iPad Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Jiraiya06

Security Geldi Hanım !
Onursal Üye
Bozuk mu bizimki yav :D

Jiraiya06

Security Geldi Hanım !
Onursal Üye
Son sürüm mü yüklü çünkü ondada fark ediyor bak
iPhone 7.0.6 yüklü iken

7.1 yüklü iken

Bende de son surum yuklu acaba fazla uygulama yukledigimden olabilir mi ki :) bu arada tavsiyeniz falan var mi uygulama olsun kullanim olsun

drjacob

Profesör
Bende de son surum yuklu acaba fazla uygulama yukledigimden olabilir mi ki :) bu arada tavsiyeniz falan var mi uygulama olsun kullanim olsun
Bendekinde en fazla 20 uygulama var diğerleri iPhone'de ama uygulmayla alaklıda olabilir , uygulama olarak bilindik şeyleri kullanıyorum :) ama iPad'de daha fazla oyun oynuyorum

Jiraiya06

Security Geldi Hanım !
Onursal Üye
Bendekinde en fazla 20 uygulama var diğerleri iPhone'de ama uygulmayla alaklıda olabilir , uygulama olarak bilindik şeyleri kullanıyorum :) ama iPad'de daha fazla oyun oynuyorum
Gazete teknoloji dergileri okuyorum folm dizi anime izliyorum uno clash of clans oynuyorum ucretsoz uygulamalari takip etme programi var onu takip ediyorum youtube bile tablette kullaniyorum telefon zevklo gelmiyor artik :D

drjacob

Profesör
Gazete teknoloji dergileri okuyorum folm dizi anime izliyorum uno clash of clans oynuyorum ucretsoz uygulamalari takip etme programi var onu takip ediyorum youtube bile tablette kullaniyorum telefon zevklo gelmiyor artik :D
Aynen il geldiğinde 2 saat aralıksız takıldım iPad ile sonra iPhone çok küçük gelmeye başladı :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar ben üniversite ögrencisiyim ilk defa ipad alicam sizce ipad mini retina mi almaliyim yoksa ipad air mi, ipad air alirsam büyük ihtimalle 16 gb mini alirsam 32 gb alabilirim gibi görünüyor benim icin 2 kriter var kullanimi rahat olsun ve yazilari rahat rahat herseyi büyütmeden okumaliyim cok kararsizim. Tesekkürler simdiden :)

tekno_dj

Üyecik
bie ıpad mini daha ekleyin

- - - Mesaj Güncellendi - - -

arkadaşlar şöyle enteresan uygulamalar var mı ıpad mini 16gb için

Jiraiya06

Security Geldi Hanım !
Onursal Üye
Gencler tablette uno oyununu tavsiye ediyorum cok zevkli oluyor gercekten

Puandorge

Üyecik
Merhaba, ben de dün ipad air satın aldım. 16 gb cellular. Farkettiğim birşeyi paylaşmak istiyorum. Sanıyorum hücresel verisi olan ipadlerde wi fi noktası olma özelliği yok. İphone da görmüştüm ama ipadde olmaması beni şaşırttı. Size sorum, ipadimi wifi noktası yapabilen bir uygulama önerebilir misiniz? Teşekkürler.

Jiraiya06

Security Geldi Hanım !
Onursal Üye
Merhaba, ben de dün ipad air satın aldım. 16 gb cellular. Farkettiğim birşeyi paylaşmak istiyorum. Sanıyorum hücresel verisi olan ipadlerde wi fi noktası olma özelliği yok. İphone da görmüştüm ama ipadde olmaması beni şaşırttı. Size sorum, ipadimi wifi noktası yapabilen bir uygulama önerebilir misiniz? Teşekkürler.
Wifili modelde de yok gormedim bu ozelligi sanirim bluetoothla interneti dagitma olaylari(uygulama ile olur sanirim) vardi ama bakmak lazim gene

Jiraiya06

Security Geldi Hanım !
Onursal Üye
Beyler işpade telefonsuz bağlanmanın yolunu bilen var mı ?? Bir de klavyede kelime tahmini istiyorum var mı çözüm bulan

Jiraiya06

Security Geldi Hanım !
Onursal Üye
İşpad olayını hallettim 2 sorum olacak beyler klavyede tahmin özelliği nasıl olacak androiddeki gibi diğeri de mesela bir kelime yazdım ortadan tıklamak istiyorum düzenlemek için olmuyor ya baştan oluyor ya sondan ios kullanan arkadaşlar bir el atsın

stat counter