo gelmiyor artik :D

drjacob

Müdavim
Reaksiyon puanı
676
Gazete teknoloji dergileri okuyorum folm dizi anime izliyorum uno clash of clans oynuyorum ucretsoz uygulamalari takip etme programi var onu takip ediyorum youtube bile tablette kullaniyorum telefon zevklo gelmiyor artik :D
Aynen il geldiğinde 2 saat aralıksız takıldım iPad ile sonra iPhone çok küçük gelmeye başladı :)